Fable 3 از ناتال پشتیبانی می‌کند

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
fable3.jpg

پیتر مولینیو با خلق دنیای فانتزی آلبیون در بازی Fable میلیون‌ها طرفدارا را به سوی خود کشاند. او که همیشه به دنبال ایده‌های نو و خلاقانه می‌باشد در سخنرانی اخیر خود در همایش BAFTA تایید کرد که Fable III از حسگر ناتال پشتیبانی می‌کند.

امیدواریم این ایده، اثر مثبتی بر روی بازی داشته و نوآودری‌های جدیدی را در آن بوجود آورد.

-------------
مولینیو همچنین توضیح داد که در بازی فروشگاه داد و ستد کوچکی وجود دارد که در حالت آنلاین شما می‌توانید سلاح‌، لباس و حتی لوکیشن‌های جدیدی را خریداری کنید( که البته هر کدام قیمت مخصوصی دارند).

Source

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,526
نام
محمد
خبر خوبی بود ممنون مهدی جان.

یعنی Fable3 رو میتونیم توی همین نسل تجربه کنیم؟:-"
سلام!
علی جان بازی قراره سال 2010 بیاد.
به نظر من Fable II تنها مشکلش باگهاش و دیرلود شدنش بود وگرنه یک بازی فوق العاده بود و صحنه هایی داشت که تو هیچ بازی دیگری سراغ ندارم. امیدوارم Fable III هم مثل دو شماره قبلیش زیبا و خاطره انگیز باشه.

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
مهدی جان ممنون بابت خبر

خبر خوبی بود ممنون مهدی جان.

یعنی Fable3 رو میتونیم توی همین نسل تجربه کنیم؟:-"

بله دوست عزیز ، Fable 3 تایید شده و فکر کنم تاریخ عرضش TBA 2010 که اواخر 2010 انحصارا برای Xbox360 عرضه میشه

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
به به خیلی هم خوب :love:
ببینیم این بار مولینیو چه خوابی برامون دیده!!
با اضافه شدن ناتال به بازی دیگه اخرشه...کلا Fable حال و هوای بخصوصی داره من که عاشق همین حال و هواشم :biggrin1:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من که فقط Fable 2 رو بازی کردم ولی وقتی شرح حال Fable 3 رو خوندم موهای تنم سیخ شد جدا که بازی ای هست بیاد ماندنی.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,193
نام
ماکان
فقط کاشکی این بازی ها به این زودی ها منتشر نشه و واقعا روی ساختش وقت گذاشته بشه و به یک عنوان مستقل تبدیل بشه. من اصلا دلم نمیخواد F3 قربانی سیاست های مایکرو بشه و با انتشار سریعش بیشتر شبیه یک Expan برای F2 که تنها قابلیت استفاده از natal رو بازی اضافه میکنه، بشه.:(

پ.ن: مرگ بر جنگ کنسول ها!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,019
نام
آریا
من الان موندم چطوری باید با ناتال ، فیبل بازی کرد .:biggrin1:
اتفاقآ به نظر من برعکس بازی ای مثل GeoW که هرکاری میکنم نمیتونم در مورد Natal باهاش کنار بیام , توی Fable خیلی خوب جواب میده ! مثلآ میخوای یکی رو مسخره کنی , به جای اینکه بری توی منوها , راحت جلوی دوربین دستت رو یه جوری میگیری که بازی بفهمه منظورت مسخره کردنه ! یا مثلآ دستت رو جوری تکون میدی که کاراکتر یه سیلی محکم بخوابونه تو صورت طرف :D
کلآ Natal توی RPG (مخصوصآ از نوع Fable) میتونه استفاده های خیلی جالبی داشته باشه برعکس بازیهای سریع که هدف گیری توشون مهمه.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
مثلآ میخوای یکی رو مسخره کنی , به جای اینکه بری توی منوها , راحت جلوی دوربین دستت رو یه جوری میگیری که بازی بفهمه منظورت مسخره کردنه ! یا مثلآ دستت رو جوری تکون میدی که کاراکتر یه سیلی محکم بخوابونه تو صورت طرف :biggrin1:
ایول! :D. میشه تو بخش کار و اینها هم استفاده کرد. گیم های که داشت همه خوراک نِتال ـه.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
لآ Natal توی RPG (مخصوصآ از نوع Fable) میتونه استفاده های خیلی جالبی داشته باشه
Holy craaaaaap ! من اصلا یادم نبود چه استفاده هایی میشه از Natal تو بازی های RPG Turn Base کرد !
راحت دراز بکش و فرمان بده ! عجب حالی میده ! :love:

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
اتفاقآ به نظر من برعکس بازی ای مثل GeoW که هرکاری میکنم نمیتونم در مورد Natal باهاش کنار بیام , توی Fable خیلی خوب جواب میده ! مثلآ میخوای یکی رو مسخره کنی , به جای اینکه بری توی منوها , راحت جلوی دوربین دستت رو یه جوری میگیری که بازی بفهمه منظورت مسخره کردنه ! یا مثلآ دستت رو جوری تکون میدی که کاراکتر یه سیلی محکم بخوابونه تو صورت طرف :D
کلآ Natal توی RPG (مخصوصآ از نوع Fable) میتونه استفاده های خیلی جالبی داشته باشه برعکس بازیهای سریع که هدف گیری توشون مهمه.

کاملا موافقم!!! مثلا با GeOW نمیشه ناتال رو استفاده کرد!!! ولی یه راه هست: اینکه همراه بازی یه تفنگ بهت بدن!!! :biggrin1: (که این Controller-Free بودن ناتال رو زیر سوال می بره!!! پس قضیه منتفیه!!! :biggrin1:)

پیشاپیش معذرت از دوستانی که مچ ما رو گرفتن!!! :biggrin1::biggrin1::biggrin1:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر