PSP Official Firmware 6.00 Released

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
Code:
PSP Firmware 6.00:

* PlayStation Store Games can now be grouped and displayed in folders based on their expire date under [GAME]
    * Importing of playlists from the Media GO! applications is now supported under Music
    * Under [Settings] > [Network Update] has been changed to [System Update]
    * The number of Colors that can be selected under [Settings] > [Theme Settings] has been increased
    * The PSP GO! system can now connect to the Internet via a Bluetooth modem such as a mobile phone

And furthermore…

* Revisions to strengthen security has been added. (Internet Browser)

هشدار : کسانی که PSP هایی دارن که کپی خور دائم نمیشه ، به هیچ وجه نصب نکنن ، چون این نسخه ی رسمی هست و کپی خور نیست ، در غیر اینصورت مسئولیتش با خودشونه .

Download :
Code:
http://www.psp-hacks.com/downloads/PSP_600_FW_UPDATE.RAR

Piano black

کاربر سایت
Sep 3, 2008
143
بچه ها چرا اینجوری شد من نصبش کردم الان دیگه فایله iso ندارم

شما این قسمتی که ساسان جان نوشتن را خواندید؟
هشدار : کسانی که PSP هایی دارن که کپی خور دائم نمیشه ، به هیچ وجه نصب نکنن ، چون این نسخه ی رسمی هست و کپی خور نیست ، در غیر اینصورت مسئولیتش با خودشونه .
این فریمور نسخه رسمی هست و هنوز هک نشده.در نتیجه نمیتونید بازی های iso را اجرا کنید.

اگر psp شما از سری قدیمی باشه که قابلیت کپی خور شدن با پاندورا را داشته باشد میتونید دستگاه را دوباره کپی خور کنید.

اما اگر دستگاه شما 3000 یا 2000 سری جدید باشد و فقط با chikhen کپی خور شود فعلا کاریش نمیتوانید کنید.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
امیدواریم که دیگه این یکیرو CFW شو درست کنند وگرنه دیگه باید بیخیال تمام بازیهای منتشر شده از یک ماه پیش تا انتها بشیم.

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
این فریمور نسخه رسمی هست و هنوز هک نشده.در نتیجه نمیتونید بازی های iso را اجرا کنید.

اگر psp شما از سری قدیمی باشه که قابلیت کپی خور شدن با پاندورا را داشته باشد میتونید دستگاه را دوباره کپی خور کنید.

اما اگر دستگاه شما 3000 یا 2000 سری جدید باشد و فقط با chikhen کپی خور شود فعلا کاریش نمیتوانید کنید.

سلام دوست عزیز
Psp من مدل Slim 2000 هست .سال گذشته خریدم و از طریق پاندورا کپی خور شد ، درست متوجه فرمایش شما نشدم ، خیلی هم توی این تاپیک ها گشتم ولی آخرش متوجه نشدم اگر Firmware 6 رو نصب کنم ، دستگاه من از حالت کپی خور خارج میشه ؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

برای اجرای بازی های جدید مثل Dirt و IL-2 Sturmovik : Birds Of Prey

این رو هم اضافه کنم ، Psp رو از طریق اینترنت WiFi آپدیت میکنم
الان هم در قسمت System software این رو نوشته
System Software : 5.00 M33-6

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
سلام دوست عزیز
Psp من مدل Slim 2000 هست .سال گذشته خریدم و از طریق پاندورا کپی خور شد ، درست متوجه فرمایش شما نشدم ، خیلی هم توی این تاپیک ها گشتم ولی آخرش متوجه نشدم اگر Firmware 6 رو نصب کنم ، دستگاه من از حالت کپی خور خارج میشه ؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

برای اجرای بازی های جدید مثل Dirt و IL-2 Sturmovik : Birds Of Prey

این رو هم اضافه کنم ، Psp رو از طریق اینترنت WiFi آپدیت میکنم
الان هم در قسمت System software این رو نوشته
System Software : 5.00 M33-6
دوست من چرا درست نمیخونی؟؟
این official هست یعنی اورجینال یعنی m33 نیست پس نصب نکن تا کرکش بیاد
اگه اینو نصب کنی دیگه نمیتونی iso رو اجرا کنی
پس نصب نکن

srrad

کاربر سایت
Dec 2, 2008
23
دوستان من برام یک سوال پسش اومد....

خوب اگه این رو نصب کنیم و از حالت کپی خور خارج بشه دیگه بازی iso رو نمیشناسه. تا اینجا درست.
خوپ پس خارجی ها که از psn پی اس پی با همین فرمت iso میخرن و بعدش دانلود میکنند چطوری اون iso رو میشناسه و میاره؟؟؟
یه توضیح بدین ممنون میشم.

reza99

کاربر سایت
Sep 20, 2006
67
نام
Reza Monjezi
PSP Official Firmware 6.00

psp600.PNG

دانلود
Code:
http://rapidshare.com/files/278390162/EBOOT.PBP

تغییرات جدید در ورژن 6.00
Code:
Settings
New colors have been added under  (Theme Settings) > [Color].  

Game
[Group Content] has been added to the options menu. 
You can now select either [By Expire Date] or [All] as the method for displaying content that is saved on Memory Stick™ media. 

Network
A security patch was added to address security vulnerabilities in the system software.

galaxyboy

کاربر سایت
Mar 24, 2008
451

ماله من پی اس پی داعم هست حالا چیکنم از حالت کپی خور در اومده :((
حالا چی کنم این پاندورا چیه؟

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
قابل توجه همه ...

این فیرمور اصلی دستگاه هست و یعنی کپی خور نیست و فقط بازی های اورجینال و یا همون UMD رو میخونه پس اینو نصب نکنید ! :biggrin1:

srrad

کاربر سایت
Dec 2, 2008
23
دوستان من برام یک سوال پسش اومد....

خوب اگه این رو نصب کنیم و از حالت کپی خور خارج بشه دیگه بازی iso رو نمیشناسه. تا اینجا درست.
خوپ پس خارجی ها که از psn پی اس پی با همین فرمت iso میخرن و بعدش دانلود میکنند چطوری اون iso رو میشناسه و میاره؟؟؟
یه توضیح بدین ممنون میشم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر