Killzone 2

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,815
نام
کیارش
دوست عزیز خیلی ممنون از لطفتون ولی دیگه انقدرم گاگول نیستم که بابا:biggrin1:
منظورم این بود برای بازیه آنلاین تو کدوم روم یا کجا برم که بتونم با ایرانیها آنلاین بزنم
شما اول آی دی پچه هارو add کن بعد وارد warzone که شدی play بعد join game بعد اون بالا چند تا tab داره که شما join friend رو بزن اگه کسی از دوستات داشت بازی میکرد بهش join شو
شب ها هم اگه تعداد بچه ها زیاد باشه یه روم میسازیم only iran!!!!!
فکر کنم شما منو add کردید.
aidin??

Lord Hell

کاربر سایت
Dec 30, 2006
584
نام
میلاد
سلام

اقایون من می خوام یک کیلزون UC بخرم . از کجا بفهمم که UC هست و مطمئن بشم ؟ اگه پشت کاور عدد یک زده باشه یعنی UC هست دیگه ؟ بعد وقتی همون پشتش می نویسه Made in japan for korea !! این یعنی چی ؟ بازم ریجن UC محسوب می شه و اون جمله توضیح ( Made in japan for korea ) در رابطه با سفارش اون کشور هست ؟ یا نه !؟

ممنون

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
سلام

اقایون من می خوام یک کیلزون UC بخرم . از کجا بفهمم که UC هست و مطمئن بشم ؟ اگه پشت کاور عدد یک زده باشه یعنی UC هست دیگه ؟ بعد وقتی همون پشتش می نویسه Made in japan for korea !! این یعنی چی ؟ بازم ریجن UC محسوب می شه و اون جمله توضیح ( Made in japan for korea ) در رابطه با سفارش اون کشور هست ؟ یا نه !؟

ممنون
مبارک
بله دوست عزیز همون عدد 1 یعنی ریجن uc
خب اونای که میزن made in japan ya korea
ریجنش فرق میکن با uc و مربوط به asia هست

Lord Hell

کاربر سایت
Dec 30, 2006
584
نام
میلاد
مرسی
خوب اینی که منم می خوام بخرم عدد یک نوشته ولی اون جملرو هم زده ! یعنی UC نیست ؟
خواهشا یکی از دوستان در این مورد بنده رو راهنمایی کنه . اخر من از کجا کاملا مطئن بشم که ریجن بازی UC هست ؟ الان حتی اگه عدد یک هم زده باشه ولی اون جملرو نوشته باشه قضیه چیه ؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان یک سوال داشتم. من اگه بازی ریجن 1 یکی از دوستام رو بگیرم(چون خودش می خوادش) و بعد مپ ها رو با PSN Card بخرم و بازی رو بهش پس بدم و با همون ریجن 2 خودم بازی کنم میشه؟

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
دوستان یک سوال داشتم. من اگه بازی ریجن 1 یکی از دوستام رو بگیرم(چون خودش می خوادش) و بعد مپ ها رو با PSN Card بخرم و بازی رو بهش پس بدم و با همون ریجن 2 خودم بازی کنم میشه؟

نه نمیشه برهان جان ... چون DLC ها ریجن لاک داره .. و اگر تو اینکارو بکنی مپ ها اجرا نمیشن !

فقط با همون دیسک ریجن یک میتونی توی منو مپ ها رو ببینی;)

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
خواهشا یکی از دوستان در این مورد بنده رو راهنمایی کنه . اخر من از کجا کاملا مطئن بشم که ریجن بازی UC هست ؟ الان حتی اگه عدد یک هم زده باشه ولی اون جملرو نوشته باشه قضیه چیه ؟

ببین دوست عزیز چند تا راه داره :
1.کنار قاب بازی نوشته 1 .. توی یه مربع که یه کره نصفه هم داره
2.بالای کاور(عکس) جلوی بازی نوشته Only On PlayStation
3.عکس روی دیسک یه لو گوی هلگست بزرگ هستش.
4.ولی روی کاور پال این چیزارو نداره و عکس جلوی قاب وسطش عکس چهار تا شخصیت اصلی بازی هم هست.
البته این چیزایی که من نوشتم تجربه خودم بود چون من هر دو تا ریجن رو داشتم ... هم ریجن 1 و هم ریجن 2

ARMiiiN

کاربر سایت
Jul 16, 2009
583
نام
آرمین
سلام
من بازی رو تموم کردم ولی تو گرفتن تروفی هاش بدجوری گیر کردم
لطفا اگر کسی لینک درست حسابی ازش داره ممنونش میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر