Devil May Cry For Pc

سیستم مورد نیاز و تاریخ اتشار

سیستم مورد نیاز
Supported OS: Windows® 2000/XP (only)
Processor: 1 GHz Pentium® III or AMD Athlon™ (or better)
RAM: 256 MB
Video Card: 128 MB DirectX® 9.0c-compliant AGP or PCI Express graphics card (256 or higher for High Graphics Detail support) (see supported list*)
Sound Card: DirectX 9.0c compliant (or better)
DirectX Version: DirectX 9.0c or higher (included on disc)
CD-ROM: 12x or faster CD-ROM
Hard Drive Space: 1.2 GB minimum
Peripherals Supported: Gamepad
*Supported Video Cards at Time of Release
NVIDIA® GeForce™ FX/6/7 families
ATI® Radeon® 9200-9800/X families.

تاریخ انتشار
Spring 2006

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
نوشته شده توسط vahidrezi16:
ميشه بيشتر توضيح بدي.حداقل اتاق ها چه شكلي هستن؟؟؟؟
من متوجه شدم چی میگی اون ماسک رو وقتی از غار بیرون اومدی باید اونجا به کار ببری!!!!! شما که از غار میای بیرون تو یه محیط بزرگ که پر از آب هست و یک مجسمه تو دیوار بغل یه در هست که روی سرش یه چراغ آبی هست شما برو جلوی مجسمه و وقتی دایره(من از رو گیم پد میگم دایره ) یا همون کلید اکشن استایل رو بزنی ماسک رو مجسمه قرارا میده و ادامه ماجرا:-"

من هم با رزولوشن بازی مشکلی نداشتم و حتی دوستانی که میگن با گیم پد نمیشه بازی کرد من با گیم پد بازی میکنم اسم گیم پد هم topway Dual Shock هست.
کلا من با هیچ کجای این بازی مشکلی ندارم و گرافیکشم واسه بازی که از رو ps2 پورت شده و این بازی رو همون 2 سال پیش هم میگفتن گرافیکش خیلی پایین هست در حد قابل قبولی هست چون اگه
رافیک از این بالا تر می رفت سرعت گیم پلی کم میشد که اصل دویل می کرای همون سرعت گیم پلی هست!!!:cool:

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
با استفاده از تجربه هم در MGS2 که رو PC اومد میگم
خیلی خونسردی دیوونم کردی

با عرض معذرت من دوباره گیر کردم:d ایندفعه تو مرحله ی 7 تونجایی کهبا هزار بدبختی اسانسورو ازاد میکنی بعدش باید چیکار کنم؟کلی میرم مرحلرو بد اونجا که میرسم نمیدونم چیکار کنم واقعا ضد حاله
برو طبقه ی اول بعد اینکه با آسانسور اومدی جلوی اون دره که آتیش هست کلید اکشنو بزن بعد آتیش غیب می شه برو داخل و ادامه ی ماجرا

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
سلام.من رفتم يه گيم پد گرفتم براي اين بازيث.ولي يه مشكل دارم اونم اين كه با انالوگ سمته چپ كاراكتر به بالا و پايين ميره و با انالوگ راست به چپو راست ميره.برام خيلي ازار دهتدست.توي منو هم اصلا چيزي براي اين تنظيم نداره.من ميخوام كه فقط با يه انالوگ تمام جهات رو بره اونم انالوگ چپ.ممنون ميشم.

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
احسان جان روش کیپد که میگن رو گوش کن باباجان:d
ببین مثل موس و کیبورد که موس رو با دست چپ کنترل میکنی حالا به جاش با یک دست فقط دکمه های اکشن رو بزن و با یک دست WASD رو بزن
من با این روش تموم کردم کمبو های هیجان انگیزی هم میشه
البته باید گیم پدت سریع جواب بده وگرنه کمبو ها به هم میخوره
برای من خیلی سریع جواب میده

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
بچه ها من یه سوال داشتم البته شاید در صفحات قبل جوابش یافت بشه ولی دیگه حس گشتن نبود ببخشید

می خواستم بدونم مشکل این بازی با گیم پد انالوگ دار (هر نوع گیم پدی) هنوز پابرجاست یا اینکه با پچ یا چیز دیگه ای حل شده اگر مشکل هنوز هست باکیبورد میشه از بازی لذت برد یا بی خیال گرفتنش بشم بهتره

البته این رو هم بگم من با این سبک بازی خیلی حال میکنم
ممنون...

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
من الان داخل شكم اون نهنگ پرنده هستم.گير هم نكردم و دارم بكارم ادامه مي دهم.
فقط يك مورد مشكل دارم اينكه با اين مجسمه هاي اسكلتي كه چند دست دارند و از دستاشون آتيش ميزنه بيرون چكار كنم ؟

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
نوشته شده توسط vahid1400:
بچه ها من یه سوال داشتم البته شاید در صفحات قبل جوابش یافت بشه ولی دیگه حس گشتن نبود ببخشید

می خواستم بدونم مشکل این بازی با گیم پد انالوگ دار (هر نوع گیم پدی) هنوز پابرجاست یا اینکه با پچ یا چیز دیگه ای حل شده اگر مشکل هنوز هست باکیبورد میشه از بازی لذت برد یا بی خیال گرفتنش بشم بهتره

البته این رو هم بگم من با این سبک بازی خیلی حال میکنم
ممنون...
من كه با دسته ي پلي استيشن 2 آنالوگ دار و يك تبديل دارم بازي مي كنم و مشكلي ندارم.

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط حامد:
من كه با دسته ي پلي استيشن 2 آنالوگ دار و يك تبديل دارم بازي مي كنم و مشكلي ندارم.
:eek: :eek: :eek:
چجوری ببینم مارک دستت چیه یه عکس ازش میزاری:cheesygri
من با دو دسته تستش کردم ولی بازم مشکل داشت
بعد نسخه بازی شما برای چه شرکتی است :confused:

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
نوشته شده توسط slip_knot:
احسان جان روش کیپد که میگن رو گوش کن باباجان:d
ببین مثل موس و کیبورد که موس رو با دست چپ کنترل میکنی حالا به جاش با یک دست فقط دکمه های اکشن رو بزن و با یک دست WASD رو بزن
من با این روش تموم کردم کمبو های هیجان انگیزی هم میشه
البته باید گیم پدت سریع جواب بده وگرنه کمبو ها به هم میخوره
برای من خیلی سریع جواب میده
خيلي ممنون :love:
ولي من احسان نيستم:-" شايد يكم اواتورم شبيهش باشه و لي امضام...:blushing:
من محمدرضام.به هر حال قربونت:cool:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر