Dead Space

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
من در مرحله 7 گیر کردم
همونجا که 2 تا چرخ در حال تابش نور به سیاره مانند هست
باید چی کار کنم؟؟؟

در ضمن من فقط قادرم که چرخ ها رو کند کنم نو میله های دور کره رو؟
بمب از کجا بیارم؟ یا هوشمنده؟

من تفنگ پلاسما رو بطور کامل ارتقا دادم
تفنگ دیگه ای که خوب باشه کدومه من فقط رو همین کار کردم

Last edited by a moderator:

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
من در مرحله 7 گیر کردم
همونجا که 2 تا چرخ در حال تابش نور به سیاره مانند هست
باید چی کار کنم؟؟؟

در ضمن من فقط قادرم که چرخ ها رو کند کنم نو میله های دور کره رو؟
بمب از کجا بیارم؟ یا هوشمنده؟

من تفنگ پلاسما رو بطور کامل ارتقا دادم
تفنگ دیگه ای که خوب باشه کدومه من فقط رو همین کار کردم
دوست عزیز توی صفحه پیش من جواب سوال را دادم

Last edited by a moderator:

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
هر کاری می کنم نمیشه
کجاشو باید کند کنم رفتم این جرقه هم تا آخر همشو ارتقا دادم گفتم شاید ضعیف باشه اما نشد

دقیقا باید کجا جرقه بزنم

M.o.H

کاربر سایت
Oct 24, 2008
147
نام
M.o.H
هر کاری می کنم نمیشه
کجاشو باید کند کنم رفتم این جرقه هم تا آخر همشو ارتقا دادم گفتم شاید ضعیف باشه اما نشد

دقیقا باید کجا جرقه بزنم
اصلا لازم نیست کندش کنی ار گوشه ها استقاده کن.از جایی که محور کره قرار داره میتونی به راهتی بری پشت کره

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
سلام دوستان من اینجا گیر کردم یه راهنمایی کنید ممنون میشم:
توی مرحله 10 یه جا هست که از آسانسور بالا میرم تا در باز میشه یکی از این کرم بزرگا پای آیزاک رو میگیره اونو میکشم بعد میرم تو یه اتاق که یه جاش یه صفحه هست که قرمزه و روش زده ارور زیرش هم نوشته Override the Door Lock کنارش هم یه شکل آهنربا میاد نمیدونم باید چیکار کنم؟؟!

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
سلام دوستان من اینجا گیر کردم یه راهنمایی کنید ممنون میشم:
توی مرحله 10 یه جا هست که از آسانسور بالا میرم تا در باز میشه یکی از این کرم بزرگا پای آیزاک رو میگیره اونو میکشم بعد میرم تو یه اتاق که یه جاش یه صفحه هست که قرمزه و روش زده ارور زیرش هم نوشته Override the Door Lock کنارش هم یه شکل آهنربا میاد نمیدونم باید چیکار کنم؟؟!
این راهنمای کامل مرحله 10 به زبان انگلیسیه(ولی سادس)
Code:
http://mycheats.1up.com/view/section/3163490/24896/dead_space/xbox_360

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
من هنوز بازی نگرفتم چون ترستاک هست :cheesygri ولی هرچی فکر میکنم نگیرم از دستم رفته چون امتیازهای بالایی گرفته...راستی ترسناک بودنش در چه حدیه ؟؟؟

ASHIHARA

کاربر سایت
Jan 29, 2008
526
نام
Hamid Reza
من تازه این بازی رو شروع کردم
من که فعلا" یه مرحلشو رفتم خیلی خفن بود
فقط من زیاد از داستانش سر در نیووردم
میشه یکی یه مقدار از داستانشو برا ما توضیح بده که چجوری شد که اینجوری شد

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
يه نکته به دوستان بگم که :
وقتی تو يه مرحله ميبينی تير از يه نوع اسلحه کم ميياريد اون سلاحايی که بدرتون نميخوررو با خودتون حمل نکنيد..يا بفروشيد يا بزاريد تو security...با اين کار تيره اون تفنگی که با خودتون حمل ميکنيد رو خيلی زياد ميده.
بهترين تفنگ ها برای upgrade اون پلسماييه و اون يکی که اولش يه خشاب 10 تايی تير ميخوره بهش...سعی کنيد فقط damage ببريد بالا
.
دوست عزیز روش شما درسته فقط سه نکته: 1-اگر به دنبال آچیومنت هستید سلاح خودتون رو نفروشید و در دور دوم آپگرید کنید.2-سلاح های خودتون رو توی Safe باید بزارید.3-قویترین سلاح بازی اون تفنگ پهن هست که فقط به صورت افقی تیر میزنه و جانبیش هم یک چیزی مثل نارنجک هست و بعد از اون تفنگ اول بازی یا پلاسمایی و بعد از اون مسلسل.;) راستی مزخرفترینش هم آتیشی هست:sick::sick::sick: و توصیه میکنم نخرید:biggrin1:

ArashFisher

کاربر سایت
Jul 22, 2007
151
نام
آرش
به به همیشه با احترام با هم صحبت کنید مهندس ...دکتر آفرین منم کارشناس داوری هستم بگذریم...
آقا من دوباره اینجا گیر کردم اگه میشه یه راهنمایی کنید خیلی تو کفم:
توی مرحله 5 اونجا که با یه دکتری صحبت میکنه بعدش میرم تو یه اتاق نسبتا" بزرگ همه
درها قفله و این هیولا جدیدا که اصلا" نمیمیرن هم هی میان به استقبالم...یه در روبه رومه که انگار منبع انرژیش اتصالی کرده نمیدونم باید چیکار کنم
سلام.
من این تیکه رو گیر کردم لطفا کمک کنید...
من این تیکه رو رد کردم ولی یه خورده جلوتر باز دکتره میاد صحبت میکنه و بعد از باز کردن در یک جایی مثل بیمارستانه بعد دوباره همون قول جون سگه با دوستاش میاد بعد در قفل میشه...نمیدونم باید چیکار کنم :confused::((
مرسی

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سلام.
من این تیکه رو گیر کردم لطفا کمک کنید...
من این تیکه رو رد کردم ولی یه خورده جلوتر باز دکتره میاد صحبت میکنه و بعد از باز کردن در یک جایی مثل بیمارستانه بعد دوباره همون قول جون سگه با دوستاش میاد بعد در قفل میشه...نمیدونم باید چیکار کنم :confused::((
مرسی

شما باید وقتی اون جونوره میاد وسط اونجایی که سفیده و محفظه ماننده اون رو کند کنی بعدش خیلی سریع بری تو اتقک رو بروت و در وسط اتاق یک دکمه هست که باعث میشه اون توی اون محفظه اثیر بشه. فکر میکن اینجا گیر کردی نه؟:biggrin1::biggrin1:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,794
دوست عزیز روش شما درسته فقط سه نکته: 1-اگر به دنبال آچیومنت هستید سلاح خودتون رو نفروشید و در دور دوم آپگرید کنید.2-سلاح های خودتون رو توی Safe باید بزارید.3-قویترین سلاح بازی اون تفنگ پهن هست که فقط به صورت افقی تیر میزنه و جانبیش هم یک چیزی مثل نارنجک هست و بعد از اون تفنگ اول بازی یا پلاسمایی و بعد از اون مسلسل.;) راستی مزخرفترینش هم آتیشی هست:sick::sick::sick: و توصیه میکنم نخرید:biggrin1:
درسته..اون سلاح آتيشيه خيلی افتضاحه...فقط بدرده اون جکو جونورای ريز ميخوره که رو زمين مثل مورچه حرکت ميکنن ، که ميخوام 100 سال سياه بدرده اونام نخوره.

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
ای بابا :) من تازه فهمیدم مسیرا رو رو مپ نشون میده :-"
خدایی در وقت خیلی صرفه جویی میشه:love: فقط نمیدونم چرا لول 3 لباسمون باز نمیشه:confused:
===
===
دوستانی که هنوز بازی رو نخریدند به دلیل ترس باید بهشون بگم سخت در اشتباه هستند واصلا اون ترس بایو شاکی رو نداره(مطمثن باشید.) منم خودم اول دو دل بودم ولی الان که تو چپتر 5 هستم به نظرم فقط هیجان بالایی داره که اونم در حد بایوشاک نیست. پس پیشنهاد میکنم بازی رو بخرید و از دست ندید(به هیچ وجه)

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
ای بابا :) من تازه فهمیدم مسیرا رو رو مپ نشون میده :-"
خدایی در وقت خیلی صرفه جویی میشه:love: فقط نمیدونم چرا لول 3 لباسمون باز نمیشه:confused:
===
===
دوستانی که هنوز بازی رو نخریدند به دلیل ترس باید بهشون بگم سخت در اشتباه هستند واصلا اون ترس بایو شاکی رو نداره(مطمثن باشید.) منم خودم اول دو دل بودم ولی الان که تو چپتر 5 هستم به نظرم فقط هیجان بالایی داره که اونم در حد بایوشاک نیست. پس پیشنهاد میکنم بازی رو بخرید و از دست ندید(به هیچ وجه)
علت اینکه لباس باز نمیشه شاید به خاطر این باشه که کارت شماتیک آپدیت لباس را پیدا نکردی

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
دوستان من توی چپتر 4 گیر کردم
اونجا که روی پشته بوم اون فضا پیما هستیم!باید مستقیم یه راهی رو بریم
یهو منفجر میشه همه جاش عینه جرقس ما هم از وسط نصف میشیم میمیرم به تهش نرسیده؟
باید چی کار کنم یهو دارم مستقمی می رم میگه وارنینگ زیرو چرت و پرت؟؟؟
تر و خدا یکی کمکم کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر