ساخت بازي با برنامه‌يgame maker

LordSuperBoys

کاربر سایت
Aug 8, 2007
375
نام
حسام
سلام.
میشه یه توضیحی در مورد نحوه قرار دادن فیلم در بازی بدین.
مرسی
اید فیلمت را بایک برنامه convertor به فرمت AVI تبدیل کنی بعد این فیلم حتمآ باید کنار فایل بازی قرار داسته باشه تا ارور نده برای دست یابی بهش باید از سر منوی mine2 .show video را انتخاب کن تو قسمت نام فایل اسم اون فیلم را بنویس:)

ArashFisher

کاربر سایت
Jul 22, 2007
151
نام
آرش
اید فیلمت را بایک برنامه convertor به فرمت AVI تبدیل کنی بعد این فیلم حتمآ باید کنار فایل بازی قرار داسته باشه تا ارور نده برای دست یابی بهش باید از سر منوی mine2 .show video را انتخاب کن تو قسمت نام فایل اسم اون فیلم را بنویس:)
میشه بگی دقیقا باید فایل فیلم رو تو کجا کپی کنم؟
مرسی

mostafa 1362 4 5

کاربر سایت
Oct 7, 2008
240
وقتی Unreal Engine 2 هست چرا چسپیدید به نرمفزار در پیتی

هرک میخواهد بگه نرمفزار با کرک بهش بدم
:biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:
;););););););););););););):cool::cool::cool::cool:

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
وقتی Unreal Engine 2 هست چرا چسپیدید به نرمفزار در پیتی هرک میخواهد بگه نرمفزار با کرک بهش بدم
دوست عزیز برای کار با Unreal Engine 2 یا هر انجین دیگه ای نیاز به دانش برنامه نویسی به صورت حرفه ای و همینطور طراحی گرافیک است.در ضمن این نرم افزار درپیت نیست خواهشا اول با این نرم افزار یکم کار کنید بعدا بگید.دوما دوستان میخوان با این تاپیک بازی سازی رو از صفر اموزش بدن.ما هم به اونصورت تخصص کار با انجین های روز دنیا رو نداریم در نتیجه .... :laughing:
-----------------------------------------------------------------------------------------
از هم اسم عزیزم همینطور اقای test84 بابت این تاپیک تشکر میکنم و از شما خواهشمندم نرم افزار های جانبی که برای بازی سازی با گیم میکر نیاز هستند رو معرفی و اموزش و لینک دانلودشون رو هم بگید.
نرم افزار هایی مثل»
-3D Studio Max
-Adobe Photoshop
-Ulead PhotoImpact
-Macromedia Flash MX
-Bryce
-GIF Animator

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام
چنتا ايراد تو GameMaker داشتم، گفتم بپرسم شايد كسي اينجا كار كرده باشه:
1- از كجا بايد بفهميم كه "برخورد" يا Collision رو توي كداميك از 2طرف "برخورد"، قرار بديم؟ من اول فكر ميكردم مثلا وقي تير ميخوره به ديوار و فاعله اين event، تير هستش، بايد داخل "تير" اين رو پيش بيني كرد ولي تو كتاب رسمي اين برنامه، نمونه هاي متناقض با اين تفكر رو ديدم.

2- قرار دادن subimage رو برابر 1- به چه معني هستش؟

3- Check Grid دقيقا چه كاري انجام ميده و به چه كاري مياد، ميدونم كه align بودن رو ميفهمه ولي گنگه برام.

4- از آلارم ها چه استفاده هايي كردين.

(ميتونم اين سوالا رو تو فروم خارجيش بپرسم ولي اينجا ميپرسم كه يه سيخي به شماها زده باشم و يه بحثي خداي نكرده راه بيفته و گوش شيطون كر، يه چيزي باهم ياد بگيريم)

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
میگم اموزش های سایت طراحان ایرانی که برای گیم میکر گذاشتن خیلی عالیه ها.
البته برای دسترسی بهش اول باید ثبت نام کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر