Resident Evil 5 | X360 Version

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
بسیار نیکو ، تمام توضیحاتی که 10 صفحست ما داریم پاره میکنیم خودمونو دربارش بحث میکنیم رو شما اومدی در یک حرکت خفن دوباره توضیح دادی :D
تنها چیزی که تاکوچی توصیح نداد کاراکترهای بازی بود فقط در مورد کریس صحبت کرد و حتی این رو هم نگفت که کریس یک دفعه چرا سر از آفریقا در آورد !
نه دیگه ، نشد درباره اینا هم توضیح داده ، شما بفرمایین این رو بخونیدخوبه براتون :D

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
بسیار نیکو ، تمام توضیحاتی که 10 صفحست ما داریم پاره میکنیم خودمونو دربارش بحث میکنیم رو شما اومدی در یک حرکت خفن دوباره توضیح دادی :D

نه دیگه ، نشد درباره اینا هم توضیح داده ، شما بفرمایین این رو بخونیدخوبه براتون :D

بنده 10 صحفه نخوندم فقط خواستم اون چیزایی که دیده بودم رو با زبان خیلی ساده بازگو کنم در ضمن کجای این لینکی که دادی در مورد کاراکتر های شماره 5 حرفی زده شده!؟

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
از کجا گیر اوردی؟ما هم بریم دانلود کنیم.;)
مال خیلی وقت پیشه، توی همین صفحات پیدا میشه.
----
این زنه نه جیله، نه کلیر. هر کدومشون الان 35 رو گذروندن پیرزال رو چه به آفریقا:biggrin1:
مطمئا باشید که این یک شخصیت جدیده که توی فایلها یک اسم کوچیک ازش برده شده. امکان داره هرکسی باشه جز جیل و کلیر. شاید یک تریلر جدید بیاد و ما بفهمیم...
راستی از نظر من بحث در مورد گیم پلی الکیه یک وقت دیدید تا پاییز تهیه کننده با بیشتر فیترها حال نکرد، ورشون داشت.

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
942
نام
هادی
مال خیلی وقت پیشه، توی همین صفحات پیدا میشه.
----
این زنه نه جیله، نه کلیر. هر کدومشون الان 35 رو گذروندن پیرزال رو چه به آفریقا:biggrin1:

مطمئنی، Jill الان فکر کنم ‌31‌سالش باشه؟ ولی توی این دور و زمونه رو هیچ چیز نمیشه حساب کرد:biggrin1: دیگه از همین Enemy های مونث RE5 یا RE4 کمتر نیستن که...:biggrin1:

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
از کجا گیر اوردی؟ما هم بریم دانلود کنیم.

http://www.gametrailers.com/player/32758.html

این زنه نه جیله، نه کلیر. هر کدومشون الان 35 رو گذروندن پیرزال رو چه به آفریقا

وقتی شارون استون با سن 55 میاد توی فیلم catwoman نقش یک مانکن 30 ساله رو بازی میکنه کپکام نمیتونه یک زن 35 ساله (به قول شما) رو توی بازی جوونتر نشون بده!؟ ;)

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
خدا انشالله یک عقل سلیمی به بعضی از دوستان اعطا کنه !
دوستان من ، ما ( منظورم کل شبکه فنهای رزیدنت که شمال 23 سایت میشه ) لحظه به لحظه اخبار رو آنالیز میکنیم. همچین شخصیتی هیچ ارتباطی با نسخه های قدیمی نداره ، مگه یه ارتباط غیرمعقول بخوایم با ماروین در رزیدنت 2 بدیم ! این دختر آفریقاییه ، سیاهپوسته ( ممکنه روشن به نظر برسه ) و در هیچکدوم از نسخه های قبلیش وجود نداره. جیل الان باید 31 سال داشته باشه و کلیر باید 29 سالش باشه. کریس هم 35.

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
خدا انشالله یک عقل سلیمی به بعضی از دوستان اعطا کنه !
دوستان من ، ما ( منظورم کل شبکه فنهای رزیدنت که شمال 23 سایت میشه ) لحظه به لحظه اخبار رو آنالیز میکنیم. همچین شخصیتی هیچ ارتباطی با نسخه های قدیمی نداره ، مگه یه ارتباط غیرمعقول بخوایم با ماروین در رزیدنت 2 بدیم ! این دختر آفریقاییه ، سیاهپوسته ( ممکنه روشن به نظر برسه ) و در هیچکدوم از نسخه های قبلیش وجود نداره. جیل الان باید 31 سال داشته باشه و کلیر باید 29 سالش باشه. کریس هم 35.
امیر جان مطمئنی در مورد سن کلیر؟
اخه خواهر بزرگتر از برادرش چطور میتونه از برادرش کوچیکتر باشه؟:biggrin1:
فکر کنم توی کد ورونیکا بود به استیو میگفت برای پیدا کردن برادر کوچیکم اومدم.

hoseinlu

کاربر سایت
Jan 28, 2008
478
نام
زهير
با سلام
امروز تو يكي از فرومهاي gametrailers يه بنده خدايي گفته بود كه در روز 31 مي يه تريلر جديد از بازي مي خوان بدن بيرون . كسي اطلاعاتي از اين تريلر داره . ضمنا نمي دونم سايت اين بازي رو راه انداختن يا نه . اگه راه انداختن يه ادرسي بديد . :love:

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد
توی این تریلیر جدیدی که gametrailers گذاشته چندتا سفید پوست هم داخل سیاه پوستا گذاشتن احتمالا برای ساکت کردن بعضی از ضد نژاد پرستان !! چندتا از صحنه ها هم که آدم رو یاد RE4 مینداخت مثل اره برقی .

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
گل بودُ به سبزه نیز آراسته شد :wallbash:. چی بود این:blink: !!. احیانا Blade 2 رو دیدید که؟

P.S. Dead Rising + RE4 - Spanish + Africa + Blade 2 = Resident Evil 4.5

آخرین ویرایش:

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
942
نام
هادی
اتفاقا ما ازش راضی بودیم :D به نظر ترس هم توش داره و یه اشکن فوق العاده ، اون انگله هم که شاهکار بود ...

این انگله همونی هست که توی RE4 بود؟ اسمش Las Plagas بود نه؟
-----
توی این trailer هم از دوتا صحنه خوشم اومد

اکشن + ترس

208745RE5.jpg

1765819RE52.jpg

در کل خوب بود، البته انتظار داشتم یک خورده بیشتر شفاف سازی بشه که نشد... دختره سیاه پوسته هم که معلوم نشد از کجا اومده...

ملت هم توی Gametrailers باز گیر دادن به این Racism، خودشونو خفه کردن

P.S. Dead Rising + RE4 - Spanish + Africa + Blade 2 = Resident Evil 4.5

این دیگه چه فرمولیه :biggrin1:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر