معرفي نويسندگان بازي رايانه

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
خب بعد از سال‌ها من يه تاپيك ايجاد كردم و نظرم اين هست كه اين تاپيك محفلي براي نويسندگان بازي‌رايانه باشه تا در اين جا هم خودمونو به بچه‌هاي ديگه معرفي كنيم تا اونها ما را بهتر بشناسند و بتونن ارتباط قوي تري برقرار نمايند. در حقيقت در اين تاپيك مي‌تونيد با نويسنده‌هاي ديگه گپي بزنيد و از برنامه‌هاي آينده‌ آنها صحبت كنيد. در ضمن بد نيست هر نويسنده يه معرفي كامل يا يه بيوگرافي خوب از خودش در اين جا قرار بده. براي اين‌كه چراغ اول رو روشن كنم از خودم شروع مي‌كنم.

نام: شهريار نام خانوادگي: ازهاريان‌فر سن: 22 تحصيلات: دانشجوي ترم آخر كارتوگرافي
مدت فعاليت در مجله بازي رايانه : 1 سال
مدت فعاليت در حيطه مطبوعات: 5 سال

فعاليت در: مجله‌ي كامپيوتري و اينترنتي كاربر، روزنامه همشهري، هفته نامه‌ي نرم افزار و سخت افزار، بازي رايانه

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
تاپیکی جالبی می شه :)

نام و نام خانوادگی: سحر رضوی
دانشجوی سخت افزار (چند ترم مدیریت بازرگانی خوندم ولی بنا به مشکلاتی نتونستم ادامه بدم!)
سمت در بازی رایانه: نویسنده و روابط عمومی

مدت همکاری با بازی رایانه: 2 سال
از آبان 85 هم روابط عمومی هستم.

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
چه عجب بعد از اين همه مدت كه من تاپيك رو زدم يكي خودش رو معرفي كرد . خانم رضوي بسيار از شما تشكر مي‌كنم كه چراغ دوم رو شما روشن كرديد.

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
خوب سحر به بقیه هم بگو بیان تا با اونا هم آشنا بشیم

من که نقدهای حمید رضا دشتی رو خیلی میپسندم
نوشته های سحر خانم رو هم تا به حال ندیدم! میشه یه چند تا بازی رو بگی تا یادم بیاد:confused:

hemat_gamer

کاربر سایت
Feb 6, 2006
1,122
نوشته های سحر خانم رو هم تا به حال ندیدم! میشه یه چند تا بازی رو بگی تا یادم بیاد:confused:
البته من فکر میکنم که ایشون مطلب نمینویسه/:)(البته فقط فکر میکنم:-")

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
خوب سحر به بقیه هم بگو بیان تا با اونا هم آشنا بشیم

من که نقدهای حمید رضا دشتی رو خیلی میپسندم

من نقد نمی نویسم، مقاله می نویسم.
بعضی اوقات هم با کسانی که تو کار بازی هستن مصاحبه می کنم و اگر نمایشگاهی چیزی هم باشه گزارش تهیه می کنم :)

یه نمونش مقاله خشونت مجازی هستش :cool:

Nemesis

کاربر ویژه
کاربر سایت
Apr 9, 2006
398
نام
محمد مهدی حاجی اسمعیلی
من متاسفانه دوباره پستم یک کمی زیاد شد (همون شاهنامه !) برای همین صبر میکنم تا به صفحه ی بعد برسیم و اونجا بیوگرافی بسیار کوتاهم (!) رو قرار میدم !
میخواستم از دوستان خواهش کنم به پانزدهمین پست رسیدن یه مدتی بیخیال شن و بعدش دوباره بگذارن !

No Offense !

متشکرم...Nemesis

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
یک پست در راستای 15 پسته شدن تاپیک !!!! :

چرا بقیه نویسندگاه نمیان تو سایت عضو شن ؟ خوب شمایی که عضوید تشویقشون کنید برای این کار !

Nemesis

کاربر ویژه
کاربر سایت
Apr 9, 2006
398
نام
محمد مهدی حاجی اسمعیلی
سعیم رو میکنم...ولی بودن کسانی ک جزو هیئت تحریریه بودن و همچنین یکی از اعضای سایت هم محسوب میشدن ولی بعدها Ban شدن که دلیلش به من مربوط نیست ولی بهرحال اتفاق چندان خوشایندی هم محسوب نمیشه...

متشکرم...Nemesis

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
سعیم رو میکنم...ولی بودن کسانی ک جزو هیئت تحریریه بودن و همچنین یکی از اعضای سایت هم محسوب میشدن ولی بعدها Ban شدن که دلیلش به من مربوط نیست ولی بهرحال اتفاق چندان خوشایندی هم محسوب نمیشه...

متشکرم...Nemesis

بله ! بعضیاشون ID جدید ساختن و بعضی ها گذاشتن رفتن که کاره بدی کردن ! ( بعضی ها = 1 نفر! )

میگم به نظر من برای شروع تشویق و دعوت به بازیسنتر ، از سهیل منصوری :love: شروع کنید .

پ.ن. 2 تاپست دیگه !

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
منم شاید بشه به عنوان نویسنده به حساب اورد
حسام حسینی تا حالا تو 3 شماره نوشتم و کم کم قراره عوض رسمی بشم

Nemesis

کاربر ویژه
کاربر سایت
Apr 9, 2006
398
نام
محمد مهدی حاجی اسمعیلی
پ.ن. 2 تاپست دیگه !

P.S = هیچ پست دیگه ایی لازم نیست...توی صفحه ی بعد میتونین بیوگرافی یک عضو تازه وارد , کم کار , علاف رو ببینین !

متشکرم...Nemesis

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر