Mafia 2 Vs Gta:iv

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
آخ واقعا معضرت
آقا ادامه بديد تا بيشتر سوتي ندادم!!!
راستي كوچه علي چپ كدوم وره؟
.....................................................
ولي بي شوخي به نظر من Gta موفق تر ظاهر ميشه

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
پس از مدتها انتظار که کم کم داشتيم به ساخت ادامه اي براي يکي از بهترين بازي هاي تاريخ يعني Mafia نااميد ميشديم بالاخره خبر ساخت دومين نسخه از اين بازي فوق محبوب از سوي کمپاني 2K Games يعني ناشر اين بازي منتشر شد و سازنده ي Mafia 2 نيز همچنان همان استوديوي قبلي يعني illusion softworks است .

داستان بازي بين سال هاي 1940 تا 1950 اتفاق مي افتد و حالت اکشن بازي شما را به ياد فيلم هاي هاليوودي خواهد انداخت.
با توجه به تصاوير منتشر شده از بازي ، قابليت تعويض لباس براي کاراکتر وجود خواهد داشت.
در چهارمين تصوير مشاهده ميکنيد که بطري ها بر خلاف نسخه ي قبلي کاملا سه بعدي طراحي شده اند و فوق العاده جلوه مي کنند.
در گوشه ي سمت راست و بالاي تصوير پنجم چند هواپيما مشاهده ميشوند و بايد منتظر اطلاعاتي در مورد وجود يا عدم وجود قابليت کنترل هواپيما به وسيله ي کاراکتر بازي باشيم ...
در 5 تصوير منتشر شده به غير از کاراکتر اصلي ، ديگر شخصيت ها ظاهري متفاوت از يکديگر دارند !
با توجه به 5 تصوير منتشر شده گرافيک Mafia 2 از همه لحاظ فوق العاده خواهد بود و ميتواند رقيبي جدي براي GTA IV محسوب شود !
با وجود اين که مدت زيادي از شروع ساخت اين نسخه نميگذرد بافت ها ، مدل ها ، سايه زني ، جزييات ، نورپردازي ، همه و همه عالي هستند.

تصاويري از اين بازي را در زير ميتوانيد مشاهده کنيد و از گرافيک فوق العاده ي Mafia 2 لذت ببريد :

01.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg

05.jpg

Morrigan

کاربر سایت
Apr 15, 2006
631
نام
رژین
خودتون قبلا از چه سایتی استفاده میکردین؟؟در هر حال،من از این استفاده میکنم:http://www.supload.com
در ضمن فقط مافیا....^_^

راستی،سایت برای آپلود چی میخواستین؟!

آخرین ویرایش:

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
راستي اگه يه site خوب برا upload بگيد لطف کرديد

اگه واسه آپلود هکس میخوایی همون Supload خوبه ولی Tinypic هم هست.
واسه آپلود چیزای دیگه من بهت FSPhost و 4shared رو بتن پیشنهاد میکنم . هر دو سرورهای قدرتمندی رو دارن;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر