ليگ آنلاين فيفا 07 ! (استفاده از تكنيك مولتي پلير ! )

GolestanTalk

کاربر سایت
Sep 21, 2006
18
نام
سروش
با سلام به همه ي دوستان عزيز و گرامي !
راستش از اونجايي كه اين فروم هم با توجه به اسمش بازي سنتر هست ! من گفتم يه همچين ليگي رو اينجا بزاريم به احتمال زياد شديدا" دنبال خواهند كرد !
و اما فرق اين تاپيك با اون تاپيك مجاور در مورد pes چي هست ؟!
در اينجا خودتون هستيد كه بازي ميكنيد ! نه كامپيوتر ! تا پيش از اين يه رويا بوده واسه ما ايرانيها كه بتونيم آنلاين بازي كنيم ! ولي حالا و با توجه به قابليت ويژه ي بازي فيفا اين مهم براي ما دست يافتني شده !
و اما مواد مورد نياز جهت يه بازي آنلاين با سرعت استاندارد :
1- ساختن يك Incoming connection
2- ساختن يك Dial up connection
3- بازي فيفا 07
4- مودم Dial uup
5- يك خط تلفن بدون نويز ! (مشكل قابل حله !)

تنها ايرادي كه اين شيوه داره اينه كه كمي گرون ميشه ! يعني هر بازي واسه اوني كه dial كرده نزديك به 500-1000 تومن آب ميخوره !

و اما نحوه ي كار :
از دو نفري كه ميخواند با هم بازي كنند ، يك نفر بايد بوسيله ي Dial Up Connection با كامپيوتر ديگري ارتباط برقرار كنه و اون هم بوسيله ي incoming connection اون رو دريافت كنه ! دو كامپيوتر به هم وصل شند ! (دقيقا" مثل وقتي كه شما به كامپيوتر يك isp وص ميشين!)

اين بازي يه سري محدوديتها و قوانيني هم داره كه اگه تاپيك گرفت ، ميگم چين !

پس براي شروع يك هفته فرصت ميديم كه دوستان مراجعه كنند و اسمشون رو بنويسند !

اين آي دي ياهو ي منه : gtalk2006

اگر كسي خواست تمريني بازي كنه يا خط تلفنش رو چك كنه يا توضيح كامل خواست اين آي دي رو ادد كنه و حتما" آف بزاره كه چرا اد كرده ! (البته 80% روز من آنلاين هستم!)

از دوستان هم خواهشمندم براي هرچه بهتر و باشكوه برگزار شدنه اين ليگ ، لينك اين تاپيك رو تو امضاشون قرار بدن!

قربان شما .
سروش.

GolestanTalk

کاربر سایت
Sep 21, 2006
18
نام
سروش
سلام من پایم.
یه توضیح بیشتر.;)
دوستان هرچي بيشتر شيم .. ليگمون جالب تر و بهتر ميشه !

من وايشون دو تا بازي كرديم كه يكي از اونها اين آمار رو داشته :
والنسيا منم !

4rbhptx.gif

دوستان هرچي بيشتر شيم .. ليگمون جالب تر و بهتر ميشه !

hemat_gamer

کاربر سایت
Feb 6, 2006
1,122
بچه ها ما رفتيم با صاحب تاپيك فيفا آنلاين بازي كرديم.
خيلي حال داد.:cheesygri
البته من بعد 6 ماه فيفا بازي ميكردم و حتي كليدهاش يادم رفته بود.
كيفيتش هم خوبه.فقط يكم افت فريم داره.
واقعا بسي لذت برديم.:love:

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
کسی که adsl داره نمی تونه با کسی که dial up داره بازی کنه ؟
به نظر من بازیکنان به دو گروه تقسیم بشن (کسایی که adsl دارن یک گروه ؛ کسانی که Dial up دارن یک گروه ).
راستی اگر می خواهین لیگ رو شروع کنید اول هر کاربر یه تیم برای خودش برداره ! اگر مشکلی نیست من والنسیا رو بر می دارم . :biggrin1:

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
تنها ايرادي كه اين شيوه داره اينه كه كمي گرون ميشه ! يعني هر بازي واسه اوني كه dial كرده نزديك به 500-1000 تومن آب ميخوره !

میشه در این مورد توضیح بدید
من فکر میکنم این اتصال کاملا شبیه یه کانکشن ساده اینترنت هست چرا باید یه بازی 500 در بیاد
ضمنا من قبلا از این طریق بازی کردم...

GolestanTalk

کاربر سایت
Sep 21, 2006
18
نام
سروش
بچه ها ما رفتيم با صاحب تاپيك فيفا آنلاين بازي كرديم.
خيلي حال داد.:cheesygri
البته من بعد 6 ماه فيفا بازي ميكردم و حتي كليدهاش يادم رفته بود.
كيفيتش هم خوبه.فقط يكم افت فريم داره.
واقعا بسي لذت برديم.:love:

خوشحالم كه خوشت اومده !
love%20letter.gif

با اینکه pes باز هستم خیلی دلم میخواست بازی کنم چون انلاین هست وگرنه...
ولی حیف ما ای دی اس ال داریم

سلام دوست عزيز !
اتفاقا" خود من هم pes باز حرفه اي بودم ! ولي از وقتي كه فهميدم فيفا رو ميشه آنلاين بازي كرد اومدم سراغ فيفا ! البته منجر مود فيفا هم خيلي خيلي كامل تره !
يعني شما مودم دايل آپ نداري درسته ؟! خوب خرجش يه مودم 9-10 تومني دايل آپه .. خرج زيادي نداره ! چون اي دي اس ال داري به احتمال زياد از نويز خط تلفن خبري نيست.

یک سوال
توی بازی باید تمام کیفیت بیاد پایین و بعد نمیشه یکم که گذشت کم کم کیفیت تصویر رو بالا برد؟

ببين دوست عزيز كيفيتش چندان هم بد نيست ! فقط كواليتي مديوم بايد بازي كرد كه زياد تفاوتي هم نميكنه ! و اگه يه خط پر سرعت ديگه باشه .. ميشه حتي high هم بازي كرد.

کسی که adsl داره نمی تونه با کسی که dial up داره بازی کنه ؟
به نظر من بازیکنان به دو گروه تقسیم بشن (کسایی که adsl دارن یک گروه ؛ کسانی که Dial up دارن یک گروه ).
راستی اگر می خواهین لیگ رو شروع کنید اول هر کاربر یه تیم برای خودش برداره ! اگر مشکلی نیست من والنسیا رو بر می دارم . :biggrin1:

ببين دوست عزيز اصلا" موضوع اي دي اس ال يا دايل آپ نيست ! فقط ما اينجا به يه مودم دايل آپ نياز داريم و يه خطي كه نويز نداشته باشه ! حالا معمولا" كسي كه اي دي اس ال گرفته ع مودم دايل آپ هم داره و خطش هم نويز گير داره ! اما دايل آپيهايي كه خطشون نويز داره ، ميتونن يه نويز گيز بخرن 4-5 تومن ! حالا باز هم كسي كه خطش نويز داره ميتونه به يه كامپيوتر ديگه وصل شه ، ولي اوني كه خطش نويز داره نميتونه سرور باشه ! (ميدونيد كه پول تلفن هم بابت هر بازي واسه اوني مياد كه سرور نبوده!)

-------------------------------
اول بايد ديد بچه ها همكاري مي كنند يا نه !
ميشه تيمها مثه هم باشه ولي اينجوري كه هر كي يه تيم خاص داشته باشه ، خيلي شكيل تره !
(ديدي من با والنسيا بازي كردم ، سريع پريدي والنسيا رو گرفتي كه من برندارم از دستت بره .. نه ؟! تيم من والنسيا نيست!)
من يكي از اين تيمها :
بارسلونا - نيو كاسل - ايتاليا يا ... رو برميدارم!
ببينيم چند نفريم... بعد راجع به اين تيمهاشون و نحوه ي مسابقات و احيانا" جوايز (اين ديگه با مديران فرومه ! ضمن اينكه ميشه يه چيز به عنوان ورودي گرفته شه و داده شه به نفر اول!)

hemat_gamer

کاربر سایت
Feb 6, 2006
1,122
در ضمن من فکر میکنم که سرعت و فریم بازی ربطی به تنظیمات گرافیکی نداشته باشه.
این 500-1000 که گفتن ماله شهرستانه و تو تهران این قدر هزینه کمه که قابله صرف نظره.
حتما به شما پیشنهاد میشه.;)

GolestanTalk

کاربر سایت
Sep 21, 2006
18
نام
سروش
میشه در این مورد توضیح بدید
من فکر میکنم این اتصال کاملا شبیه یه کانکشن ساده اینترنت هست چرا باید یه بازی 500 در بیاد
ضمنا من قبلا از این طریق بازی کردم...

با سلام :
شبيه يه كانكش هست ! ولي يه كانكشن بين شهري ! نه درون شهري !
شما اگر به يه كامپيوتر تو شهر خودت وصل شي ، فكر ميكنم قيمت به اندازه همون يه كانكش ساده است ! اما وقتي كه مثلا" از شيراز ميخواي وصل شي به يه سرور تو تهران مسلما" گرون تر ميشه !
البته من چندان درمورد قيمتش اطلاعي ندارم اگه شما مطمئني ، ممنون ميشم اطلاعات كاملي بزاري .

GolestanTalk

کاربر سایت
Sep 21, 2006
18
نام
سروش
در ضمن من فکر میکنم که سرعت و فریم بازی ربطی به تنظیمات گرافیکی نداشته باشه.
این 500-1000 که گفتن ماله شهرستانه و تو تهران این قدر هزینه کمه که قابله صرف نظره.
حتما به شما پیشنهاد میشه.;)

در مورد سرعت بايد بگم : با توجه به كم بودن سرعت كانكشن ما .. مقدار داده اي كه بايد انتقال پيدا كنه محدوده ! حالا وقتي ما گرافيك رو ميبريم بالاتر مسلما" حجم داده ها هم بيشتر ميشه ! اين توجيه منه واسه رابطه ي سرعت با تنظيمات گرافيكي ! اگه كانكشن سرعتش بالاي 30 باشه .. به راحتي ميتونين با هاي كواليتي بازي كنين .. با سرعت عالي !

hemat_gamer

کاربر سایت
Feb 6, 2006
1,122
به نظر من گرافیک ربطی به بازی آنلاین نداره.(به فریمش)
اون سرعت 2 کامپیوتر است که ربط داره.(سرعت اتصال اونا)
در ضمن دو کامپیوتر میخوان یه سری اطلاعات راجع به مکان بازیکنا و توپ برای هم بفرستن نه چیز دیگه ای.;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر