قرار داغ برای کانتر ...

این جا می خوایم یه قرار بزاریم تا با هم در یه روز ویه ساعت مشخص وصل شیم به یه سرور خلوت (از جمله آسیاتک) و با هم بازی کنیم ... مطمئنا اگه پایه باشید خیلی حال خواهد داد ...
خوب ... بچه هر کس که کانتر بازه بیاد اینجا و یه نظر بده و بگه به نظرتون چه روزی وصل شیم ...؟؟؟
در ضمن با دیال آپ هم میشه کانتر بازی کرد ...
من پیشنهاد خودم 11 و یا 12 فروردینه ...(اول روزش رو معلوم کنیم تا بعد بریم سراغ ساعتش )

فقط خیلی سریع بیاید نظر بدید

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
من که میدونید هستم!!! هر موقع خواستین بذارید!!! فقط خواهشا اگه اینجا گفتین میاین گم گور نشید یه دفعه نیاید!!!! در ضمن بهتره اسمی که با هاش کانکت میشید رو بگید تا همدیگیرو بشناسیم!!!

منم که همیشه با Farmande میام!!!

Don_Lethon

کاربر سایت
Sep 24, 2006
467
نام
Amin
یه چیز دیگه بچه ها همه با id بازی سنتر تون وصل بشید تا هم به راحتی همدیگه رو بشناسیم و هم بعد از اولین قرار screenshot های بازی رو بزاریم تا بقیه هم ببینن و تشویق بشن که برای قرار های بعدی بیان ...
منم با دهم موفقم ...
بروبچ کیا با تاریخ 10 فروردین موافقن ... ؟؟؟

Don_Lethon

کاربر سایت
Sep 24, 2006
467
نام
Amin
من که میدونید هستم!!! هر موقع خواستین بذارید!!! فقط خواهشا اگه اینجا گفتین میاین گم گور نشید یه دفعه نیاید!!!! در ضمن بهتره اسمی که با هاش کانکت میشید رو بگید تا همدیگیرو بشناسیم!!!

منم که همیشه با Farmande میام!!!
ا و و و و و ... تو farmande هستی ؟؟؟ بابا تو که همیشه هستی ... ;)

Don_Lethon

کاربر سایت
Sep 24, 2006
467
نام
Amin
lol
آقا پس با این حساب قراره اول رو می زاریم برای 10 فروردین 1386 ...
برای ساعتشم فکر کنم ساعت 7-10 شب خوب باشه ...
در هر صورت همه اون هایی که پایه هستن یه پست زیر این پست بدن و اگر با تاریخ و یا به خصوص ساعت مشکل دارن بگن ...
بعد از قطعی شدن روز و ساعت می ریم سراغ انتخاب سرور ...
اصلا هم به این فکر نکنید که آی من بازیم بده میام ضایع میشم ... نه ... ما فقط می خوایم چند ساعتی با هم باشیم و از کنار هم بودن لذت ببریم ...
Just have fun

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
من 4پایم فقط من همیشه با مشکل لگ دچار بودن اگه میشه یک سرور درست و حسابی آی پیشو بده چاکریم
ساعتشم یکم فکر ما تیتیش مامانی ها باشین:biggrin1:البته من نیستم ها مامانه ماید با دمپایی میوفته به جونم میگه نصف شبی چی کار میکنی
منم با آی دی خودم اما با کمی تفاوت یعنی SlipKnoT میام
مشکلی نیست؟
داریوش خان شما بن کن مشکلی نیست ما مخلصیم:cheesygri

Don_Lethon

کاربر سایت
Sep 24, 2006
467
نام
Amin
فکر نکنم به 24 نفر برسیم ...
برای سرور هم فکر کنم آسیا تک از همه بهتره ... چون هم ping خوبی داره هم اکثر مواقع خالیه ...
برای ساعتشم از 3 تا 5بعد از ظهر موافقید ...؟؟؟

فقط خواهشن هر کی پایست OK رو بده که دیگه اون روز سر کار نریم ...حتی اگه 4 نفر هم باشیم میشه بازی کرد ... که خوب احتمالا بیشتریم ...
اگه این قراره اول به خوبی برگزار بشه برای قرار های بعدی بیشتر تبلیغ می کنیم و حتی در آینده می تونیم به تیم های 2 یا 3 نفره تقسیم بشیم و تورنمنت هم برگزار کنیم ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر