farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
فکر نمیکنم تکرار داشته باشه . این برنامه سینما و ماورا بود . و کنستانتین هم اولین فیلمش . ولی باید دید فیلمهای بعدیش چیه چون من به فیلمهای به قول اونها ماورایی علاقه مندم .
انقدر فیلمش سانسور داشت که اگه تکرارش را نزارند سنگین ترند...آخه اینجوری فیلم دیدن به چه دردی می خوره....من خوشبختانه قبلا فیلمش را بطور کامل دیده بودم و اما یک چیزایی را سانسور میکنند که هیچ کجای عالم گیتی سانسور نمی کنند

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
اول باید بگم که به نظر من فیلم دوبله شده دوزار نمی ارزه. چون از اونجا که من خودم در کار ترجمه دستی دارم میتونم بهتون قول بدم که بسیار از زیبایی های سناریو و دیالوگ های فیلمها در فرایند ترجمه از بین میره پس فقط فیلم زبان اصلی نیگا کنید.
با نظرت کاملا موافقم...فیلم با زبان اصلی یک چیزه دیگست...
کنستانتین فیلم خیلی خوبیه اما وقتی میشه بخوبی تحلیلش کرد که با زبان اصلی و بدون سانسور ببینید..

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
....من خوشبختانه قبلا فیلمش را بطور کامل دیده بودم و اما یک چیزایی را سانسور میکنند که هیچ کجای عالم گیتی سانسور نمی کنند

مث اينكه بايد برم فيلم Dvd اينو گير بيارم...چون اصلا من كه از اين فيلم چيزي دستگيرم نشد...چهار تا صحنه اكشن گذاشته بودن....قسمت هاي اصلي فيلم رو سانسور!!!

mona2004

کاربر سایت
Sep 25, 2005
158
بابا من کالما گیج گول زدم
یا دینیم رو خوب بلد نشدم یا این فیلم پرپوچ میگه !!
من تا جایی که میدونم عزراییل آدما رو همراه خودش می بره نه شیطان !
حالا درست که می خواست کنستانتین رو بره جهنم ولی آخه شیطان که اینکارو نمی کنه !
خدا عمرتون بده یکی برای من روشن سازی کنه !!!
1- در اون قسمتي كه جان با رفيقش ميخواستن برن و كار رو تموم كنن ميد نايت شروع كرد به دعا كردن براي چس در حالي كه هنگامي كه ميخو است براي جان دعا كنه جان اعتنا نكرد و رفت و در صحنه اخر ميبينيم كه چس ميميره اين جا است كه ميخواد نشون ده كه دعا هايي كه هيچ پايه و اساسي ندارن هرگز عملي نخواهد شد و فقط انسان بايد به خداي خودش اعتقاد داشته باشه و از اون طلبه كمك كنه.

2-در صحنه ديگري ميبينيم كه جهنم در همون شهره لس انجلس هست و جاهاي ديگه كه با توجه به اون چه كه در اسلام هم اومده بهشت و جهنم و همچنين پيامدهاي اون ها در اطرافه ما است در حالي كه مابه خاطره وجوده حائل هاي از ديدن و دركه اون ها عاجزيم.
کالا درسته !!!
سلام

من خيلي گيج شدم...لطفا يكي منو روشن كنه

كنسانتين كي بوده و چرا همچين قدرتي داشته

اون سياه پوسته و اون كت و شلوار سفيده كي بود؟

اوني كه با سياه پوسته ملاقات كرد كي بود.....و ااون خانم بالدار كي بو
دمت گرم بهزاد جون !!!
من فقط مطمئنم اون خانم بلاداره !!!! جبر ئیل بود و اینجوری که بچه ها میگه کت و شلوار سفیده لوسیفر یا همون شیطان خودمون !!!
سیاه پوسته رو هم خودمم نمی دونم درست (کارشو میدونما ولی معادلش در فارسی رو نیم دونم !!! )
کنستانتین رو هم که برو فیلمو یبار دیگه ببین می فهمی !!!

ولی کلا بهتره این تی وی ما فیلم نشون نده ...... اصلا کل فیلم بود و اون صحنه ای که آنجلا رفت تو وان حموم که فهمید چی به چی شده اونوقت اینا اونرو سانسور کردن !! واقعا که !!

راستی دوستان تهرانی ... شبکه تهران خداب جنگ رو نشون داد .......
فکر کنید دلیلشو بدونید که چرا قرار هست نشون بده (یا داده !!!)
اگه نه بگید تا بنویسم (کپی کنم !)

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
كنسانتين كي بوده و چرا همچين قدرتي داشته

اون سياه پوسته و اون كت و شلوار سفيده كي بود؟

كنستانتين حالت چوب سه سر خراب رو داره ! نه متعلق به زمينه ،نه جهنم و نه بهشت.
وقتي بچه بوده خودكشي ميكنه.دوباره به دنيا برميگرده.شروع ميكنه به فرستادن دورگه ها از زمين به جهنم كه تا شايد به خاطره گناه خودكشي بخشوده بشه و بره بهشت.

سياه پوسته هم يه كشيش بي طرف هست. تا وقتي كه تعادل از بين نره.يه صندلي هم داره كه به وسيله اون ميتونه به بقيه كمك كنه.

سفيد پوش هم خوده خوده شيطانه كه شخصا براي بردن كنستانتين مياد.كنستانتين به 3ه منظور خودكشي ميكنه.
يكي اينكه زمان رو نگه داره تا نتونه جبريل زوبين سرنوشت رو به آنجلا بزنه و پسره شيطان رو وارد زمين كنه.
دوم اينكه شيطان براي بردنش بياد و كنستانتين بهش بگه كه پسر شيطان ميخواد زمينو تسخير كنه،تا پدر اجازه اين كار رو نده.
سوم اينكه بعد از كمك به شيطان و وقتي كه شيطان ميخواد كمك كنستانتين رو جبران كنه ازش بخواد تا ايزابل خواهر آنجلا رو از جهنم خارج كنه.
كنستانتين اين كار هارو انجام ميده و براي مرگ اماده ميشه.شيطان شروع ميكنه به بردنش.اما نميتونه و كنستانتين ميخواد به بهشت بره.يعني خدا بخشيده اونو.شيطان كه متوجه اين موضوع ميشه دست ميكنه تو بدن كنستانتين و تمام كثيفي هايي كه به خاطره كشيدن سيگار تو بدنش ايجاد شده وداره اونو ميكشه بيرون ميكشه تا كنستانتين زنده بمونه و به بهشت نره.

اگه اشتباه ميگم تصحيح كنيد.راستي ايزابل هم يه شخصيت مذهبي خاصي بوده كه تو نقد فيلم بهش اشاره شد و من نفهميدم كي ميدونه ؟

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
خدا عمرتون بده یکی برای من روشن سازی کنه

من دو صفحه التماس كردم تا بالاخره تو به دادم رسيدي مونا جان....حالا كه به داد تو مي رسه
smile.gif

جبر ئیل بود و اینجوری که بچه ها میگه کت و شلوار سفیده لوسیفر یا همون شیطان خودمون

اگه اون جبرييل بو ده چرا مي خواسته شيطان رو يعني پسر شيطان رو آزاد كنه....ما همچين رسمي تو دين خودمون نداشتيم ها
wink.gif

سیاه پوسته رو هم خودمم نمی دونم درست (کارشو میدونما ولی معادلش در فارسی رو نیم دونم !!! )

خوب فقط يه اسرافيل كم داشتيم....ولي خوب كار اون حركت دربين هر دو دنيا بود ظاهرا

کنستانتین رو هم که برو فیلمو یبار دیگه ببین می فهمی

مي خوام برم DVD رو گيربيارم...شايد بالاخره خودم فهميدم
wink.gif

ولی کلا بهتره این تی وی ما فیلم نشون نده ...... اصلا کل فیلم بود و اون صحنه ای که آنجلا رفت تو وان حموم که فهمید چی به چی شده اونوقت اینا اونرو سانسور کردن !! واقعا که !!

ولي كلا من برم همون بي سانسور رو گير بيارم.....سنگين ترم....ولي من نفهميدم اوني كه از طرف شيطان اومده بود و كنستانتين با تفنگش تركوندش كي بود......

راستي اون مكزيكي فقط مامور بود شمشيررو حمل كنه...ببخشيد ها
redface.gif

شبکه تهران خداب جنگ رو نشون داد .......
فکر کنید دلیلشو بدونید که چرا قرار هست نشون بده (یا داده !!!)
اگه نه بگید تا بنویسم (کپی کنم

خوش به حالشون...ولي اگه تهران نشون بده حتما شبكه هاي استاني هم نشون مي دن.....راستي براي چي داره مي ذاره....فكر نمي كنم ربطي به كريسمس داشته باشه

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام

شرمنده سامان جان...وقتي داشتم پست مي زدم شما جواب منو دادي...

ولي با همين يكم كلي روشن شدم...دستت درد نكنه...خيلي راحت شدم
smile.gif

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
مونا خانم هيچ كدوم از دو گزينه اي كه گفتي نبود(یا دینیم رو خوب بلد نشدم یا این فیلم پرپوچ میگه !!) بلكه مسئله اينه كه هر انساني يه شان ومنزلتي داره و با توجه به اون شان و منزلت هست كه عزراييل مياد جونه ادم ها يا در واقع روحشونو از بدن خارج ميكنه يا فرشتگانه ديگه در مورده الينكه كه چرا شيطان اومد براي گرفتنه روحه جان كنستانتين به اين خاطر بود كه از پانزده سالگي سيگار ميكشيد دست به خود كشي زد كه تمامه اين كار ها به انضمامه كار هاي ديگش بود كه شيطان اومد و ميخواست دست پرورده خودشو ببره.

دوستان من يه سري مسئله ها رو از معلمه ديني مون كه ادمه معتدلي بود پرسيدم و با توجه به اون چيزي كه خودم فكر ميكنم. در درست بودنه جمله بالا 100% مطمئن نيستم . باز هم تحقيق ميكنم و اينجا ميگم.

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
راستي اون مكزيكي فقط مامور بود شمشيررو حمل كنه...ببخشيد ها
redface.gif

نه اون مكزيكي هنگامي كه زوبين قدرت رو بدست اورد از نيرو اون در جهتي استفاده كرد كه درست نبود به همين خاطر بنده شيطان شد پسره شيطان در او ظاهر شد و بعد كه به شهره لس انجلس اومد و اخره سر در استخره اون بيمارستان به انجلا حمله كرد و كاري كرد كه پسره شيطان تو بدنه انجلا بره و حالتي مادي پيدا كنه و بتونه قدرت رو بدست بگيره.

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
كنستانتين حالت چوب سه سر خراب رو داره ! نه متعلق به زمينه ،نه جهنم و نه بهشت.
وقتي بچه بوده خودكشي ميكنه.دوباره به دنيا برميگرده.شروع ميكنه به فرستادن دورگه ها از زمين به جهنم كه تا شايد به خاطره گناه خودكشي بخشوده بشه و بره بهشت.

سياه پوسته هم يه كشيش بي طرف هست. تا وقتي كه تعادل از بين نره.يه صندلي هم داره كه به وسيله اون ميتونه به بقيه كمك كنه.

سفيد پوش هم خوده خوده شيطانه كه شخصا براي بردن كنستانتين مياد.كنستانتين به 3ه منظور خودكشي ميكنه.
يكي اينكه زمان رو نگه داره تا نتونه جبريل زوبين سرنوشت رو به آنجلا بزنه و پسره شيطان رو وارد زمين كنه.
دوم اينكه شيطان براي بردنش بياد و كنستانتين بهش بگه كه پسر شيطان ميخواد زمينو تسخير كنه،تا پدر اجازه اين كار رو نده.
سوم اينكه بعد از كمك به شيطان و وقتي كه شيطان ميخواد كمك كنستانتين رو جبران كنه ازش بخواد تا ايزابل خواهر آنجلا رو از جهنم خارج كنه.
كنستانتين اين كار هارو انجام ميده و براي مرگ اماده ميشه.شيطان شروع ميكنه به بردنش.اما نميتونه و كنستانتين ميخواد به بهشت بره.يعني خدا بخشيده اونو.شيطان كه متوجه اين موضوع ميشه دست ميكنه تو بدن كنستانتين و تمام كثيفي هايي كه به خاطره كشيدن سيگار تو بدنش ايجاد شده وداره اونو ميكشه بيرون ميكشه تا كنستانتين زنده بمونه و به بهشت نره.
سامان جان مطالبی که گفتی کاملا درسته

مث اينكه بايد برم فيلم Dvd اينو گير بيارم...چون اصلا من كه از اين فيلم چيزي دستگيرم نشد...چهار تا صحنه اكشن گذاشته بودن....قسمت هاي اصلي فيلم رو سانسور!!!
فیلمی که من دیدم با زیر نویس فارسی بود منتها بدون سانسور...اگه میخوای فیلم خوب دستگیرت بشه حتما بدون سانسورش را ببین

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
ايزابل شخصيتي بود كه بينه يه دو راهي گير كرده بود از يه طرف اهريمن رو ميديد و از طرفه ديگه اون رو نهي ميكرد.

The BIG Boss

کاربر سایت
Sep 25, 2005
61
با سلام...

دوست عزيز ( اسمتون رو نمي دونم ) بيگ باس بابت توضيحاتتون ممنونم و آهنگ اسمالتون لينكش يوزر پس ورد مي خواد لطفا بدين !!!!

Remy Zero - Save Me Smallville Theme من خودم رينگتون مبايلم اينه ولي با صدا طرف اگه اين آهنگ خاليش باشه واقعا عاليه.

اگه خواستين من يه جوري تمام ساند ترك هاشو اسمال سيزن 4 براتون بفرستم.

خواهش.. اسم بنده هم داود هستش... در ضمن اقایی میلاد جان. شما لطف داری.. اما اغلب موسیقی هاش رو دارم . چون MP3 رو راحت پیدا میکنم و دانلود کردنش هم حتی با DialUp چندان مشکل ساز نیست.
این اهنگی هم که من گذاشتم همونیه که خود شما هم داری .. با صدای خواننده است.. در ضمن اون سایته یوزر و پس نداره... این مخابراته که نمیدونم چه پدر کشتگی با سایت AngelFire داره و اونو فیلتر میکنه...
حالا از یه جای دیگه براتون میزارم .. امیدوارم این یکی فیلتر نباشه.

Code:
http://www.astrosurf.org/lombry/Documents/smallville-save-me.mp3
============

فقط یه سوال اگه بلد بودی جواب بده ، میدونی قضیه Little Horn که Gabriel به Lu میگه چیه ؟(just my curiosity)

بابا اینگیلیش D: ...
معنای این عبارت رو نمیدونم ولی بر طبق سناریوی فیلم این مکالماتی هست که اون صحنه بین گابریل و لو رد و بدل میشه :
Lu:
You, best of all of us, Gabriel...
...should understand ambition.

Gabriel:
Son of perdition
Little horn.
Most unclean.

Lu:
I do miss the old names.
Time to go home, son.

Gabriel:
I will smite thee...
...in his honor.

Lu:
Looks like somebody doesn't
have your back anymore.

Gabriel:
Father?
و با توجه به این مکالمات اینطور میشه برداشت کرد که اونها همه القاب ( صفات ) شیطان بوده...
بیشتر از این نمیتونم کمکی بکنم.

در ضمن برای دوستانی که علاقه مند هستند : سناریوی کنستانتین رو از اینجا میتونید بگیرید :

Code:
http://www.script-o-rama.com/movie_scripts/c/constantine-script-transcript-keanu-reeves.html
==========

در مورد کنستانتین هم دیگه حوصله بحث کردنش رو ندارم... چون اینجا اغلب افراد دارن با بک گروند ( Background - پیش زمینه ) دینی خودشون قضاوت میکنن... خواهشا سعی کنید که این اعتقادات رو از یه زاویه دیگه ببینید... چرا اونها رو با ترازوی اسلام می کشید . قبول کنید که همه حرف هایی که ردو بدل شده به طریقی تحت تاثیر اموزه های اسلامی بوده که دوستان حالا یا بهش معتقد هستند و یا تحت تاثیرش.
قبول دارم که فیلم چندان از لحاظ مسایل اعتقادی قابل استناد نبود ولی همون مسایل واضحش رو هم ما داریم نادیده میگیریم.
شدیدا پیشنهاد میکنم یه نسخه از انجیل رو تهیه بفرمایید ( که رو اینترنت ریخته باید جمش کنید )
===============

حالا با این همه حرفی که زدم.. یه نفر ( یا حتی تمام بچه های فعال این بخش رو ) پایه میخام که یه همچین بحثی در مورد فیلم Donnie Darko داشته باشیم..فیلم محصول 2001 هست اما در تابستان 2004 یه نسخه Director's Cut دادن بیرون که درک فیلم رو ساده تر کرد. میخام ببینم که از دوستان کسی این فیلم رو دیده و اگه دیده پایه یه همچین بحث داغی هست....
و برای دوستانی که فیلم رو دیدن ولی چیزی سر در نیاوردن باید بگم که قبل از تماشای این فیلم حتما یه نگاهی به کتاب A Brief History Of Time نوشته پروفسور Stephen Hawking بندازن.. قضیه و داستان فیلم تا حد زیادی شفاف میشه...
به هر حال دنبال پایه میگردم که این بحث رو دنبال کنیم.

Donnie_Darko_Directors_Cut-front.jpg

=====================
در مورد پروفسور Hawking هم اگه علاقه مند هستید اطلاعاتی داشته باشید یه سری به اینجا بزنید:
( ایشون یکی از برجسته ترین چهره های جهانی در زمینه فیزیک هستند )

Code:
http://en.wikipedia.org/wiki/Stephen_Hawking

فعلا.
Cheers

آخرین ویرایش:

kelark

کاربر سایت
Oct 19, 2005
200
نام
میلاد
خواهش.. اسم بنده هم داود هستش... در ضمن اقایی میلاد جان. شما لطف داری.. اما اغلب موسیقی هاش رو دارم . چون MP3 رو راحت پیدا میکنم و دانلود کردنش هم حتی با DialUp چندان مشکل ساز نیست.
این اهنگی هم که من گذاشتم همونیه که خود شما هم داری .. با صدای خواننده است.. در ضمن اون سایته یوزر و پس نداره... این مخابراته که نمیدونم چه پدر کشتگی با سایت AngelFire داره و اونو فیلتر میکنه...
حالا از یه جای دیگه براتون میزارم .. امیدوارم این یکی فیلتر نباشه.

ممنونم دستتون طلا.. كيفيتش از مال من بهتر بود انشالا كه جبران كنيم آقا داوود ....

در مورد کنستانتین هم دیگه حوصله بحث کردنش رو ندارم... چون اینجا اغلب افراد دارن با بک گروند ( Background - پیش زمینه ) دینی خودشون قضاوت میکنن... خواهشا سعی کنید که این اعتقادات رو از یه زاویه دیگه ببینید... چرا اونها رو با ترازوی اسلام می کشید . قبول کنید که همه حرف هایی که ردو بدل شده به طریقی تحت تاثیر اموزه های اسلامی بوده که دوستان حالا یا بهش معتقد هستند و یا تحت تاثیرش.

منم با شما موافقم سعي كنيم من با اين كه مسلمون نيستم سعي نمي كنم نقد هايي كه مي نويسم رو از زاويه دين به آن نگاه كنم چون ممكنه براي خيلي ها خوش نباشه پس بيايين به يك ديد كلي به قضيه نگاه كنين.

Slayer

کاربر سایت
Nov 1, 2005
11
Metal

با سلام خدمت تمام دوستان. گفتم یه تاپیک در مورد غنی ترین موسیقی ممکن بزنم( البته خیلی بالاتر از موسیقی و این چیزهاس) بچه ها اگه سوال ، موضوع، بحث و یا هر چیز دیگه ای در مورد این سبک دارند هستیم در خدمتشون. البته من نمیدونم از اینجا استقبال بشه یا نه! ولی خب امتحانش که ضرر نداره نه؟؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر