E3 2009 | حرف های جالب Yamauchi درباره GT5

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
سلام !
استاد Yamauchi پدر و خالق سری بازی های بی نظیر Gran Turismo حرف های جالبی زده .
وی گفته که ما الان به نقطه ای رسیدیم که می توانیم GT5 رو در هر زمانی که خواستیم منتشر کنیم . من خودم دوست دارم هر چه سریع تر GT5 رو عرضه کنیم ولی چیزی که برای ما مهم هست و همیشه بوده اینه که ما باز هم می توانیم روی اون کار کنیم .
این برای ما خیلی مهمه که مطمئن بشیم به بالاترسی سطح رسیدیم و هیچ نقصی بر بازی ما وارد نیست .

112_0602_17z_the_power_list_2006_ka.jpg

Yamauchi همچنین درباره ارتباط بین GT PSP و GT به ما گفت با توجه به اینکه GT PSP روز یک اکتبر عرضه میشود و بعد از آن هم GT5 ما شاهد ارتباط خوبی بین این دو بازی خواهیم بود به طوری که ماشین هایی که درون Garage شما در نسخه PSP قرار دارند بعد از اتصال بین دو نسخه درون GT5 هم در دسترس خواهند بود .
همچنین Yamauchi اشاره کرد که نسخه PSP حجمی بالغ بر یک گیگ خواهد داشت و به صورت دیجیتالی عرضه خواهد شد .

Source

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
اتفاقا الان داشتم تو VG247 خبرشو میخوندم. بابا سرعت عمل :biggrin1:
کلا مشکل این یامائوچی اینه که خیلی وسواس داره (که همین باعث میشه بهترین رو بسازه) وگرنه تا به حال صد دفعه این بازیو ریلیز کرده بود ....

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
ممنون
آره منم داشتم تو VG ميخوندم نوشته بود
It’s very important for us to make sure everything is done perfectly and everything is done in detail
ولی چیزی که برای ما مهم هست و همیشه بوده اینه که ما باز هم می توانیم روی اون کار کنیم .
و واقعا نشون ميده چقدر تو كارش با دقته!

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
خوب حالا که انقد وسواس داره یه قابیلیت توینینگ خارجی هم و بزاره...اگه خواست...
دیگه محشر المحشرین میشه...

ادیتور رنگ وبرچسب داره؟!

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
خوب حالا که انقد وسواس داره یه قابیلیت توینینگ خارجی هم و بزاره...اگه خواست...
دیگه محشر المحشرین میشه...

ادیتور رنگ وبرچسب داره؟!

سری GT همیشه روی اصل رانندگی تاکید داشته نه تزیینات ماشین و این حرفا...
---------------------------------------

توصیه میشه کسانی که از سری NFS و تزیین کردن ماشین خوششون میاد سراغ GT و Driving Sim نرن چون زمین تا آسمون فرق دارن و هر کسی نمیتونه بازی نمیکنه.

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
بله !!! نظر شما متین ! ولی تا نسخه 4 هم حتی جزو سیمولیشن به دلیل نداشتن سیستم damge حساب نمیشد !

:lol: ROFL
این حرف ها رو کی یادتون داده؟ اینا به درد همون وبلاگ های قشنگ میخوره... جای دیگه بهش میخندن.
نبود damage به خاطر سخت افزار محدود نسل های قبل بود... چه ربطی داره؟
---------------------------
همینم کم بود کسانی که کوچکترین شناختی با سبک Driving Sim ندارن GT رو زیر سوال ببرن.

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
نه کیوان...من خودم خوراکم gt بود...از همون نسخه های اولیش رو پلی 1 بازی میکردم تا همین 4...نمیگم تزئینات خیلی پیچیده...یه چی تو مایه های فورزا 2و3...حالا یکم کمتر...یه رینگی من یادمه تو نسخه 4 میتونستی کمی اسپرت کنی رینگ و اسپایلر از این چیز های جزئی...یه ادیتور رنگ هم داشته باهشه دیگه خیلی عالی میشه
یه g25 logitech هم داشته باشی میتونی ساعت ها از زندگی لذت ببری!

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
:lol: ROFL
این حرف ها رو کی یادتون داده؟ اینا به درد همون وبلاگ های قشنگ میخوره... جای دیگه بهش میخندن.
نبود damage به خاطر سخت افزار محدود نسل های قبل بود... چه ربطی داره؟
---------------------------
همینم کم بود کسانی که کوچکترین شناختی با سبک Driving Sim ندارن GT رو زیر سوال ببرن.
سوالی دارم؟
آیا واقعا به نظرت GT 4 یک سیمولیشن 100 درصد بود یا مخلوطی از سیمولیشن و آرکید.
بازیی که بهترین رویش پیچیدن با 200 تا کوبیدن به دیوار یا ماشین حریف هست به نظرت سمولیشن کامله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
سوالی دارم؟
آیا واقعا به نظرت GT 4 یک سیمولیشن 100 درصد بود یا مخلوطی از سیمولیشن و آرکید.
بازیی که بهترین رویش پیچیدن با 200 تا کوبیدن به دیوار یا ماشین حریف هست به نظرت سمولیشن کامله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چون شما اینجوری بازی میکنی دلیل نمیشه "همه" همینجوری بازی کنند و از بهترین روش شما استفاده کنند. در ثانی اگر همچین حرکتی رو تو GT4 انجام بدید چند ثانیه جریمه داره! ضمناً لایسنس ها رو هم نمیشه به این روش گرفت.
مساله نبود damage همون طور که گفتم به خاطر سخت افزار محدود PS2 و PS1 بوده ولی برای PS3 اینطور نیست.

بازی های رانندگی دیگه ای هم هستن که امکان عقب بردن زمان رو به گیمرها میدن تا اشتباهاتشون رو جبران کنن... اونام خیلی حرفه ای و سیمولیشن هستند :)

آخرین ویرایش:

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
چون شما اینجوری بازی میکنی دلیل نمیشه "همه" همینجوری بازی کنند و از بهترین روش شما استفاده کنند. در ثانی اگر همچین حرکتی رو تو GT4 انجام بدید چند ثانیه جریمه داره! ضمناً لایسنس ها رو هم نمیشه به این روش گرفت.
مساله نبود damage همون طور که گفتم به خاطر سخت افزار محدود PS2 و PS1 بوده ولی برای PS3 اینطور نیست.

بازی های رانندگی دیگه ای هم هستن که امکان عقب بردن زمان رو به گیمرها میدن تا اشتباهاتشون رو جبران کنن... اونام خیلی حرفه ای و سیمولیشن هستند :)
وقتی تو یه بازی امکان انجام همچین حرکتهایی گذاشته میشه یعنی میخوان بازی رو مقداری از حالت خشکی در بیارن.فورزا2 هم چون دقیقا یک سیمولیشن بود و هیچ نکته ای که باعث غیرواقعی بودن بازی بشه وجود نداشت برای همین خشک بود.
مطمینا بازیهایی که امکان عقب بردن زمان درشون هست یک سیمولیشن کامل نیستن.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,031
نام
آریا
مطمینا بازیهایی که امکان عقب بردن زمان درشون هست یک سیمولیشن کامل نیستن.
پس طبق این حرف Forza Motorsport 3 هم سیمولیشن کامل نیست چون امکان عقب بردن 10 تا 15 ثانیه ای زمان رو داره !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر