نقد و بررسي بازي هاي psp

نظر شما در مورد این تاپیک چیست؟

• عالی

رای‌ها: 58 61.1%
  • خوب

رای‌ها: 21 22.1%
  • متوسط

رای‌ها: 5 5.3%
  • بد

رای‌ها: 2 2.1%
  • خیلی بد

رای‌ها: 9 9.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    95

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
[FONT=&quot]دوستان من نقد ها و عکس هاشونو به صورت یک فایل و هر بازی مختص به خودش در اوردم. میخوام از نویسندگان سوال کنم که اگر اجازه میدن با ذکر نام نویسنده نقد اونا رو دونه دونه آپ کنم که کسایی که مثل من از دایل آپ :mad: استفاده میکنن :(( بتونن راحت از این مطالب و عکس ها استفده کنن.[/FONT]
[FONT=&quot]لطفا بهم خبر بدین. مرسی[/FONT]

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
[FONT=&quot]دوستان من نقد ها و عکس هاشونو به صورت یک فایل و هر بازی مختص به خودش در اوردم. میخوام از نویسندگان سوال کنم که اگر اجازه میدن با ذکر نام نویسنده نقد اونا رو دونه دونه آپ کنم که کسایی که مثل من از دایل آپ :mad: استفاده میکنن :(( بتونن راحت از این مطالب و عکس ها استفده کنن.[/FONT]
[FONT=&quot]لطفا بهم خبر بدین. مرسی[/FONT]
من نقد jak&daxter رو انجام دادم و از نظر من هيچ مشكلي نيست ...فقط ميخواي كجا آپ كني؟!همين فروم يا وبسايته ديگه؟!

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
من چند تا پیشنهاد برای نقد دارم. چون خودم psp ندارم نمیتونم کامل نقد کنم. اما رو psp های دوستام که بازی کردم این بازی ها جالب بود. اینا رو تو لیست ندیدم. اگه نقدشون کنین خوبه:
Piretes (فکر کنم این اسمش بود)
Inferno
Little Big Planet
Sims

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
من چند تا پیشنهاد برای نقد دارم. چون خودم psp ندارم نمیتونم کامل نقد کنم. اما رو psp های دوستام که بازی کردم این بازی ها جالب بود. اینا رو تو لیست ندیدم. اگه نقدشون کنین خوبه:
Piretes (فکر کنم این اسمش بود)
Inferno
Little Big Planet
Sims
LITTLE BIG PLANET نقدشو انجام دادم و تا امشب هم تموم ميشه فقط كار گرافيكيش مونده اونم امشب انجام ميشه

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
دوستان انشاا... از شنبه که دوباره مدارس شروع میشه و امتحان نیست دوباره کارو شروع می کنیم.در ضمن در بین پنج بازیی که دوست عزیزمون گفته بود نقد کنیم من little big plant و sims رو آماده می کنم.در ضمن کاری که گفته بودید می خواید آپلود کنید و این حرفا:biggrin1:از نظر من که خوبه.
موفق باشید
ببخشید چند وقت تاپیک چیزی نداره(بن بودم بعدشم امتحانا دیگه:biggrin1:)

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
نقد و بررسی pes2010

psp-Pes2010cover.jpg

داستان بازی:
فوتبال.:biggrin1:شما باید با رقیبانتون مثل همیشه بازی کنید تا در آخر پیروز بشید:biggrin1:البته خوشبختانه این قسمت از بازی قسمت های اضافه شده ی جالبی دارد.مثلا یوفا.یکی از جالبترین قسمت های داستانی بازی که در کنسول های دیگر بود ولی در psp انتظار نمی رفت قسمت داستانی بازیه که شما باید در اول کار یک شخصیت بسازید و اسم براش انتخاب کنید و بعد شروع به بازی در تیم های له بکنید.:biggrin1:تا این که کم کم در ترکیب اصلی قرار بگیرید و بازی کنید تا بلاخره از سوی یم های بزرگ تر برای شما درخواس بیاد و همینطور این کارو ادامه بدید.البته نمیدونم آخرش چی میشه:biggrin1:

بررسی بازی:
گیم پلی:
گیم پلی بازی فوقالعاده مثل همیشه است.علاوه بر قسمت داستانی که بازی را جالب کرده قسم هایی مانند تمرینی و چند نوع مسابقه ی دیگر هم وجود داره که فکر کنم در قسمت های قبلی هم بود.:biggrin1:خرید و فروش های تیم ها به خوبی انجام شده و هر کسی در تیمه خودشه.درجه سختی بازی هم نسبت به کنسول های دیگر مقداری سخت تره.(البته روی normal)مثل همیشه می توانید توپتان را انتخاب کنید و ترکیب بچینید و کار های مختلفی انجام بدهید ولی در کل بیشتر چیزها تکراری و مال قسمت های قبل است و تغییر خاصی نکرده.حجم بازی هم بسیار بالاست و به نظر من این حجم با بازی نمیخونه:biggrin1:در کل گیم پلی این بازی به دلیل تکراری بودنش خیلی چنگی به دل نمی زنه.

گرافیک:
گرافیک بازی اول توجه شما را دفع می کنه:biggrin1:البته این شاید به نظر شما طبیعی باشه.چون که دوربین از افراد و توپ دوره شاید عادی به نظر بیاد که گرافیک بازی کم باشه.اما شما می تونید زاویه ی دوربینو تغییر بدید و به بازیکنان نزدیک کنید اما باز هم تغییری چشم گیری در گرافیک صورت نمی گیره.البته گرافیک بازی بد نیست اما خوب می تونست بهتر باشه.نکته ای که واقعا بازیباز رو آزار میده اینه که سر تقریبا تمام بازیکنان در حالی که مو دارند به نظر کچل میاد.یعنی این که پیکسل های موهای بازیکنان به دلیل حرکتشان تغییر رنگ میدند و هی سیاه و سفید میشن و اذیت می کنن.:biggrin1:اما گرافیک لباس بازیکنان و توپ نسبتا خوب است.منوی بازی هم متوسطه:biggrin1:

موسیقی و صداگذاری:
مانند همیشه.اول از همه آهنگ های زیبایی که در منوی بازی و مکان های دیگر بازی گذاشته میشه جالب هستند و تقریبا تعداد زیادی هم دارند اما بعد از این که ترکیبتون رو چیدید و وارد بازی شدید مثل همیشه به این نتیجه می رسید که نخیر به درد نمی خوره چون مجری نداره.:biggrin1:چیزی که در تمام pes های psp اذیت میکنه.مجری فقط وقتی که گلی زده بشه دو کلام حرف میزنه که اگه همونم نزنه سنگین تره.:biggrin1:صدای شوت زدن و صدای سوت داور و ... هم خوب کار شده و جالب است اما قطعا نمی تونن کمبود مجری رو جبران کنن.

جذابیت و داستان:
جذابیت بازی که مثل همیشه به دلیل کمبود مجری خیلی زیاد نیست اما به دلیل اضاف شدن قسمت داستانی جذابیت بازی هم بهتر شده است.تغییرات کم بازی هم از جذابی بازی کم کردن و کلا تنها نکته ی اساسی خرید و فروش هاست.داستان بازی هم که در کل داستان خاصی نمی بینیم به جز قسمت اضافه شده ی داستانی که کار جالبیه ولی در کل به دلیل یکنواخت بودن تقزیبی کسل کننده میشه بعد از ی مدتی.در کل جذابیت و داستان بازی متوسط است.

نمره به این بازی 10:
گیم پلی:7.5
گرافیک:7.8
موسیقی و صداگذاری:7
جذابیت و داستان:8.4
نمره کلی:7.6

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
سلام.
کار ویرایش و فایل کردن نقد ها تموم شده و حدود 65 تا از نقد ها رو با عکس هاشونو به صورت فایل در اوردم.(البته با ذکر نام نویسنده)
میخوام از نویسنده ها بپرسم که نقد ها رو همین جا بزارم یا تو یه تاپیک جدید.(بستگی به نظرتون داره بخاطر نظم و ترتیب تاپیک و این حرفا)

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
سلام.
کار ویرایش و فایل کردن نقد ها تموم شده و حدود 65 تا از نقد ها رو با عکس هاشونو به صورت فایل در اوردم.(البته با ذکر نام نویسنده)
میخوام از نویسنده ها بپرسم که نقد ها رو همین جا بزارم یا تو یه تاپیک جدید.(بستگی به نظرتون داره بخاطر نظم و ترتیب تاپیک و این حرفا)
هر چی خودت می دونی ولی فکر کنم اگه اینجا بذاری بهتره
ممنون

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
نقد و بررسی avatar

James%20Cameron%27s%20Avatar%20The%20Game%20PSP.jpg

داستان بازی:
داستان فیلم آواتار روایت گر خود خواهی سربازان زمین و حمله ی آنها به سرزمین موجوداتی فضایی به نام ناوی و سیاره ی آنها یعنی پاندورا است.فیلم این بازی بعد از تایتانیک از پرفروش ترین فیلم ها است.پس ناوی ها هم بر علیه شما دست به کار می شوند تا سرزمین خود را پس بگیرند.داستان بازی قبل از داستان فیلم است ولی در کل روایت گر یک داستان کلی است.شما به جای شخصیت اصلی فیلم با برادر او بازی می کنید.در نسخه های کنسول های دیگر شما می توانید داستان را به اخیار خود با ناوی ها یا سربازان زمین شروع کنید و به اتمام برسانید ولی در نسخه psp فقط می توانید با ناوی ها بازی کنید.این طور که معلوم است بازی 12 مرحله دارد.

بررسی بازی:
گیم پلی:
گیم پلی بازی مخلوطی از god of war/prince of persia3 و چند بازی دیگر است که متاسفانه هیچ کدام را به صورت کامل ندارد و فقط جزیی از این بازی ها را دارد و مخلوطی از چند چیز ناقص یک بازی ناقص را به ما تحویل داده است.البته منظورم این نیست که گیم پلی بازی بد است اما خیلی جالب نیست.مثلا درجه سختی بازی در مراحل اول بازی بد نیست اما ناگهان بسیار سخت می شود.در بعضی مکان ها هم بازی بسیار پیچیده می شود به طوری که ممکن است برای عبور از یک مکان چندین بار کشه شوید.بازی مولتی پلیر ندارد در صورتی که می توانست داشته باشد.شما قابلیت آپدیت سلاح های خود را نیز دارید ولی تغییر چندانی نمی کنند.شما پندین مرحله ی خود را بر روی پرنده ای از سیاره پاندورا سپری خواهید کرد و در هوا می جنگید البته فقط با تیروکمان.
1263842497.bmp

گرافیک:

در اول بازی ممکن اس شما گرافیک بازی را بسیار جالب ببینید اما مقدار کمی که جلو بروید به گرافیک افتضاح این بازی پی خواهید برد.گرافیک سنگ ها و بعضی کوه ها و بسیاری از چیزهای دیگر افتضاح است.گرافیک خود شخصیشت اصلی هم هر چند از دور خیلی بد به نظر نمی رسد اما با نزدیک شدن دوربین گرافیک افضاح شخصیت اصی را می بینید.
1263852851.bmp
باگ هم که در بازی زیاد است.البته ناگفته نماند دموهایی با گرافیک تقریبا بالا هم در بازی وجود دارد اما قطعا می توانست بهتر باشد و در کل حی این دموها هم متوسط است.عکس زیر هم از یکی از این دمووها هست اما از یک تکه ی با گرافیک تر دمو.پس خیلی به این عکس امیدوار نشوید.البته این عکسو از psp خودم گرفتم اما خوب این که گرافیک بهتری داشت.البته بعضی مواقع در خود بازی هم گرافیک نسبتا خوب می شود البته از دور!!
1263900393.bmp
موسیقی و صداگذاری:
شاید کسل کننده رین بخش بازی موسیقی آن باشد که اصلا جالب نیست و خیلی خسته کننده است.صداگذاری هم خیلی جالب نیست و بعضی مواقع بد هم هست.در کل صداگذاری موسط رو به پایین است.:biggrin1:Dگه چیز خاصی نداره غیر از این که شما بیشتر چند صدای خاص را می شنوید که در واقع اصلی ترین صداها هستند ولی خیلی خوب کار نشده اند.

داستان و جذابیت:
از آنجا که شما فقط می توانید با ناوی ها بازی کنید پس قطعا داستان ساده تر می شود و به صورت معمولی روی psp داستان ساده تر هم می شود و خود داستان هم پیچیدگی ندارد و خیلی ساده است.پس داستان اصلا خوب کار نشده و جذابیت بازی هم موسط است که البته هر چه جلوتر روید و درجه سختی بیشتر شود جذابی بازی هم کمتر می شود.

نمره به این بازی از 10:
گیم پلی:5.5
گرافیک:4.5
موسیقی و صداگذاری:3.5
جذابیت و داستان:4
نمره کلی:4.3

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر