Left 4 Dead 2 | PC

c

ژانر : شوتر تخیلی
سازنده: Valve - EA
زمان عرضه:Nov 17, 2009
L4D 2 دنباله ی بازی L4D ساخته ی شرکت Valve هست که گیم پلی اون بسیار شبیه به بازی قبلی هست. این بازی از موتور پر قدرت Source Engine استفاده می کنه. اولین تریلر این بازی در E3 2009 در مصاحبه ی مطبو عاتی مایکروسافت نشان داده شد. این بازی برای PC و Xbox 360 منتشر خواهد شد.
همان طور که گفته شد این بازی گیم پلی بازی قبلی که مبارزه به صورت چند نفره با دسته های زامبی ها و زامبی ها ی پیشرفته تر و خاص (Special Zombies) رو دنبال می کنه. این بازی در قسمت های جنوبی آمریکا اتفاق می افته و بر خلاف بازی قبلی بازی در روز انجام می شه.

left_4_dead_2_survivors.jpg

اسم شخصیت های بازی عبارت اند از :

Coach
مربی یک دبیرستان

Rochelle
خبر نگار یک شرکت تلویزیونی محلی

Ellis
مکانیک

Nick
قمار باز و کلاه بردار

...:cheesygri

آخرین ویرایش:

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,996
نام
احمد
ممنون (bacheh mosbat) جان داشتم دنبال ورژن 2.0.0.1 میگشتم که متوجه شدم ورژن بازی من 2.0.0.3 هست ،پچ هایی که قبلا زحمتشو کشیدی رو دان کردم و ورژن رو 2.0.0.6 کردم...مرسی:thanks:

kasra_s_741

کاربر سایت
Sep 1, 2007
453
نام
milad
امشب بالاخر دانلود این بازی تموم میشه( 8 گیگ:biggrin1:)
نسخه Razor رو دارم دانلود میکنم
میشه بهم بگید کودوم پچ ها رو نصب کنم؟
برای آنلاین بازی کردن چه کار کنم؟

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,249
بازی رو که نصب کردی, پچ razor رو هم نصب میکنی (تو همون dvd بازیه که دانلود کردی). بعدش این فایل هارو کپی می کنی تو فولدر بازی.بعد روی inigen.exe کلیک میکنی و اسم خودتو تایپ میکنی و enter میزنی و تمام.
برای آنلاین بازی کردن برو اینجا.

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,249
راستش منتظر نسخه جدید کرک برای این ورژن 2.0.0.7 بودم وگرنه همون دیروز آپدیت رو میذاشتم. فعلا این فایل ها رو کپی کنید و هر وقت کرک جدید اومد, به این پک اضافه میکنم.
فایل های زیر بازی را از ورژن 2.0.0.6 به 2.0.0.7 آپدیت میکند:
http://www.mediafire.com/download.php?yy3nbhwudnz

تغییراتی که این آپدیت ایجاد میکند:
Reduced Dedicated Server max search ping to 150 ms
Teams that prefer listen servers will no longer be matched with teams that prefer dedicated servers
Official dedicated servers are now preferred when searching for team matches
More populous lobbies are now preferred over less populous ones when searching for games
Players who crash or have failed to load are no longer banned if they have been kicked
Update Russian subtitles
Fixed not being able to interlink teams in team-on-team mode
Fixed not being able to properly migrate team lobby after team leader would leave the lobby
Fixed not being able to invite friends if player was not team leader in a team-on-team game

Shah!n

کاربر سایت
Jul 12, 2009
2,742
نام
شاهین
bacheh mosbat من وقتی فایل های 2.0.0.7 کپی کردم بعدش رفتم تو بازی مرحله رو انتخاب کردم لود که شد این ارور رو داد : چی کار کنم ؟

l4d2.jpg

آخرین ویرایش:

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,249
بازی که فایلی به نام charger.mdl نداره. شما برنامه Quicksfv رو نصب کن و بعد این فایل sfv رو کپی کن تو فولدر بازی کنار فایل left4dead2.exe و بعد روی فایل sfv کلیک کن تا فایل های بازی رو چک کنه. چنانچه فایلی کنارش ضربدر قرمز خورده بود, اسمشو اینجا بذار تا آپلود کنم. http://www.mediafire.com/?yd1utkyjmmz

axivxi

کاربر سایت
Dec 7, 2008
79
با سلام خدمت دوستان،
bacheh mosbat جان، من اون پچ 2.0.0.6 که شما گذاشته بودید رو نصب کردم و بعدش File check رو اجرا کردم که سه تا از فایلا مشکل دار بودن. لطفاً فایل ها رو Upload کنید. ممنون ;)

viewer.php
15yxh3swtaytfsaq8sn3.jpg

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,249
اون سه تا فایل مربوط به کرک بازی هستش و شما آخرین نسخه کرک رو دارید, فایل sfv که شما استفاده کردید قدیمی بوده و واسه همین از اون سه تا فایل ایراد گرفته. در کل مشکلی نداره.

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
There were 25 bad files
IniGen.exe
stryder.dll
bin\engine.dll
bin\gameui.dll
bin\inputsystem.dll
bin\launcher.dll
bin\serverbrowser.dll
bin\serverplugin_empty.dll
bin\steam_api.dll
bin\steamclient.dll
bin\tier0.dll
bin\tier0_s.dll
bin\vguimatsurface.dll
bin\vphysics.dll
bin\vstdlib_s.dll
left4dead2\pak01_dir.vpk
left4dead2\steam.inf
left4dead2\bin\Client.dll
left4dead2\bin\matchmaking.dll
left4dead2\bin\matchmaking_ds.dll
left4dead2\bin\server.dll
left4dead2\resource\subtitles_hungarian.dat
left4dead2\resource\subtitles_portuguese.dat
left4dead2\resource\subtitles_romanian.dat
left4dead2\resource\subtitles_russian.dat

bache mosbat این ها رو تیک قرمز کرده.یه کمک بده ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر