روش های unbanning

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
هوم... من یه جا رو گیر آوردم میگه Unban میکنه! 60 تومن هم میگیره! حالا امتحانش فک نکنم ضرر داشته باشه!

هیچی مادربوردتو میگیره عوض میکنه (حالا معلوم نیست چه مادربورده اشغالی میخواد بهت بندازه:sick::sick:)
اصلا این کارو نکن چون هم معلوم نیست مادربورده سالم برات بندازه(که این بی پدر مادرای پشت شهرداری اشغالایی هستن دومی ندارن) و بعدش مادربورتو میندازن به یه بنده خدای دیگه :eek::eek::eek:

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
سلام
ظاهرا امیدهایی برای unban کنسولها به وجود اومده.
http://video.google.fr/videoplay?docid=-4077664824326948249&hl=fr#

http://www.taranfx.com/blog/how-to-unban-xbox-360
در ضمن برای جسپرهای 256 و 512 مگابایتی هم برنامه اومده
http://www.xbins.org/nfo.php?file=xboxnfo1748.nfo

اینجا آموزش روش جدید نوشته شده اما فرانسه است. با گوگل میشه ترجمش کرد.
http://gueux-forum.net/index.php?showtopic=176311
میشه بگید باید با اینها چیکار کنیم؟

hosseintdk775

کاربر سایت
Jun 16, 2008
152
خب خليل جان من الان به احتمال زياد تو ليست سياه هستم ، اما بعد از این جريانات و بن شدن بچه ها ، ديگه آنلاين نشدم که چک کنم ببينم بن شدم يا نه, iXtreme 1.61 ( نميخواستم قابليت کپی رو هارد رو از دست بدم ) ، حالا اگر LT بياد يعنی کسانی مثل من هم ميتونن از خطر بن شدن در برن؟ با اینکه احتمال هست که سريال کنسول بنده در ليست سياه مايکروسافت باشه ، در حال حاضر اگر وصل بشم ممکنه پيغام بن رو ببينم ، اما اگر فعلا وصل نشم (يعنی اینکه کنسولم هنوز نميدونه و ندونه که بن شده! ) تا موقعی که LT بياد ، بعد درايو رو به LT فلش کنم و به لايو وصل بشم بن نميشم؟!! ( فکر کنم که اینطور نباشه و در هر صورت بن بشم!)

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
اگه تو لیست سیاه باشید فکر نکنم دیگه چاره ای داشته باشید. / اگه مطمئنید که تو لیست سیاه اید دیگه بهتره کلا دور و بر live رو خط بکشید

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
این یه راهی هستش که یه کسی دیروز منتشر کرده، من خودم امتحانش نکردم، یه دستگاهی میخواد که بشه روش امتحان کرد که من نداشتم. خیلی راحت هستش، با اتصال پایه WP تراشه NAND به زمین، عمل پاک کردن شناسه بازیها رو از کار میندازه و میشه دوباره بازیها رو روی هارد کپی کرد، البته توصیه کرده که یه کلید سر راه اون سیم بذارید که اگر خواستید کنسول رو آپدیت کنید، بشه ارتباط رو قطع کرد.
لطفا اگر کسی امتحان کرد، به بقیه هم خبر بده.

21jvkn4.jpg

farzadmaham

کاربر سایت
Oct 10, 2009
155
دست شمادرد نكنه.
اميدواركننده است حداقل بشه از هارد براي نصب بازي استفاده كرد.
ولي چون نرم افزاري اين امكان گرفته شده بايد راه نرم افزاري هم داشته باشه.
درلينك زير ميگه iXtreme LTهم داره روقضيه renable هارد داره كارميكنه.بخونيد.
http://www.geek.com/articles/games/...ilable-for-fixing-a-banned-xbox-360-20091114/

آخرین ویرایش:

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
اگه تو لیست سیاه باشید فکر نکنم دیگه چاره ای داشته باشید. / اگه مطمئنید که تو لیست سیاه اید دیگه بهتره کلا دور و بر live رو خط بکشید
ممنونم از پاسختون .
علاقه دارم که جواب خليل جان رو هم بشنوم :smile:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,563
نام
امیر
خب خليل جان من الان به احتمال زياد تو ليست سياه هستم ، اما بعد از این جريانات و بن شدن بچه ها ، ديگه آنلاين نشدم که چک کنم ببينم بن شدم يا نه, iXtreme 1.61 ( نميخواستم قابليت کپی رو هارد رو از دست بدم ) ، حالا اگر LT بياد يعنی کسانی مثل من هم ميتونن از خطر بن شدن در برن؟ با اینکه احتمال هست که سريال کنسول بنده در ليست سياه مايکروسافت باشه ، در حال حاضر اگر وصل بشم ممکنه پيغام بن رو ببينم ، اما اگر فعلا وصل نشم (يعنی اینکه کنسولم هنوز نميدونه و ندونه که بن شده! ) تا موقعی که LT بياد ، بعد درايو رو به LT فلش کنم و به لايو وصل بشم بن نميشم؟!! ( فکر کنم که اینطور نباشه و در هر صورت بن بشم!)

مازیار جان لیست سیاه معادل بن شدن هست ولی شما به سادگی نمی تونی بفهمی که مد نظر مایکروسافت هستی. اگر شما فقط آنلاین بشی و داشبورد بری و چک کنی ربطی به بن شدن نداره و می تونی راحت تست کنی.

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
لطفا روی موضوع تایپیک بمونید، این تایپیک برای بحث در مورد روشهای از بن درآوردن هستش.

من الان یکی از دوستام اون روش رو امتحان کرد و فرقی نکرد، متاسفانه توضیحات توی عکس اشتباه بوده و یا اشتباه برداشت شده.

در حقیقت این روش NAND شما رو به حالت فقط خواندنی درمیاره و اگر موقع وصل شدن به لایو بن بشید، هارد شما قفل نمیشه، یه کلید هم میذارید که اگر خواستید بصورت آفلاین کنسول رو آپدیت کنید، قفل نوشتن رو بردارید.

برای کسایی که بن شده اند و هاردشون هم قفل شده دیگه این روش فرقی نمیکنه، چون اطلاعات مربوط به قفل شدن هارد توی NAND نوشته شده.
کسایی که هنوز بن نشدن و یا بقول شما توی لیست سیاه هستن، میتونن از این روش استفاده کنند که در صورت وصل شدن به لایو و بن شدن، هاردشون نپره.

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
کسایی که هنوز بن نشدن و یا بقول شما توی لیست سیاه هستن، میتونن از این روش استفاده کنند که در صورت وصل شدن به لایو و بن شدن، هاردشون نپره.
این خيلی عاليه ، مثلا من که هنوز آنلاين نشدم تا ببينم بن شدم يا نه ، ميتونم از این روش استفاده کنم تا هم دودليه خودم رو درست کنم هم اینکه هاردمو از دست ندم .
مشکل خراب شدن سيو ها هم با این روش حل ميشه؟

kasra1986

کاربر سایت
Sep 29, 2009
213
موقعی که کسی بن بشه باید لایو را فراموش کنه
اگه بشه راهی پیدا کرد برای ریختن بازی روی هارد خیلی خوبه
سه تا سوال داشتم
موقع بن شدن هارد بن شده روی هیچ کدوم از دستگاه ها کار نمیکنه و هیچ هاردی روی دستگاه بن شده کار نمی کنه ؟؟؟ :biggrin1:
اگه کل حافظه داخلی کنسول را پاک کنیم آیا راهی هست برای ریختن دوباره اطلاعات ؟؟؟
کی میتونه این صفحه را ترجمه کنه ؟؟؟

آخرین ویرایش:

MizVnthrop3

کاربر سایت
Mar 16, 2007
105
سه تا سوال داشتم
موقع بن شدن هارد بن شده روی هیچ کدوم از دستگاه ها کار نمیکنه و هیچ هاردی روی دستگاه بن شده کار نمی کنه ؟؟؟ :biggrin1:
کی میتونه این صفحه را ترجمه کنه ؟؟؟

هارد کنسول بن شده روی هر کنسول دیگه ای کار می کنه . در ضمن متن رو خوندم و همون متود قدیمی هستش که باید cpu key کنسول بن شده رو با cpu key کنسول بن نشده تعویض کرد .

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
سه تا سوال داشتم

بالاخره واقعا یه راهی اومد که بشه خاصیت ذخیره کردن بازیها رو روی هاردی که بن شده را به اون برگردوند.
کل داستان اینطوریه که با هربار آپدیت یه کپی از secure.bin دستگاه توی تراشه NAND ذخیره میشه که اگر اتفاقی در حین آپدیت افتاد، خود دستگاه بتونه خودش رو بازیابی کنه، این فایل هم بصورت کدنشده هستش، یعنی برای خواندن و نوشتن اون به CPU key احتیاج ندارید (کاری که از آپدیت سپتامبر به بعد امکان پذیر نیست)

با بن شدن شما، مثل همیشه یک کپی از این فایل گرفته شده و در فایل جاری که کنسولتان استفاده میکنه، نوشته شده که هارد شما برای ذخیره بازیها قفل میباشد.

حالا اگر اطلاعات NAND رو بخونید و secure.bin جاری رو برابر یکی مونده به آخر (یعنی آخرین وضعیت قبل از بن) قرار بدید، دیگه کنسول فکر نمیکنه که هارد شما قفل شده.

کار بسیار راحت ولی وقت گیری هستش، چون برای اینکار باید دوبار NAND رو بطور سالم بخونید که با فرض اینکه همه چیز خیلی عالی پیش بره، هربار نیم ساعت طول میکشه.
در ضمن باید یه خورده هم لحیم کاری بلد باشید.

اینهم لینک به آموزش

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
بالاخره واقعا یه راهی اومد که بشه خاصیت ذخیره کردن بازیها رو روی هاردی که بن شده را به اون برگردوند.
کل داستان اینطوریه که با هربار آپدیت یه کپی از secure.bin دستگاه توی تراشه NAND ذخیره میشه که اگر اتفاقی در حین آپدیت افتاد، خود دستگاه بتونه خودش رو بازیابی کنه، این فایل هم بصورت کدنشده هستش، یعنی برای خواندن و نوشتن اون به CPU key احتیاج ندارید (کاری که از آپدیت سپتامبر به بعد امکان پذیر نیست)

با بن شدن شما، مثل همیشه یک کپی از این فایل گرفته شده و در فایل جاری که کنسولتان استفاده میکنه، نوشته شده که هارد شما برای ذخیره بازیها قفل میباشد.

حالا اگر اطلاعات NAND رو بخونید و secure.bin جاری رو برابر یکی مونده به آخر (یعنی آخرین وضعیت قبل از بن) قرار بدید، دیگه کنسول فکر نمیکنه که هارد شما قفل شده.

کار بسیار راحت ولی وقت گیری هستش، چون برای اینکار باید دوبار NAND رو بطور سالم بخونید که با فرض اینکه همه چیز خیلی عالی پیش بره، هربار نیم ساعت طول میکشه.
در ضمن باید یه خورده هم لحیم کاری بلد باشید.

اگر خواستید میتونم عکس بگیرم و براتون آموزشش رو بذارم.

اگه همچین کاری بکنی- عالیه- البته یک پست بزن-مهمش هم بکنن- چون خیلی ها به هارد احتیاج دارند- و دستگاهشون بن شده- یا بن شده خریدند!!
ممنون میشم هومن جان اگه همچین حرکتی بکنی:love::biggrin1::smile:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر