Multi Platform Dragon Age: Origins

سلام !

بازي Dragon Age يكي از بازي هايي بود كه در زمان اولين نمايش خود در سال 2004 بسيار سر و صدا كرد اما خيلي وقت بود از بازي خبري نبود تا اينكه بعد از اينكه EA استوديو Bioware رو مال خود كرد اعلام كرد كه بازي هنوز در دست ساخت هست و در GDC 2008 اعلام شد كه بازي در سال 2009 عرضه ميشود .

Matt Atwood يكي از مسئولان Bioware هست بالاخره رسما اعلام كرد كه بازي قبل از April 2009عرضه ميشود

وي ميگه زماني كه شما چنين اظهار نظري ميكنيد : اين يك بازي RPG كه همه منتظرشند . شما بايد شديدا تلاش كنيد و بر روي ان بسيار زمان بذاريد

Atwood اضافه ميكنه : من فكر ميكنم ما كاري ميكنيم كه باعث افتخار خودمون و هيجان شديد طرفدارانمان شده . همچنين Atwood قول داده اطلاعات جديد به زودي عرضه بشود

Dragon Age بازي بود كه به اعتقاد خيلي ها جانشين درست و كامل Baldur's Gate هست

همانطور كه ميدانيد بازي براي PC فقط تاييد شده و از سال 2004 قرار بود فقط بر روي PC منتشر شود .Atwood هم تاييد كرده كه بازي براي PC هست اما در مورد اينده و انحصاري بودنش چيزي نگفته
dragonage.jpg

ممنون از کسری

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
سلام ....

بچه ها خواهشا هر کی بیاد بگه با کدوم بگراند داستانی بازیو شروع کرده !!!
تعدادی سوال کوچیک دارم !!!

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
806
نام
مهدی
اینا رو چک کنید
15KK-JC13-1111-ZSKI-DROW
1KFP-TQ14-1111-J111-1111
SWFP-ZKW4-KIDR-LWSK-IDRO
9TNW-GP6C-V12N-MKH1-23SC
13NN-BT1Q-B71B-E14B-1047
3UMD-JLHN-8G74-GN0G-834N
BLP7-P92X-RB23-DT23-B9T7
DW7X-SXSJ-BSDC-UDBS-234B
VJQG-XFJD-7ANB-G7AW-BN87
0MJA-7L7P-129R-Q1R9-8612

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
میخواستم در مورد داستان اصلی ازتون بپرسم ( مسلما بازیو کمی جلو رفتید) .... من برام خیلی جالبه که بدونم این 6 تا شروعی که برای بازی گذاشتند در داستان اصلی بازی تغییری ایجاد میکنه یا نه !!؟

galaxyboy

کاربر سایت
Mar 24, 2008
451
بچه ها شما به این میگین بازی چطور این بازی از game spot نمره گرفته تو صحنه هایه اکشن اصلا نمیشه زد شده بازی استراتژیکی این همه تبلیغ و تعریف کردن که چی من هم از این بازی هایی که وسط دیالوگ باید گزینه ای رو که باید بگی رو انتخاب کنی خوشم نمیاد به حرحال نظره خودم رو گفتم هر چند 2500 تومن ضرر کردم

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
خب بازی های RPG طرفداران خاص خودشو داره !!! ناراحت نباش فردا cod 6 میاد و راحت میشی !!!

بابا کسی چرا هیچی از بازی نمیگه ؟

GlaDOS

کاربر سایت
Jun 24, 2007
530
نام
محسن
میخواستم در مورد داستان اصلی ازتون بپرسم ( مسلما بازیو کمی جلو رفتید) .... من برام خیلی جالبه که بدونم این 6 تا شروعی که برای بازی گذاشتند در داستان اصلی بازی تغییری ایجاد میکنه یا نه !!؟

اون 6 تا فقط شروعشون متفاوت هست ! با هر کدوم شروع کنید باز Grey Warden میشید و باید با Blight بجنگید و در ادمه داستان تفاوتی ندارن :biggrin1:

Dracula

کاربر سایت
Jul 31, 2007
244

تو هر Origin با یه چند نفری آشنا می شی که اکثرا کمی که تو بازی رفتی جلو باز می بینیشون خیلیم جالب باشون برخورد می کنی وقتی اصلا انتظار نداری.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سیستم مورد نیازش چیه
Operating System Windows XP with Service Pack 3 or Windows Vista Service Pack 1 CPU Intel Core 2 Duo 1.4 GHz, (XP) or 1.6GHz, (Vista) AMD X2 (or equivalent) running at 1.8Ghz, (XP) or 2.2ghz, (Vista) processor Intel Core 2 Quad 2.4 GHz processor or equivalent, AMD Phenom II X3 Triple-Core 2.8 GHz or greater Memory 1 GB (XP), 1.5 GB (Vista) 2 GB (XP), 4 GB (Vista) Hard Drive Space 20 GB Graphics Hardware ATI Radeon X850 128MB or greater, NVIDIA GeForce 6600 GT 128MB or greater (XP), ATI Radeon X1550 256MB or greater, NVIDIA GeForce 7600 GT 256MB or greater (Vista) ATI 3850 512 MB or greater, NVIDIA 8800GTS 512 MB or greater.

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
یادم میاد قبل از اینکه بازی برای کنسول ها هم تایید بشه .گروه بایو ویر داشت حسابی روی گرافیک بازی کار میکرد و در سیستم پیشنهادی که اعلام کردن گفته بودن حتما باید از پردازنده 4 هسته ای و کارت گرافیکی با پشتیبانی از دایرکت ایکس 10 استفاده کنیم..... دلمونو حسابی صابون زدیم تا اینکه......
بله نامی از کنسول ها هم به میان اومد........ لعنتیا !!!.
اون چیزی که الان دادن با اون چیزی که قبلا قولش رو داده بودن زمین تا آسمون فرق کرد...... البته همین چیزیم که روی کنسولها دادن هم از سرشون زیادیه. گرافیک نسخه 360 رو آوردن پایین تا کنسول بتونه فریم بده و البته بهتر از نسخه پلی 3 اون روون تر اجرا میشه.. نسخه پلی 3 گرافیک بهتری داره ولی تو فریم ریت مشکل داره.
البته گرافیک بازی اونقدر ها هم بد نیست ولی اصلا به پای یه بازی هم مدل خودش مثل Risen نمیرسه. بافت های بازی بسیار ابتدایی هستند .... تنها نکته خوب گرافیک بازی طراحی صورت شخصیت ها است که واقعا خوب کار شده.
اگر کنسول ها نبودن الان با یک شاهکار طرف بودیم. ای کاش کنسول ها کمی بیشتر قدرتمند تر بودن

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
یادم میاد قبل از اینکه بازی برای کنسول ها هم تایید بشه .گروه بایو ویر داشت حسابی روی گرافیک بازی کار میکرد و در سیستم پیشنهادی که اعلام کردن گفته بودن حتما باید از پردازنده 4 هسته ای و کارت گرافیکی با پشتیبانی از دایرکت ایکس 10 استفاده کنیم..... دلمونو حسابی صابون زدیم تا اینکه......
بله نامی از کنسول ها هم به میان اومد........ لعنتیا !!!.
اون چیزی که الان دادن با اون چیزی که قبلا قولش رو داده بودن زمین تا آسمون فرق کرد...... البته همین چیزیم که روی کنسولها دادن هم از سرشون زیادیه. گرافیک نسخه 360 رو آوردن پایین تا کنسول بتونه فریم بده و البته بهتر از نسخه پلی 3 اون روون تر اجرا میشه.. نسخه پلی 3 گرافیک بهتری داره ولی تو فریم ریت مشکل داره.
البته گرافیک بازی اونقدر ها هم بد نیست ولی اصلا به پای یه بازی هم مدل خودش مثل Risen نمیرسه. بافت های بازی بسیار ابتدایی هستند .... تنها نکته خوب گرافیک بازی طراحی صورت شخصیت ها است که واقعا خوب کار شده.
اگر کنسول ها نبودن الان با یک شاهکار طرف بودیم. ای کاش کنسول ها کمی بیشتر قدرتمند تر بودن
میبینی . شانس ما PC بازهاست.
همیشه باید اکثر بازیهارو با گرافیک پایین (در حد کنسول) بازی کنیم.
این چه بلایی بود بر سر PC Gaming نازل شد !!!!! :(:((:confused:

Horas_Norden

کاربر سایت
Apr 2, 2008
348
نام
محمد
amirmetal007

خنده دار ترین کامنتی بود که تا اینجا دیدم...در مورد گرافیک فک کنم کامپیوتر شما زغالی تشریف دارن یا احتمالا شما کلا یه بازی دیگه خریدین!!! چون گرافیک بازی به جرات و بدون هیچ شک و شبه ای میتونم بگم که دارای بهترین گرافیک حال حاظر بازی های RPG هست و من ندیدم رو دست این گرافیک بیاد ( البته تو این سبک منظورمه ) در مورد بافت هاهم واقعا تعجب میکنم که میگی کم کیفیته ( من مطمئنم یه بازی دیگه رو گرفتی یه نگاهی به تایتل بازی بنداز! ) باید بگم که بافت ها تو این بازی واقعا بینظیرن...من با گرافیگ 9600 GT با بردازنده 1 Gb و سی پی یو 2 هسته ای 4400 AMD و 3 گیگ رم بازی رو روی High و با anti 8x ( همه چیز در بالاترین سطح ) دارم بازی میکنم و واقعا میتونم بگم که از نظر گرافیک و کیفیت بافت ها یه چیزی اونور تر از بینظیره واقعا شاهکاره ! به نظر من از نظر فنی بازی خیلی خیلی کامل و زیبا کار شده و با این گرافیک و حجم بافت ها Loading ها کمتر از 2 ثانیه طول می کشن و با تنظیمات در آخرین حد بازی بسیار روان و عالی اجرا میشهکه واقعا جالبه...من به شخصه این بازی رو بهترین بازی Rpg منتشر شده تا الان میدونم و به هر RPG باز و غیر RPG بازی این بازی رو پیشنهاد میکنم....واقعا که امتیاز 9.5 حقشه البته من اگه بودم 10 رو هم میدادم . :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر