آغاز دوره جدید Ban در Xbox Live | شروع October-28-2009

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
مثل 2 سری گذشته ، این سری نیز بن نشدیم:D

معلومه دیگه احمدرضا جان بابا تو یه 3-4 سالی انلاین نبودی:-" :biggrin1::biggrin1:

البته من یه سوال برام پیش اومده...الان خیلی ها مون چک کردیم و بن نشدیم اما ممکن هست فردا یا مثلا 2-3 دیگه بن بشیم.......؟؟؟؟؟
چون با توجه به قبل اینجوری بود که موقع شروع بن اونایی که قرار بود بن بشن یه جورایی همه با هم میشدن .........
حالا به نظر شما این وضعیت الانم صادقه؟؟؟؟؟ یا اینکه باید منتظر بنهای روزانه ماکروسافت از حالا به بعد باشیم....:confused:

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
معلومه دیگه احمدرضا جان بابا تو یه 3-4 سالی انلاین نبودی:-" :biggrin1::biggrin1:

البته من یه سوال برام پیش اومده...الان خیلی ها مون چک کردیم و بن نشدیم اما ممکن هست فردا یا مثلا 2-3 دیگه بن بشیم.......؟؟؟؟؟
چون با توجه به قبل اینجوری بود که موقع شروع بن اونایی که قرار بود بن بشن یه جورایی همه با هم میشدن .........
حالا به نظر شما این وضعیت الانم صادقه؟؟؟؟؟ یا اینکه باید منتظر بنهای روزانه ماکروسافت از حالا به بعد باشیم....:confused:

انتظار خیلی چیزه بدیه.دیگه بسه دیگه بسه انتظار بسه بسه انتظار!!!:laughing::laughing::laughing:

میدونستم آخر این مایکروسافت میزاره تو پاچمون

nader324

کاربر سایت
Oct 3, 2009
234
نام
nader
خدا به خیر بگذرونه
میگن هرچیزی یه حکمتی داره دیروز بعدازظهر بعد از 1 دست فیفا بازی کردن شارژ اکانت adsl تموم شده تا الانم هنوز شارژ نشده با دایال آپ یه چکی کردم ارور بن نداد خدارو شکر چون من الان 2هفته بیشتر نیست به لایو وصل شدم امیدوارم این سری موج منو نگیره چون 1 ماه بیشتر نیست که کنسولم خریدم
من نمیدونم بچه هایی که هر سال دارن بن میشن چرا نمیرن بازی اصلی بگیرن اینطوری که خرج در سال پایین تر میاد!!!

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
من با مایکروسافت در ارتباطم:cool:
سال گذشته هم 2 هفته قب از شروع بن شدم کنسولم خراب شده بود:D

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
دوستان حالا ban به کنار
اگه اون قضیه نصب نشدن بازی تو هارد جدی و همه گیر بشه اخر فاجعست :biggrin1:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,121
دوستان حالا ban به کنار
اون که مشخص شد برای استفاده از هارد هک شده بود. ربطی به این موضوع نداره.
=========
دوستان من 3 ماه تقریبا به لایو وصل نشدم. بازم امکانش هست؟:biggrin1:

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
=========

خوب منم منظورم همین بود
چون خیلی ها الان دارن از هارد های هک شده استفاده میکنن

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
=========

فکر نکنم بابا! چه خبره؟! یه تاپیک دیگه در همین مورد هست که یکی از دوستان خبر گذاشته که مایکروسافت یه هفته ای میشه که شروع کرده به بنینگ! پاچه ی من بدبخت رو هم گرفت! حالا موندم چیکار کنم؟!‌ تازه داشتم یه مانیتور LCD می گرفتم حال زندگی رو ببرمها! خداییش اگه این مشکل برام پیش نمیومد و مانیتور رو هم می گرفتم, دیگه هیچی از خدا نمی خواستم!!! :(

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
دوستان حالا ban به کنار

خداییش کل بحث بن شدن برای ما دردناکه............
ولی جدا این مورد که استفاده از هاردهای غیر قانونی یا به عبارتی غیر اصل باعث بن میشه ....... کسایی که در این مورد بن شدن حقشونه چون خود ماکروسافت رسما اعلام کرد که استفاده از این هاردها در اپدیتهای بعدی باعث از کار افتادنشون و نهایتا بن شدن میشه......ولی باز متاسفانه نمیدونم چرا خیلی هااصلا به این مورد اهمیت ندادن؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
یک سوال

میگم من اگه الان دیگه کنسولم را به لایو وصل نکنم ! اما بازی های wave 4 و یا بازی های غیر استلیت و دیسک اکتیو و ... را توی دستگاه بزارم و به صورت آفلاین بازی کنم ، بعد از اینکه دور بن تموم شد و به لایو وصل شدم به دلیل اینکه قبلا بازی wave 4 و ... به صورت آفلاین انجام دادم بن میشم؟

(در کل منظورم این است که بازی هایی را که به صورت آفلاین انجام میدم اطلاعاتشون ثبت میشه و بعد از وصل شدن ارسال میشه ؟ ) ( یا فقط زمانی که به لایو وصل هستیم و بازی میکنیم اطلاعات ارسال میشه؟)

خوشحال میشم آقا اشکان و آقا خلیل نظرشون را در رابطه با سوالم بگن!

والا قبل از این دوره ی جدید من نظر خودم رو در زمان پخش Wave4 گفته بودم...

ولی الان در این وضعیت نظر دقیقی ندارم.... و چیزی در این باره نخواندم
پس به همان نظر قبلی بسنده میکنم.

http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=842062&postcount=160

باید نظر سایر استاید مثل اشکان جان نیز گرفته بشه، من در این زمنه اطلاعات محدودی دارم

یه سوال
اگه بازیهای که دارای قفل
wave4 دارند با استفاده از دیسک activator روی پروفایلی غیر از پروفایل لایو بازی کنیم و اچیومنت بگیریم بعد از این که دوره بن تموم شد با ixtreme 1.61با پروفایل لایو بصورت انلاین بازی کنیم باز هم خطر بن شدن هست

با این ﺧﻂ مشی که انتخاب کردید، و با اطلاعات سابق نباید مشکلی پیش بیاد....

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
خداییش کل بحث بن شدن برای ما دردناکه............
ولی خدایش این مورد که استفاده از هاردهای غیر قانونی یا به عبارتی غیر اصل انصافا کسایی که در این مورد بن شدن حقشونه چون خود ماکروسافت رسما اعلام کرد که استفاده از این هاردها در اپدیتهای بعدی باعث از کار افتادنشون و نهایتا بن شدن میشه......ولی باز متاسفانه نمیدونم چرا خیلی هااصلا به این مورد اهمیت ندادن؟؟؟؟؟؟

والا به خدا من فقط یه بار دو سه هفته پیش فهمیده بودم!!! خیلی هم سریع فراموش کردم چون من اصلا همچین قصدی نداشتم!!! :( وگرنه به گور پدر بیل گیتس خندیدم که بخوام از این کارا بکنم! من اگه می دونستم این طور میشه, که هیچ وقت همچین کاری نمی کردم! تازه پولم داشت برای یه هارد 120 اصلی جور میشد!!! شما هم همچین می گی از کار افتاده که انگار سوخته! نه داداش من! هنوز روی همین هارد میشه سیو کرد! سیو بازی هایی که قبلا داشتی رو لود کرد! فقط نمیشه بازی نصب کرد که اینم اگه یه کنسول جدید بخری حله! فقط دیگه تا هک شدن مجدد این هارد ها و ایمن شدنشون از این نظر نباید دشبورد رو آپدیت کرد! حتی ممکنه با دوباره فلش کردن فرمویر هارد با یه HDDSS.binی که هنوز شناسایی نشده تا زمانی که XBOXت رو داری از همین هاردی که شما میگی از کار افتاده نهایت استفاده رو کرد!!! البته بن شدی و دیگه قید لایو رو زدی! من که قیدشو زدم! با اینکه هنوز ده ماه از اعتبار اشتراک گولدم مونده! :(

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
والا به خدا من فقط یه بار دو سه هفته پیش فهمیده بودم!!! خیلی هم سریع فراموش کردم چون من اصلا همچین قصدی نداشتم!!! :( وگرنه به گور پدر بیل گیتس خندیدم که بخوام از این کارا بکنم! من اگه می دونستم این طور میشه, که هیچ وقت همچین کاری نمی کردم! تازه پولم داشت برای یه هارد 120 اصلی جور میشد!!! شما هم همچین می گی از کار افتاده که انگار سوخته! نه داداش من! هنوز روی همین هارد میشه سیو کرد! سیو بازی هایی که قبلا داشتی رو لود کرد! فقط نمیشه بازی نصب کرد که اینم اگه یه کنسول جدید بخری حله! فقط دیگه تا هک شدن مجدد این هارد ها و ایمن شدنشون از این نظر نباید دشبورد رو آپدیت کرد! حتی ممکنه با دوباره فلش کردن فرمویر هارد با یه HDDSS.binی که هنوز شناسایی نشده تا زمانی که XBOXت رو داری از همین هاردی که شما میگی از کار افتاده نهایت استفاده رو کرد!!! البته بن شدی و دیگه قید لایو رو زدی! من که قیدشو زدم! با اینکه هنوز ده ماه از اعتبار اشتراک گولدم مونده! :(

منظور من رو ز کار افتادن اشتباه متوجه شدی ..........نه اینکه اصلا دارای هیچ قابلیتی نباشه نه......همین نتونستن اینکه بازیها رو از رو هارد اجرا و روی اون نصب کنی خودش کم چیزی نیست....;)

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
سلام دوستان
میخواستم بدونم این Error نشانه گر بن شدن ـه؟
Z: 8015-1904

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
به دلم افتاده بود هممون قراره به ** بریم :biggrin1:
امان از دست این زندگی

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
به دلم افتاده بود هممون قراره به ** بریم :biggrin1:
امان از دست این زندگی

یعنی شما هم بن شدی رفت؟! اگه این سری بن شده باشی و هاردتم هک شده باشه که فنا رفتی!

پ.ن: خوبه حداقل شما اکثرا PS3 دارین میتونین COD4 بزنین آنلاین! من چی؟؟! :(

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر