FIFA 10

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
خوب این سری به نظر من جاییش نمیلنگه:biggrin1:
08 هم نمی لنگید! فقط یکم :boxing:
در کل از 2008 به بعد اچیومنتهاش یه جوری شده
آره ، هر چند از ارزش 1000 کردن ـه بازی کم نمیکنه ولی یکم n00b پسند شده دقیقا مثل خوده بازی:dancing:
-------------------------------------------------------
یعنی فقط میتونم بگم مرگ بر EA اگر این راست باشه!
گویا برای خارج شدن از بازی آنلاین اچیومنت ـه 0 امتیازی گذاشتن! اگر راست باشه زمان لازم برای گرفتن ـه 100 دست بردن 10 برابر میشه! خارج شدن ملت کم بود حالا دلیل هم براشون مهیا کردن. لعنت به EA لعنت.

آخرین ویرایش:

play3

کاربر سایت
Dec 15, 2006
368
نام
ميثم
آره ، هر چند از ارزش 1000 کردن ـه بازی کم نمیکنه ولی یکم n00b پسند شده دقیقا مثل خوده بازی

اره قبول دارم یکم نوب پسند شده:cheesygri ولی بیشتر من عقیدم اینه که تو فازه ضد حال رفتهcool:
وباید مثل 08 بشه که یکم از حالته نوبی در بیادش;)

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
یعنی فقط میتونم بگم مرگ بر EA اگر این راست باشه!
گویا برای خارج شدن از بازی آنلاین اچیومنت ـه 0 امتیازی گذاشتن! اگر راست باشه زمان لازم برای گرفتن ـه 100 دست بردن 10 برابر میشه! خارج شدن ملت کم بود حالا دلیل هم براشون مهیا کردن. لعنت به EA لعنت.
:lol: این Ea هم ترکونده با این کاراش:biggrin1: فکر کنم باید 200 تا بازی بکنیم توی Live تا اون اچیومنت رو بگیریم. چون مثلا دقیقه 90 گل بزنی طرف عصبانی میشه میگه این چه خرشانسی میاد بیرون:biggrin1: دقایق اول گل بزنی میگه این خیلی قوی هست نمیشه باهاش بازی کرد و آمارم هم خراب میکنه بیام بیرون:biggrin1:

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
:lol: این Ea هم ترکونده با این کاراش:biggrin1: فکر کنم باید 200 تا بازی بکنیم توی Live تا اون اچیومنت رو بگیریم. چون مثلا دقیقه 90 گل بزنی طرف عصبانی میشه میگه این چه خرشانسی میاد بیرون:biggrin1: دقایق اول گل بزنی میگه این خیلی قوی هست نمیشه باهاش بازی کرد و آمارم هم خراب میکنه بیام بیرون:biggrin1:
نه Quit که همیشه میشه کرد الان مشکل اینه اگر خبر راست باشه EA یه عذر موجه برای همه گذاشته!
اره قبول دارم یکم نوب پسند شده:cheesygri ولی بیشتر من عقیدم اینه که تو فازه ضد حال رفتهcool:
وباید مثل 08 بشه که یکم از حالته نوبی در بیادش;)
نه به نظر من همینجوری خوبه بمونه ، فیفا بازها که قبلا قدرت خودشون رو اثبات کردن حالا مگه بده بقیه هم این وسط به یه چیزی برسن؟ یکم با انصاف باشید ترخدا;)

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
attachment.php
Bad Loser - 0G

Select to Quit & forfeit 5 Xbox LIVE matches when losing
فقط میتونم بگم برای EA متاسفم!

در من برای گرفتن ـه اچیومنت ـه " Win in all the stadiums" باید حتما در Bernabeu برنده بشین که فقط روز اول به صورت مجانی برای دانلود در لایو قرار میگیره و این طور که من فهمیدم بعدش پولی میشه! ظاهرا با قیمت 400MSP به فروش میرسه.

Majid ²

کاربر سایت
Feb 22, 2009
69
نام
مجید
Secret Achievements of FIFA 10

s1.jpg
Still Practicing? - 10G

Score 20 goals in 1 Arena kick-about

توی Arena باید 20 تا گل بزنید البته پشت سر هم

attachment.php
Gutsy Call - 10G

Take an Xbox LIVE Head to Head Ranked match to extra time when playing as a weaker team

لایو بازی کنید و تیمی رو وردارید که از حریفتون ضعیف تر ه
بعد , یه کاری کنید که بازی توی 90 دقیقه مساوی تموم بشه و کار به وقت اضافه بکشه

attachment.php
Glory Hunter - 0G

Play 10 consecutive Xbox LIVE Head to Head Ranked matches with the same 5 Star team

توی لایو 10 بار پشت سر هم با یه تیم 5 ستاره بازی کنید ( مثل بارسلون :biggrin1: )

attachment.php
Good Support - 10G

Play an Online Team Play match as your Favourite Team

با تیمی که Favourite شماست توی لایو به صورت Online Team Play بازی کنید ( نتیجه بازی مهم نیست )

attachment.php
Bad Loser - 0G

Select to Quit & forfeit 5 Xbox LIVE matches when losing

وقتی که دارید لایو بازی میکنید این امکان رو دارین که وسط بازی , از بازی به عنوان بازنده خارج بشید , 5 بار این عمل رو انجام بدین
میتونه بازی Unranked هم باشه

attachment.php
Time For A Testomonial - 50G

Play 500 matches with you Virtual Pro

با بازیکن Virtual Pro خود 500 بازی رو انجام بدین
باید در حالت Manager Mode انجام بشه

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
attachment.php
Time For A Testomonial - 50G

Play 500 matches with you Virtual Pro
با بازیکن Virtual Pro خود 500 بازی رو انجام بدین
باید در حالت Manager Mode انجام بشه
دوستان می شه در مورد این اچیومنت یکم توضیح بدید

Majid ²

کاربر سایت
Feb 22, 2009
69
نام
مجید
دوستان می شه در مورد این اچیومنت یکم توضیح بدید

با اجازه برهان

توی منوی اصلی یه قسمتی هست به نام Virtual Pro
اونجا بازیکن خودتون رو باید بسازید , بعدش توی قسمت Manager Mode هر تیمی که رو وردارین ازتون میپرسه که آیا میخواین بازیکن pro ـ شما هم به تیم اضافه بشه که میزنید بله , بعدش هر بازی که انجام میدین ایشون رو ( بازیکن Pro ـ خودتون رو ) هم بذازین توی ترکیب اصلی و بازی کنید , هر وقت تعداد بازیاتون به 500 رسید این اچیومنت باز میشه

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خوب دوستان صمیمانه و از ته قلب به Ea تبریک میگم با این اچیومنت هایی که گذاشته چون اولین اچیومنت باگ دارش که نصیب من شد. یک اچیومنت هست که باید در بخش Head To Head و در قسمت Ranked Match تعداد 5 بازی رو پیاپی با 5 تیم مختلف به پایان برسونید. من تا الان 14 تا بازی کردم و 8 تای آخر رو با تیم های مختلف رفتم و حتی بردم ولی نداد. تنها احتمالی که میدم این هست که باید از 5 لیگ متفاوت باشه چون من فقط از اسپانیا و ایتالیا و انگلستان تیم انتخاب کردم. اگه کسی از دوستان می دونه کمک بکنه. ممنون

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
با سلام و تشکر بابت اچیومنتها فقط برام چند تاش سوال شده
اول اینکه مشخص نکردید کدام لایو هست و کدام افلاین یعنی جلوشون باید بنویسید بعضی هاش داره اما چند نمونش بر ام سوال هست .
بعضی هاشم که اصلا توضیج ندادید من اونایی که سوال دارم را میزارم که مشخص کنید لایو هستند یا اگه توضیح داره زحمتشو بکشید تا این بخش هم 100% تکمیل بشه مرسی

Top of the League?10

Win a match in a Friends League

[FONT=&quot]Team Player25 [/FONT][FONT=&quot]
Play a Pro Club Championship match as a full team (10 players)[/FONT]

[FONT=&quot]Skilled Pro25
[/FONT]
[FONT=&quot]Unlock 100 EA SPORTS™ Football World Accomplishments with your Virtual Pro
هنگامی که وارد بخش Virtual Pro می شود، پس از ساخت بازی کن خود یک منو در رو به روی شما قرار خواهد گرفت. در آن منو بر روی گزینه Accomplishment بروید و آن را انتخاب کنید. در آنجا کارهایی که شما باید با بازیکن خودتون انجام بدهید نوشته شده است. شما باید 100 عدد از آنها را انجام دهید که کمی وقت گیر است. توصیه من این هست که حتما از بازیکن خود در Manager Mode استفاده کنید.[/FONT]

[FONT=&quot]Window shopping5 [/FONT][FONT=&quot]
Visit the FIFA 10 Store
شما فقط باید به قسمت Store رفته و از آن بازدید کنید.[/FONT]

Good Support - 10G[FONT=&quot]
[/FONT]Play an Online Team Play match as your Favourite Team
[FONT=&quot]این[/FONT][FONT=&quot] اچیومنت هم راحت است. کافی یک بازی را در این بخش انتخاب کنید(حتی می توانید[/FONT][FONT=&quot] Play with friend را هم انتخاب کنید) سپس وارد بازی شوید و بازی را با هر نتیجه ای که دوست دارید به اتمام برسانید[/FONT]

و توضیح این اچویمتنها

No Pressure35

Achieve 100% Board Confidence at any Club in Manager Mode

[FONT=&quot]Established50 [/FONT][FONT=&quot]
Become a 5 Star Manage[/FONT]

[FONT=&quot]Climbing the Ladder45
[/FONT]
[FONT=&quot]Win consecutive promotions with the same Club in Manager Mode[/FONT]

[FONT=&quot]Double Champs40 [/FONT][FONT=&quot]
Win consecutive League titles in any top tier League in Manager Mode[/FONT]

ممنون میشم کمک کنید.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوست عزیز من که نمی تونم جلوی هر اچیومنت برای شما بنویسم آفلاین هست یا آنلاین. در ضمن شما پست اول من اون بالا رو برید بخونید که با رنگ قرمز چی نوشتم بعد بگید یک سری اصلا توضیح نداشت. من هنوز تو سایت های خارجی هم ندیدم Guide داشته باشه و بعد من اومدم براتون گذاشتم هر کی میرسه یک ایرادی میگیره. خوب زمان میبره. من اچیومنت هایی رو که خودم گرفتم یا می دونم چه جوری باید گرفت رو تا حالا گذاشتم و بقیش رو هم تا گرفتم یا Guide انگلیسی رو پیدا کردم میام میزارم.
موفق باشید

پ.ن: تو اچیومنت هایی که گفتید به جز Skilled Pro بقیه همه آنلاین هستند.

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
عزیز من که ازت تشکر کردم من که ایراد نگرفتم گفتم اشکال دارم میدونم شما زحمتتون را کشیدید فقط گفتم اگه ممکنه بقیشم تکمیل کنید که خوب جوابتون ار خوندم.
به هر حال ممنون بابت زحمتتون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر