نقد و بررسي بازي هاي psp

نظر شما در مورد این تاپیک چیست؟

• عالی

رای‌ها: 58 61.1%
  • خوب

رای‌ها: 21 22.1%
  • متوسط

رای‌ها: 5 5.3%
  • بد

رای‌ها: 2 2.1%
  • خیلی بد

رای‌ها: 9 9.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    95

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
i688_6fbn0y.jpg

داستان:
طبق معمول فاقد داستان.

گرافیک:
گرافیک محیط خوب است ولی ماشینها و خود افراد راننده کیفیت بافتهایشان کم هست.
محیطهای بسیار زیبا.تخریب پذیری ماشینها همانند shift است.
گرافیک دمویه opening بازی بسیار با گرافیک و چشم نواز است.
گرافیک ماشینها و راننده ها از نزدیک اصلا خوب نیست ولی از دور بسیار خوب است.

گیم پلی:
گیم پلی بسیار روان و جذاب.
گیم پلی بازی در بسیار از مراحل نفسگیر و مثال زدنی است.
کنترل ماشینها بسیار عالی است و انقدر سخت نیست و همه قادر به کنترل ان خواهند بود.( مثل grane turismo نیست!در gran turismo کنترل بعضی ماشینها بسیار سخت است.)

تا بازی نکنید نخواهید فهمید که چه گیم پلی جالبی دارد.

موزیک و صداگذاری:
بعضی موزیکها ارام هستند ولی در کل اهنگهای خوبی دارد.
صداگذاری تخریب پذیریها و صدای موتور و... بسیار عالی است.

جذابیت:
مطمئنا یکی از جذابترین بازی های ماشینی و یکی از بهترین های psp .
گیم پلی جذاب نوید یک بازی بسیار جذاب را برای بازیبازها میدهد.

این هم چندتا شات:
http://2.bp.blogspot.com/_nVGyx975u38/SaRMy8JcksI/AAAAAAAAF-8/TWgyt03UckQ/s400/motorstorm+psp.jpg
http://image.com.com/gamespot/images/2009/229/958335_20090818_790screen001.jpg
http://www.gamemanx.com/wp-content/uploads/2009/06/motorstorm-arctic-edge.jpg
http://pspmedia.ign.com/psp/image/a...rstorm-arctic-edge-20090818091844457_640w.jpg

نمره از 10 به بازی:

داستان:---
گرافیک:8 یا 8.5
گیم پلی:10
موزیک و صداگذاری:8.5
جذابیت:10

من خودم هم نمیدونستم که اینقدر بازی جالبی است !یکی از دوستانم بهم پیشنهاد داد من هم دانلود کردم و دیدم ...بله بسیار زیباست!

آخرین ویرایش:

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
14481.jpg

داستان:
:mad: فاقد داستان!!

گرافیک:
گرافیک بازی حداقل از nfs:shift بهتر است!تا بازی نکنید متوجه این موضوع نمیشوید.
بافتهای محیط ضعیف.رزولوشن اذیت کننده!
ماشینها خیلی طبیعی تر از nfs:shift هستند!در صورتی که در شیفت ماشینها بیشتر شبیه به ماشینهای اسباب بازی هستند!
منو بسیار زیبا هست.

گیم پلی:
گیم پلی بسیار روان است.حس سرعت را به بازیباز انتقال میدهد.بسیار جذاب و روان.
کنترل ماشینها بسیار خوب است.

موزیک و صداگذاری:
صدای ماشینها عالی است ولی من که در بازی اهنگ خاصی نشنیدم!

جذابیت:
بسیار جذاب برای کسی که motorstorm بازی نمیکند!!
همین که حس سرعت را به این صورت به بازیباز انتقال میدهد خیلی جذاب است.
گیم پلی روان هم باعث میشود بازی جذاب و زیبا باشد.

اینم شاتهای بازی:
http://mimg.ugo.com/200908/10733/Dirt2PSP.jpg
http://static2.videogamer.com/video...mcrae_dirt_2/screens/colin_mcrae_dirt_2_5.jpg
http://au.playstation.com/media/226298/161/DIRT2_PSP_sc004.jpg
http://i.ytimg.com/vi/0XqEGNPj_qY/0.jpg
تو عکس بالا بد نبودن گرافیک بازی پی میبرید.

نمره از 10 به بازی:

داستان:---
گرافیک:6.5
گیم پلی:8
موزیک و صداگذاری:6
جذابیت:9

بازی کنید اگه بد بود دیگه بازی نکنید!:biggrin1: شوخی کردم ولی بازیه بسیار جذابی هست.حیفه از دستش بدید.

بازیه بعدی G.I.Joe-The.Rise.of.the.Cobra که اقتباسی از یک فیلم بسیار زیباست.
ولی بازی اصلا جالب نیست و فقط برای این نقد رو میذارم که اشتباه نکنید و نگیریدش.

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
از دوست خوبمون بخاطر نقد هاش ممنونم.
فقط یه سری اطلاعات در مورد Peace Walker هست که حیف ـه گفته نشه.
---------------------------------------------------------------------------------------
گرافیک لباس کاراکتر ها عکس اون حرفی که دوستمون زد بنظرم خیلی خوب کار شده و در حد یه MGS اونم واسه PSP هست. برجستگی های لباس نیز مشخص و تکسچر ها با توجه به قدرت کنسول PSP بسیار خوب ـه. مراحل بسیار هنرمندانه طراحی شده و واقعا حس یک جنگل یا ساحل را به آدم القا میکند. تسکچر ها بسیار خوب ـه و چیزی که واقعا قابل توجه ـه نورپردازی واقع گرایانه و زیبا بازی ـه بطوری که در همان مرحله اول شما رو متوجه خود میکنه. همچنین مرحله ی جنگل بسیار با جزئیات طراحی شده و تفاوت آنچنانی با مراحل جنگل MGS 3 نداره. افکت آب نیز در حد کنسول دستی PSP خوب ولی مثال زدنی ـه.
گیمپلی! چیزی که بنظرم در این نسخه از بازی بیش از سایر نسخه ها بهش توجه شده. وجود قابلیت Co-op و امکانات فراوان آن که امثال آن در کمتر بازی دیده شده، طراحی گیمپلی تک نفره که تا حد زیادی به نسخه MGS 4 شباهت داره و نکات بسیار زیاد دیگر که در ادامه به آن اشاره خواهد شد. در ابتدا بریم سراغ Co-op! تجربه ی Co-op اونم در PSP با ساپورت 4 نفر باعث شده که هر گیمری رو جذب خود کنه. به جرئت میتونم بگم فقط کافیه یک بار تریلر Co-op بازی رو ببینید تا برای همیشه آرزو کنید که فقط یک بار با 3 نفر از دوستان خود یکی از مراحل بازی رو به اتمام برسانید. امکانات فراوان Co-op همچون نجات دادن یاران خود ( به اصطلاح Survive کردن)، استفاده از یک Box برای 2 نفر، هم خط شدن در حرکت بطوری که هر 2 نفر پشت و جلوی خود را کاور میدهند، پوشش دادن افراد توسط یکدیگر و بسیاری نکات بیشتر که با دیدن تریلر بازی مشاهده خواهید شد.

خب خوشبختانه یا متاسفانه اینبار دیگر نمیتوانید برای مدت زیادی در سنگر بمانید. سیستم تخریب پذیری نه چندان واقع گرایانه در بازی باعث شده که محیط در برابر تیر های اسلحه RPG واکنش داده و تخریب شود.
نکته ی دیگری از این نسخه که باعث شده از لحاظ جذابیت، این نسخه نسبت به دیگر نسخه ها برتری داشته باشد زاویه دوربین بازی هست. اینبار دوربین حالت هیجانی تر پیدا کرده و با دویدن دوربین بازی بالا و پایین میشود (چیزی همچون دویدن در Gears of War اما با حرکت دوربین کمتر)
از دیگر ویژگی های بازی که توانستیم در نسخه دمو آن رو تجربه کنیم وجود 4 لباس مختلف میباشد که نماد Co-op 4 نفره در بازی است. بطوری که هر لباس تفاوتی با دیگری دارد و ویژگی خاصی داشته که دیگر لباس ها ندارند.
در کل بازی 4 لباس دارد که به شرح زیر است:
1- Big Boss همراه با یک RPG ( این لباس بیشتر برای مبارزه با Boss ـهای قوی دارد و بیشتر حالت نظامی دارد.)
2- Big Boss و پنهان شدن در جنگل ( این لباس جهت پنهان شدن در لای برگ و درخت ها است و بیشتر در مراحل جنگل کاربرد دارد.)
3- Big Boss، یک Agent 47 میشود (این لباس یک لباس جاسوسیت و اسلحه های کم صدا و بیهوش کننده با خود به همراه دارد.)
4- Big Boss، پزشک هم میشود. ( در واقع نمیشه گفت پزشک ولی این لباس بیشتر جهت حفاظت از خود و سایرین بکار میرود. بطوری که همراه با خود یک گارد حفاظتی نیز به همراه دارد که در برابر تیر ها مقاومت میکند.)

960566_20090819_embed003.jpg

البته نکته ای که لازم به ذکر ـه اینست که Co-op 4 نفره در تمامی مراحل امکان پذیر نمی باشد. بطوری که در بعضی از مراحل 2 نفره و در بعضی دیگر تا 4 نفر قابلیت Co-op وجود دارد.( فکر کنم Co-op 4 نفره فقط برای Bossـهای بازی امکان پذیر باشد)

البته گیمپلی بازی یک سری نقاط ضعف هم دارد که امیدوارم در نسخه ی اصلی رفع شود. اینبار بر خلاف همیشه شما قادر به خزیدن بر روی زمین و یا حرکت در حین کاور گیری نخواهید بود. البته احتمال اینکه این امکان در نسخه ی کامل بازی باشه وجود داره چون در یکی از تریلر ها Big Boss بر روی زمین غلت هم میزند.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این ها یکسری اطلاعات از بنده بود که از تجربه ای که از نسخه ی دمو بازی بدست آوردم در اختیار شما قرار دادم. دمو ی Peace Walker در نمایشگاه TGS امسال همراه با 4 مرحله به نمایش درآمد.
همچنین در این نسخه از بازی یک Boss نیز وجود دارد که شما همراه با 3 نفر از دوستانتان باید یک تانک را نابود کنید.
امیدوارم از این اطلاعات بهره مند شده باشید.
با تشکر، Mr.Nobakht

F.A7

کاربر سایت
Jul 22, 2009
691
نام
فرهاد
اینبار بر خلاف همیشه شما قادر به خزیدن بر روی زمین و یا حرکت در حین کاور گیری نخواهید بود. البته احتمال اینکه این امکان در نسخه ی کامل بازی باشه وجود داره چون در یکی از تریلر ها Big Boss بر روی زمین غلت هم میزند.
یکی از قسمتای جالبش کاور گیری و خزیدنشه که امیدوارم باشه.

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
از دوست خوبمون بخاطر نقد هاش ممنونم.
فقط یه سری اطلاعات در مورد Peace Walker هست که حیف ـه گفته نشه.
---------------------------------------------------------------------------------------
گرافیک لباس کاراکتر ها عکس اون حرفی که دوستمون زد بنظرم خیلی خوب کار شده و در حد یه MGS اونم واسه PSP هست. برجستگی های لباس نیز مشخص و تکسچر ها با توجه به قدرت کنسول PSP بسیار خوب ـه. مراحل بسیار هنرمندانه طراحی شده و واقعا حس یک جنگل یا ساحل را به آدم القا میکند. تسکچر ها بسیار خوب ـه و چیزی که واقعا قابل توجه ـه نورپردازی واقع گرایانه و زیبا بازی ـه بطوری که در همان مرحله اول شما رو متوجه خود میکنه. همچنین مرحله ی جنگل بسیار با جزئیات طراحی شده و تفاوت آنچنانی با مراحل جنگل MGS 3 نداره. افکت آب نیز در حد کنسول دستی PSP خوب ولی مثال زدنی ـه.
گیمپلی! چیزی که بنظرم در این نسخه از بازی بیش از سایر نسخه ها بهش توجه شده. وجود قابلیت Co-op و امکانات فراوان آن که امثال آن در کمتر بازی دیده شده، طراحی گیمپلی تک نفره که تا حد زیادی به نسخه MGS 4 شباهت داره و نکات بسیار زیاد دیگر که در ادامه به آن اشاره خواهد شد. در ابتدا بریم سراغ Co-op! تجربه ی Co-op اونم در PSP با ساپورت 4 نفر باعث شده که هر گیمری رو جذب خود کنه. به جرئت میتونم بگم فقط کافیه یک بار تریلر Co-op بازی رو ببینید تا برای همیشه آرزو کنید که فقط یک بار با 3 نفر از دوستان خود یکی از مراحل بازی رو به اتمام برسانید. امکانات فراوان Co-op همچون نجات دادن یاران خود ( به اصطلاح Survive کردن)، استفاده از یک Box برای 2 نفر، هم خط شدن در حرکت بطوری که هر 2 نفر پشت و جلوی خود را کاور میدهند، پوشش دادن افراد توسط یکدیگر و بسیاری نکات بیشتر که با دیدن تریلر بازی مشاهده خواهید شد.

خب خوشبختانه یا متاسفانه اینبار دیگر نمیتوانید برای مدت زیادی در سنگر بمانید. سیستم تخریب پذیری نه چندان واقع گرایانه در بازی باعث شده که محیط در برابر تیر های اسلحه RPG واکنش داده و تخریب شود.
نکته ی دیگری از این نسخه که باعث شده از لحاظ جذابیت، این نسخه نسبت به دیگر نسخه ها برتری داشته باشد زاویه دوربین بازی هست. اینبار دوربین حالت هیجانی تر پیدا کرده و با دویدن دوربین بازی بالا و پایین میشود (چیزی همچون دویدن در Gears of War اما با حرکت دوربین کمتر)
از دیگر ویژگی های بازی که توانستیم در نسخه دمو آن رو تجربه کنیم وجود 4 لباس مختلف میباشد که نماد Co-op 4 نفره در بازی است. بطوری که هر لباس تفاوتی با دیگری دارد و ویژگی خاصی داشته که دیگر لباس ها ندارند.
در کل بازی 4 لباس دارد که به شرح زیر است:
1- Big Boss همراه با یک RPG ( این لباس بیشتر برای مبارزه با Boss ـهای قوی دارد و بیشتر حالت نظامی دارد.)
2- Big Boss و پنهان شدن در جنگل ( این لباس جهت پنهان شدن در لای برگ و درخت ها است و بیشتر در مراحل جنگل کاربرد دارد.)
3- Big Boss، یک Agent 47 میشود (این لباس یک لباس جاسوسیت و اسلحه های کم صدا و بیهوش کننده با خود به همراه دارد.)
4- Big Boss، پزشک هم میشود. ( در واقع نمیشه گفت پزشک ولی این لباس بیشتر جهت حفاظت از خود و سایرین بکار میرود. بطوری که همراه با خود یک گارد حفاظتی نیز به همراه دارد که در برابر تیر ها مقاومت میکند.)

960566_20090819_embed003.jpg

البته نکته ای که لازم به ذکر ـه اینست که Co-op 4 نفره در تمامی مراحل امکان پذیر نمی باشد. بطوری که در بعضی از مراحل 2 نفره و در بعضی دیگر تا 4 نفر قابلیت Co-op وجود دارد.( فکر کنم Co-op 4 نفره فقط برای Bossـهای بازی امکان پذیر باشد)

البته گیمپلی بازی یک سری نقاط ضعف هم دارد که امیدوارم در نسخه ی اصلی رفع شود. اینبار بر خلاف همیشه شما قادر به خزیدن بر روی زمین و یا حرکت در حین کاور گیری نخواهید بود. البته احتمال اینکه این امکان در نسخه ی کامل بازی باشه وجود داره چون در یکی از تریلر ها Big Boss بر روی زمین غلت هم میزند.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این ها یکسری اطلاعات از بنده بود که از تجربه ای که از نسخه ی دمو بازی بدست آوردم در اختیار شما قرار دادم. دمو ی Peace Walker در نمایشگاه TGS امسال همراه با 4 مرحله به نمایش درآمد.
همچنین در این نسخه از بازی یک Boss نیز وجود دارد که شما همراه با 3 نفر از دوستانتان باید یک تانک را نابود کنید.
امیدوارم از این اطلاعات بهره مند شده باشید.
با تشکر، Mr.Nobakht
سلام دادا!
حالت که انشاا... خوبه.
از نقد تکمیلی ات بسیار متشکرم .ولی با جمله اولت زیاد موافق نیستم.به نظر من لباسها حتی در حد psp خیلی یکدست هست.میشد یکم دیگه هم روش کار کرد.
امیدوارم در نسخه نهایی بهتر بشه.
در کل نقدت عالی بود.
موفق باشی.

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
سلام
ممنون از نقد های خوبت حمید رضا.و هم چنین از شما mr nobakht.
ببخشید اگر دوباره تاپیک رو ول کردم آخه دلیل داره.من بدبختی که دارم اینه که هنوز 5.00 هست pspیم و بازی های جدید رو اجرا نمی کنه که البته psp حمید آپدیت شده و به امید خدا تا چند روز دیگه منم آپدیت میشم البته به وسیله ی حمید:biggrin1:
از اون به بعد دیگه دوباره نقدها رو شروع می کنم.
موفق باشید!!

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
یعنی موتور استورم به نظر شما این اندازه گرافیکش افتضاحه که این نمره رو به گرافیکش دادید!!!!!:evil::evil::evil:گرافیک محیطش که تو هیچ بازی تا الان دیده نشده:evil:اگه این تو گرافیک 6 یا 7 بگیره شیفت باید 2 بگیره :laughing::laughing::laughing::laughing:تو تمام سایتا در مورد انعکاس نور خورشید صحبت میکنن که تا الان رو هیچ بازی برای psp این کار نشده بوده:evil::evil::evil:من گرن توریسمو رو هنوز بازی نکردم اما تا چند روز دیگه بازی میکنم.پس یعنی گرافیک محیط و ماشینا خیلی خیلی بهتر از موتور استورم هست که 10 گرفته دیگه.ببینیم و تعریف کنیم.

آخرین ویرایش:

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
یعنی موتور استورم به نظر شما این اندازه گرافیکش افتضاحه که این نمره رو به گرافیکش دادید!!!!!:evil::evil::evil:گرافیک محیطش که تو هیچ بازی تا الان دیده نشده:evil:اگه این تو گرافیک 6 یا 7 بگیره شیفت باید 2 بگیره :laughing::laughing::laughing::laughing:تو تمام سایتا در مورد انعکاس نور خورشید صحبت میکنن که تا الان رو هیچ بازی برای psp این کار نشده بوده:evil::evil::evil:من گرن توریسمو رو هنوز بازی نکردم اما تا چند روز دیگه بازی میکنم.پس یعنی گرافیک محیط و ماشینا خیلی خیلی بهتر از موتور استورم هست که 10 گرفته دیگه.ببینیم و تعریف کنیم.
حالاچرا اینقدر عصبانی؟؟!!!!!
وقتی بازی کنی میفهمی گرافیک gran turismo بهتر از motor storm هست!
همه ی چیزایی که شما در مورد motor storm میگی درست ولی این نمره حقشه!
کیفیت بافتها - گرافیک محیط- گرافیک ماشینهای motor storm رو نمیشه با gran turismo مقایسه کرد.
تا جایی که من دیدم gran turismo بازتاب نور خورشید رو داشت و motor storm اصلا نداشت چون همه ی مراحل تو برف هست(لااقل تا جایی که من بازی کردم!)

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
obscure_the_aftermath_frontcover_large_hIETZzbpH8dvWif.jpg

14567.jpg

داستان:
راسیاتش داستان رو خوب متوجه نشدم!!!حالا یه توضیحی میدم اگه اشتباه بود ببخشید!
داستان از جایی شروع میشه که نقش اصلی بازی با دوست دخترش! به یه مهمونی میره . به وی یه ظرف میدن که چیز سیاه رنگی داخش هست و پس از بو کشیدن به دنیای دیگری میروند!!!
بعد از یک مرحله در یک دمو نشان داده میشود که گلی باز میشود و از ان پودر سیاه رنگی در می اید و وارد اتاق میشود و...
داستان بازی بسیار جالب هست.

گرافیک:
گرافیک باور نکردنی که تا نبینید باورتون نمیشه!:eek:
گرافیک بازی بسیار بالا است.کیفیت بافتها عالی هست.رزولوشن هم اذیت نمیکنه.
بازی بسیار عجیبی است.
محیطهای پر جزئیات و طراحی زیبای محیط.
نور پردازی بینهایت عالی که در هیچ بازی psp ندیده بودم!

این عکی رو ببینید .این رو فقط برای اینکه بگم نورپردازی عالی است گذاشتم.
obscure-ii-20070802050509996_640w.jpg

obscure_ii_profilelarge.jpg

گیم پلی:
گیم پلی بیار روان ولی کمی مشکل در کنترل دوربین وجود دارد چون بازی 4 جهت دستگاه کنترل میشود و خوش دست نیست!
گیم پلی کمی ترسناک و جذاب است!

موزیک و صداگذاری:
موزیک های ارام ولی دلهره اور!صداگذاری شخصیتی عالی کار شده و با هر کس صحبت کنید او با شما با صدا صحبت میکند و مثل final fantasy با متن صحبت نمیکند.
صداهای دلهره اوری که روی محیط گذاشته شده بسیار عالی است و خیلی به جذاب شدن بازی کمک کرده.

جذابیت:
بسیار بسیار بسیار جذاب و دلهره اور.
مطمئن باشد با این صحنه های ترسناک و ناگهانی و این صداهای دلهره اور و حیجانی از یازی کردن این عنوان نهایت لذت را خواهید برد.
در کل تا بازی نکنید نمیفهمید من چی میگم!!!!

اینم شاتهای بازی:
http://gamersroute.com/wp-content/uploads/2009/06/obscure-the-aftermath-e3-2009-1.jpg
http://pspmedia.ign.com/psp/image/a...cure-the-aftermath-20090610055954868_640w.jpg
http://www.videogamesblogger.com/wp-content/uploads/2009/06/obscure-the-aftermath-screenshot.jpg

نمره از 10 به بازی:
داستان:9
گرافیک:9.5
گیم پلی:8.5
موزیک و صداگذاری:10
جذابیت:10

یه چیزی رو یادم رفت بگم که تو حالت داستانی با استفاده از دکمه wlane میتونید به صورت تیمی افراد رو کنترل کنید.یه چیزی مثل co-op هست.خیلی عالیه.
پیشنهاد میکنم اگه psp fan هستید این بازی رو از دست ندید واقعا عالی هست.
تا بازی نکنید متوجه نمیشید.
حیفه این بازی رو از دست بدید ها!!!!

آخرین ویرایش:

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
حالاچرا اینقدر عصبانی؟؟!!!!!
وقتی بازی کنی میفهمی گرافیک gran turismo بهتر از motor storm هست!
همه ی چیزایی که شما در مورد motor storm میگی درست ولی این نمره حقشه!
کیفیت بافتها - گرافیک محیط- گرافیک ماشینهای motor storm رو نمیشه با gran turismo مقایسه کرد.
تا جایی که من دیدم gran turismo بازتاب نور خورشید رو داشت و motor storm اصلا نداشت چون همه ی مراحل تو برف هست(لااقل تا جایی که من بازی کردم!)
حمید بنظر منم 7.5 یا 8 یکم کمه. بنظرم 9 امتیاز خیلی خوبی واسه گرافیکش هست. شایدم 9.5. تو میگی بافت های محیط GT خیلی بهتر از MotorStormـه در حالی که من با بازی کردن مپ رالی بازی واقعا گرافیکش خورد تو ذوقم. بافت های محیط بازی مخصوصا تو مراحل رالی اصلا خوب نیست.( این موضوع تو کناره های جاده ها به وضوح روشنه.) در حالی که گرافیک بافت های زمین تو MotorStorm مخصوصا مرحله یخی ـش واقعا باحال کار شده.
در مورد گرافیک ماشین های GT بازم باید بگم گرافیک ماشین هاشم اونطور که فکر میکردم و تو عکس ها دیده بودم نیست. یادمه یکی از دوستان یک عکس از پایین ماشین تو GT PSP گذاشته بود که تفاوت نسخه PSP با واقعیت بود در حالی که تو بازی ماشین ها اصلا گرافیک آنچنانی ندارند. بنظرم بیشتر چیزی که تو GT باعث شده که گرافیک خوب جلوه کنه طراحی خوب ماشین ها، افکت ذرات و اجرای بازی در 60 Frame است.
موفق باشید...

آخرین ویرایش:

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
من با obscure نسخه ps2 خیلی حال کردم خیلی خیلی جو قشنگی داره مخصوصا شماره یکش پیشنهاد میکنم حتما بازی کنید انگا american pie ترسناک بازی میکنی. حالا می خواستم بدونم این نسخه ی psp ش اومده و اگر اومده به فریمور 5. میخوره؟

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
من با obscure نسخه ps2 خیلی حال کردم خیلی خیلی جو قشنگی داره مخصوصا شماره یکش پیشنهاد میکنم حتما بازی کنید انگا american pie ترسناک بازی میکنی. حالا می خواستم بدونم این نسخه ی psp ش اومده و اگر اومده به فریمور 5. میخوره؟
دیگه 5 رفت به رحمت خدا!
لینک رپیدشیری که تو قسمت دانلود بازیهای psp گذاشتم هک شده هست و کاملا با 5.50 سازگاری داره.

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
حمید بنظر منم 7.5 یا 8 یکم کمه. بنظرم 9 امتیاز خیلی خوبی واسه گرافیکش هست. شایدم 9.5. تو میگی بافت های محیط GT خیلی بهتر از MotorStormـه در حالی که من با بازی کردن مپ رالی بازی واقعا گرافیکش خورد تو ذوقم. بافت های محیط بازی مخصوصا تو مراحل رالی اصلا خوب نیست.( این موضوع تو کناره های جاده ها به وضوح روشنه.) در حالی که گرافیک بافت های زمین تو MotorStorm مخصوصا مرحله یخی ـش واقعا باحال کار شده.
در مورد گرافیک ماشین های GT بازم باید بگم گرافیک ماشین هاشم اونطور که فکر میکردم و تو عکس ها دیده بودم نیست. یادمه یکی از دوستان یک عکس از پایین ماشین تو GT PSP گذاشته بود که تفاوت نسخه PSP با واقعیت بود در حالی که تو بازی ماشین ها اصلا گرافیک آنچنانی ندارند. بنظرم بیشتر چیزی که تو GT باعث شده که گرافیک خوب جلوه کنه طراحی خوب ماشین ها، افکت ذرات و اجرای بازی در 60 Frame است.
موفق باشید...
اقا علی حرفه شما واسه ما سنده.ویرایش شد ولی بسشتر از 8.5 نمی تونم بدم چون به gt دادم 9!!
شاید هم شما درست میگید!!!
ولی بازم به نظرم کمی اشتباه میکنید!!
958335_20090818_790screen001.jpg

آخرین ویرایش:

apoosh

کاربر سایت
Jan 12, 2008
64
اولا از نقدهای فوق العادتون تشکر میکنم
این چندوقته انقدره بازی داره واسه psp میاد که من موندم کدومو دانلود کنم!! البته با این سرعت اینترنت پیزوریه ما هر بازی 3 روزی طول میکشه تا دانلود شه! اما فکر کنم این obscure ارزشش را داره. داشتم motorstorm را میگرفتم که انگار باید بیخیالش بشم فعلا!

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
البته لازم به ذکر هست که بازی Obscure: The Aftermath روی فریمور 5.03 MHU هم به راحتی اجرا میشه !
همونطور که گفته شد بازی خیلی قشنگیه و ارزش بازی کردن رو داره مطمئنا .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر