فايلهاي Save بازيهاي مختلف كامپيوتر و كنسول

علی گیم

کاربر سایت
Sep 25, 2009
395
نام
علی
ذخیره مراحل بازی Resident Evil 5

resident evil 5 save game
امکانات : باز شدن مراحل , باز شدن لباس ها , باز شدن مجسمه فیگورها , باز شدن مراحل mercenaries, باز شدن اسلحه های مخفی , نامحدود مهمات آرپیجی و نارنجک .

راهنمایی : پس از دانلود فایل فشرده را Extract کنید در مرحله بعدی فایل Resident Evil 5 Unlocker را نصب کنید این برنامه بطور خودکار ذخیره مراحل را برروی رایانه کپی می کنید . سپس وارد بازی شوید و پروفایل Christine را انتخاب کنید.برای اینکار کلید Home را بزنید بر روی پروفایل خود کلیک کنید و گزینه آخر یعنی Disable Auto Sign-in را کلیک کنید در پنجره باز شده Disable را انتخاب کنید حال از بازی خارج شوید و دوباره بازی را اجرا کنید هنگامی که برروی Start کلیک می کنید بازی از شما می خواهد یک پروفایل انتخاب کنید که شما پروفایل Christine را انتخاب می کنید.
برای دانلود اینجا کلیک کنید.

آخرین ویرایش:

GAME LOYAL FAN

کاربر سایت
Sep 20, 2009
25
سلام برادران!

اقا لطفا اگه اب دستتونه بزارید زمین و به درخواست من رسیدگی کنید!
سیو 100 درصد DIRT 1 رو برای PC می خواستم،لطفا اگر دوستان از جایی هم پیدا نکردن ولی خودشون دارن اپ کنن برام
در ضمن خیلی هم اساسی نیاز دارم

خب حالا در صورتی که به درخواست من رسیدگی کردید ابتان را میل بفرمایید!(نوش جان البته)

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
سلام برادران!

اقا لطفا اگه اب دستتونه بزارید زمین و به درخواست من رسیدگی کنید!
سیو 100 درصد DIRT 1 رو برای PC می خواستم،لطفا اگر دوستان از جایی هم پیدا نکردن ولی خودشون دارن اپ کنن برام
در ضمن خیلی هم اساسی نیاز دارم

خب حالا در صورتی که به درخواست من رسیدگی کردید ابتان را میل بفرمایید!(نوش جان البته)
سلام
بفرما برادر از لینک زیر اونی رو که نوشته DiRT SAVEGAME 100% دانلود کن http://m0002.gamecopyworld.com/games/pc_colin_mcrae_dirt.shtml#DiRT SAVEGAME [100%]
DiRT
بفرما یه لیوان اب:cheesygri

GAME LOYAL FAN

کاربر سایت
Sep 20, 2009
25
سلام برادران
برادر Darkkahn با تشکر از توجهتون
متاسفانه سیوی که شما تقدیم فرمودید خراب بود و پیغام خرابیشو هنگامی که بازی رو می خوایم لود کنیم می ده
اگر از دوستان دیگه سیو کامل این بازی رو دارند خواهشا به هیچ وجه دریغ نفرمایند

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,993
نام
احمد
دوستان من این بازیو زمانی که اومد خیلی رفتم تقریبا همه کرکترها هم باز شده بود الان دیدم خواستم حذفش کنم گفتم یه چند دست بازی کنم بعد...اما بازیو ران کردم یه چنتا پیام اومد که (چون اینگلیسیم در حد لیگ دست یکه) فقط فهمیدم مربوط به سیو بعد که خواستم بازی کنم دیم همه چی شده مثل اولین باری که نصب کردم...

اعصابم یکمی خورد شده راهی نداره سیواش درست بشه...رفتم سیوهای توی gamecopyworld رو هم گرفتم کار نکرد کسی داره سیوهاش و نحوه گذاشتنش رو بگه واسه vista
سلام ...اینو توی تاپیک خودش گفتم ولی فکر نکنم کسی جواب بده گفتم اینجا سریع تر به جوابم میرسم......واسه street fighter iv

آخرین ویرایش:

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
سلام
سلام لطفا سیو بازی:FIFA10 رو بذارید!
ممنون:love:
امیر از لینک زیر Unlocker رو دانلود کن ببین کار میکنه.
FIFA 10
سلام ...اینو توی تاپیک خودش گفتم ولی فکر نکنم کسی جواب بده گفتم اینجا سریع تر به جوابم میرسم......
ممنون...
احمد جان اسم بازی رو هم بگو بی زحمت. (فکر کنم SF IV هست)
موفق باشید

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
راست میگی یادم نبود آره واسه

Street Fighter IV

ممنون
احمد من بازی رو برای pc ندارم بخاطر همین هم نتونستم فایل ها رو امتحان کنم

این رو از یه جا پیدا کردم برات آپلود کردم: (پیشنهاد می کنم این رو دانلود کنی)

Street Fighter 4 save data
دقت کن که فایل xlive رو هم کپی کنی.
اگه بالایی جواب نداد اینو امتحان کن:
Street Fighter IV Save Data

موفق باشید

hamid.

کاربر سایت
Sep 30, 2009
179
نام
Hamidreza
resident evil 5 save game
امکانات : باز شدن مراحل , باز شدن لباس ها , باز شدن مجسمه فیگورها , باز شدن مراحل mercenaries, باز شدن اسلحه های مخفی , نامحدود مهمات آرپیجی و نارنجک .

راهنمایی : پس از دانلود فایل فشرده را Extract کنید در مرحله بعدی فایل Resident Evil 5 Unlocker را نصب کنید این برنامه بطور خودکار ذخیره مراحل را برروی رایانه کپی می کنید . سپس وارد بازی شوید و پروفایل Christine را انتخاب کنید.برای اینکار کلید Home را بزنید بر روی پروفایل خود کلیک کنید و گزینه آخر یعنی Disable Auto Sign-in را کلیک کنید در پنجره باز شده Disable را انتخاب کنید حال از بازی خارج شوید و دوباره بازی را اجرا کنید هنگامی که برروی Start کلیک می کنید بازی از شما می خواهد یک پروفایل انتخاب کنید که شما پروفایل Christine را انتخاب می کنید.
برای دانلود اینجا کلیک کنید.
دوست عزیز ازت ممنونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر