پیشنهادات و انتقادات در مورد بازی رایانه

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
فکر کنم خود شما بودید که توی بازی رایانه چنین موضوعی را گفتید اگه مدرکی دارید بهتر نشون بدید وگرنه نیازی نیست انقدر توی حرفتون پا فشاری کنید.

اين عکس اون شماره از مجله که بفهميد دروغ نميگم!!!!!

من اينجا پيش نمايش gameinformerرو ترجمه کردم بريد اونو بخونيد با متن بازيرايانه مقايسه کنيد اگه هم قانع نشديد ميگردم اسکن مجله رو پيدا ميکنم ميدم بخونيد!!!!!!!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,187
نام
ماکان
تقریبا میشه گفت مقاله اساسا از این پیش نمایش گرفته شده و با ادبیاتی متفاوت و چینشی دوباره نوشته شده...

حرف شما تا حدودی واقعا درسته! اینم شده قضیه نقد MGS4...

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
این مسئله موجود در رابطه با پیشنمایش این بازی به سردبیر مجله منتقل شده ایشون هم با اقای حسن زادگان صحبت خواهند کرد و یا خود اقای حسن زادگان توی سایت بازیرایانه توضیح میدن یا اینکه شخص دیگری منتقل میکنه

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
يک سؤال اين حرف من که برای ايشون دردسر نميشه که؟؟؟؟
درسته ثابت شده ولی من دوست ندارم براشون مشکلی پيش بياد:(

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
متاسفانه براشون مشكل ايجاد شده و الان در شكنجه گاه مخفي آقاي عبدالهي دارن شكنجه ميشن.

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
فعلا که مشکل واسشون ایجاد شده
الان در شكنجه گاه مخفي آقاي عبدالهي دارن شكنجه ميشن.
:biggrin1:

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
البته من تویه این چندتا مجله اخر مقالای از ایشون دیدم که هر نویسنده ای قادر به نوشتن اون نیست!از جمله:god of war3- uncharted2- street fighter iv- tekken6- prince of pesia 4- batman:arckam
که به صورت خارق العاده ای بازی های بسیار معروف هم هست.اگه اشتباه نکم تجربه ایشون تو بازی رایانه هم خیلی کمه!!!!!
بازم به صورت خارق العاده ای بهترین مقاله ها ماله ایشون هست!!!(البته به غیر از مقاله gears of war2 اقای دشتی!)
نمیخوام زخم ایشون رو بزرگتر کنم ولی شاید این مقاله god of war هم مثل مقاله های دیگه که گفته شد نظر شخصی خودشون باشه البته با کمی تجربه از مجلات خارجی!

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
من الان بازينما رو بيشتر از بازيرايانه ترجيه ميدم...
قديم بازي رايانه توپ تر بود...پيشنمايش ها و نقد ها واقعا توپ بود.
يك مشكل ديگه هم دارم.
بازيرايانه با يه هفته تاخير به شهرستان ها مياد...
بعضي از دكه هاي روزنامه فروشي هم دي وي دي رو ميدزدن و بدون دي وي دي ميفروشن.
:mad:

squall_1987

کاربر سایت
Jul 21, 2009
226
نام
علی
سلام
فکر کنم اصلا بازی رایانه رایانه برای کرمانشاه ارسال نمیشه؟؟!!!
من کل شهر رو گشتم ولی پیدا نکردم (گشتم نبود نگرد نیست)
شش هف ماه پیش با دو ماه تاخیر به دستمون می رسید اما الان دیگه ...
اگه کسی جایی رو سراغ داره که پست کنن لطفا به ما هم بگه :(

amirdk

کاربر سایت
Dec 24, 2009
14
نام
امیر
انتقاد

من که زیاد اهل بازی رایانه نستم ولی پسر خالم همیشه بازی رایانه می خرید
یه بار یه مطلبش رو راجع به تراوین خوندم انقدر چرت نوشته بود که اصلا هیچ شباهتی به تراوین نداشت
باید بگم تو این مجله ظاهرا روی کمیت مطالب کار میشه یعنی خیلی وقت ها که چیزی برای نوشتن نیست این آقایون چند صفحه مطلب می نویسن
من بهتون دنیای بازی رو پیشنهاد می کنم البته فکر نکنید تعصبیه چون من دیگه اون رو هم نمی خونم راستش زیاد وقت نمی کنم
:love::love::love:

black moon

کاربر سایت
Jan 6, 2010
11
با سلام و عرض ادب و خسته نباشید خدمت همه بچهای گل بازی رایانه .چند ا انتقاد داشتم اول اینکه چرا اقای سهیل منصوری بازیها رو سلیقه ای نقد میکنه. ؟دوم اینکه چرا به پلتفرم نینتندو کمتر توجه میکنید .؟ سوم اینک چرا انقدر تاخیر دارین ؟با تشکر و سپاس:smile:

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
با سلام و عرض ادب و خسته نباشید خدمت همه بچهای گل بازی رایانه .چند ا انتقاد داشتم اول اینکه چرا اقای سهیل منصوری بازیها رو سلیقه ای نقد میکنه. ؟دوم اینکه چرا به پلتفرم نینتندو کمتر توجه میکنید .؟ سوم اینک چرا انقدر تاخیر دارین ؟با تشکر و سپاس:smile:
مثال بزنید | برای اینکه توجه ما به پلتفرم های نینتندو به قول شما بیشتر بشه داریم یه سری کارهایی رو انجام می دید | جالب بود، خستگیمون در رفت:D

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
مدت زیادیه که من بازی رایانه رو می گیرم علاوه بر تاخیری که همیشه داره انگار به بازی هایه خاصی اهمیت میده، . مدتی هم هست که دیگه DVDهاش مثل قبل جذاب نیست. ولی در مجموع مجله ی خوبیه!:love:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر