نقد و بررسي بازي هاي psp

نظر شما در مورد این تاپیک چیست؟

• عالی

رای‌ها: 58 61.1%
  • خوب

رای‌ها: 21 22.1%
  • متوسط

رای‌ها: 5 5.3%
  • بد

رای‌ها: 2 2.1%
  • خیلی بد

رای‌ها: 9 9.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    95

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
با سلام
.
.
.
.
.
.
اگر بازی در سبک racing در سالهای اخیر برای کنسول psp منتشر شده باشد و خود را در حد عالی بالا کشیده باشد بی شک midnight club la remix است.به همه ی شما این بازی زیبا رو توصیه میکنم.

ممنون که این نقد پر اشتباه و پر غلط رو تحمل کردید.من رو از نظرات و انتقادات خود محروم نفرمایید!
باتشکر!
مجتبی جون خیلی خوب بود
ولی ایکاش خودت یه نمره برای هر بخش بازی در نظر میگرفتی
البته اگه کسی کامل بخونه میفهمه که بازی خوبیه و ارزش امتحان رو داره{فقط بعضی وقتها بیش از حد سخته}
در مرود آخر حرفهات هم موافقم:به نظر من هم بهترین بازیه RACING برای PSP که تاحالا عرضه شده(همینه)
ببینیم GT چه کار میکنه!!!

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
نقد و بررسی بازی Luxor Pharaohُs Challenge

HOME.jpg

داستان بازی :
بازی داستان خاصی ندارد.
یعنی شما در نقشه هدایت کننده دستگاه برتاب کننده توپ باید تمامی مراحل را یکی یکی طی کرده و به آخرین مرحله برسید.
تم بازی حالت مصری دارد.یعنی وقایع و مراحل در مصر است.حتی مدالهایی که بعد از هر مرحلع میگیرید و یا پس زمینه بازیها همه از اشیا و اماکن مصری گرفته شده است
البته بعد از هر level متنی برای شما نوشته میشود که ممکن است داستان بازی تلقی شود

گیم پلی بازی :
بازی گیم پلی خوب و ساده ای دارد .
در واقع در بازی فقط یک قانون وجود دارد.
باید سه توپ هم رنگ کنار هم قرار گیرند تا قبل از رسید به پایان خط تمام توپها از بین بروند . اما در بازی شاهد ردیف هایی هستیم که شامل 10{منظور عددی بالاتر از 3 توپ هست} توپ همرنگ میباشد.در این حالت فقط به یک توپ برای از بین بردن آنها نیاز دارید.
قانون بازی بسیار ساده است و همین سادگی بازی است که باعث از بین رفتن محدودیت سنی برای بازیکنان میشود{مانند بچه های 5 ساله یا پدر 53 ساله من!!!} که در این زمینه واقعا شاهکار میکند.
قلق بازی هم در کمتر از نیم ساعت دستتان می آید.در هنگام بازی همیشه دو توپ برای پرتاب دارید.توپی که در دسترس دارید و توپی که بازی برای شلیک بعدی در اختیار شما قرار میدهد.برای جابه جایی از دکمه دایره میتوانید استفاده کنید{همچنین جابه جایی بین جایزه و توپ یا بین جایزه و جایزه}
در هنگام بازی بعد از نابود کردن تعداد زیادی توپ همرنگ,بازی به شما جایزه میدهد.جایزه ها جالب و متنوع هستند.
از این جوایز میتوان به بمب{که تعداد زیادی توپ را منفجر میکند}......توپ رنگی{که با این توپ میتوان همه رنگ توپ را از بین برد}......توپ رنگ پاش{که رنگ تعداد زیادی از توپها را همرنگ خود میکند}......رعد و برق{که به وسیله بازی ایجاد میشود و توپ ها را از بین میبرد}......نیروی الکتریسیته{که به وسیله شما ایجاد شده و در راستای قائم توپها را از بین میبرد}......تیر{که یک سلاح آزار دهنده است و با هر تیر میتواند یک توپ را از بین ببرد}......STOP{از اسمش معلومه,باعث ایستادن توپها برای مدتی میشود}......SLOW{این مورد هم سرعت توپها را کم میکند} و...اشاره کرد

قبل از پرتاب بمب........بعد از پرتاب بمب.......قبل از پرتاب توپ رنگ پاش......بعد از پرتاب توپ رنگ پاش

در بازی دو مینی گیم هم وجود دارد:
1:توپ ها با سرعت از سوراخی خارج شده و وارد سوراخ دیگر میشوند.وظیفه شما:نابود سازی توپها
2:موجودات ریزی{همان موجودی که توپها را به دنبال خود حمل میکنند}که با بیرون آمدن از سوراخ و طی یک مسیر خاص از خود گوهر هایی را پرتاب میکند که باعث بالا رفتن امتیاز شما میشوند.وظیفه شما:گرفتن گوهر ها

نابود سازی توپ ها

متاسفانه بعد از مدتی بازی به شدت برایتان آسان میشود به طوری که محال است حتی یک مرحله را هم ببازید{حتی در حالت HARDCORE}

گرافیک و طراحی مراحل
:
گرافیک واقعا عالی است.طراحی منو هم ساده است.
گرافیک بازی به دلیل استفاده از رنگهای شاد به شدت جذاب شده است.در بازی هیچگونه مشکلی از لحاظ بصری وجود ندارد.رنگها کاملا روشن و شفاف اند.به همین دلیل با رنگهای سیاه {و درنتیجه نقاطی که داری مشکل نمایشی هستند} رو به رو نمیشویم
طراحی مراحل هم زیبا و عالی است.مراحل از تنوع خوبی برخوردارند.
منوی اصلی......نقشه مرحله ها.......مرحله

موسیقی و صدا گذاری
:
موسیقی پس زمینه بازی خوب و جالب است,اما هیجان لازم را به خوبی منتقل نمیکند.
اوج هنر طراحی صدا در هنگام گرفتن جایزه و استفاده از آنها میباشد.صدای استفاده از هر جایزه متفاوت از سایر جایزه ها میباشد.در هنگام استفاده سریع و پشت سر هم از جایزه ها و از بین بردن توپها صداهای جانبی حسابی باعث هیجان شما خواهند شد.
در کل با توجه به صداهای جالب جایزه ها , میتواند از این بخش نمره خوب و قابل توجهی بگیرد

جذابیت بازی :
بازی به شدت جذاب است.محال است که یک مرحله را شروع کنید و تا آخر آن مرحله بازی نکنید!!!
جذابیت بازی باعث خواهد شد هیچوقت این بازی را پاک نکنید.چون بعد از به مشکل خوردن در بازی های دیگر,خود به خود به سمت این بازی می آیید و بعد از چند مرحله بازی کردن{معنی کنید لذت بردن}دوباره آرامش خود را باز یابید

نقاط قوت بازی:
حجم بسیار کم{کم حجم ترین نسخه با پسوند CSO وحجم 15 مگابایت در اینترنت موجود است}
جذابیت بالای بازی
استفاده از رنگهای شاد در بازی
موسیقی خوب و صدا گذاری فوق العاده
طراحی مراحل متنوع و جالب
عدم داشتن محدودیت سنی
یادگیری سریع بازی{به دلیل ساده بودن قانون های آن}

نقاط ضعف بازی :

متاسفانه گاهی در بازی اشتباه هدف گیری صورت میگیرد.یعنی ممکن است توپ به ردیف بالایی بخورد یا اصلا به هیچ ردیفی برخورد نکند
موسیقی هیجان کمی دارد
بازی بعد از مدتی برایتان به شدت آسان میشود{تنها دلیلی که ممکن است از بازی زده شوید}
بازی داستان ندارد

امتیازات بازی :
داستان : متاسفانه داستان بازی خاصی ندارد پس در این مرحله امتیازی نمیگیرد{در ضمن در میانگین هم محسوب نمیشود}
گیم پلی : 7
گرافیک : 9
صدا گذاری و موسیقی : 8

میانگین امتیازات
: 8

نقد بعدی : EXIT 1 & 2

mahmoodrj13

کاربر سایت
Feb 27, 2008
221
توضیحات خوبی از بازی دادین فقط ایکاش یه ذره بازیهای جدیدتری را معرفی کنید. این بازی آخری خیلی قدیمی هستش...

اتفاقا من بیشتر از همه همینو بازی میکنم و تنها بازیی هست که تا حالا از روی مموریم پاکش نکردم!:)

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
مجتبی جون خیلی خوب بود
البته اگه کسی کامل بخونه میفهمه که بازی خوبیه و ارزش امتحان رو داره{فقط بعضی وقتها بیش از حد سخته}
در مرود آخر حرفهات هم موافقم:به نظر من هم بهترین بازیه RACING برای PSP که تاحالا عرضه شده(همینه)
درسته ولی چون اولین نقدم بود اینطوری شد.بازی جدید برسه دستم انشالله جبران میکنم.
ممنون که انتقاد یا پیشنهاد میکنید!

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
ممنون از زحماتتون.
بعد از هر 5 صفحه ی نقد یک لیست از بازی هایی که نقد شده رو قرار می دم تا دوستان دیگه نخواد دنبال بازی مورد نظرشون بگردن

این لیست بازی هایی که تا حالا نقد شده واسه دانلود :
دانلود

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
نقل قول:
نوشته شده توسط M_F_GAMER
با سلام
.
.
.
.
.
.
اگر بازی در سبک racing در سالهای اخیر برای کنسول psp منتشر شده باشد و خود را در حد عالی بالا کشیده باشد بی شک midnight club la remix است.به همه ی شما این بازی زیبا رو توصیه میکنم.

ممنون که این نقد پر اشتباه و پر غلط رو تحمل کردید.من رو از نظرات و انتقادات خود محروم نفرمایید!
باتشکر!

مجتبی جون خیلی خوب بود

اين بازي واقعا فوق العادست , و بهترين بازي racing هستش .....

واقعا ممنون.

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
نقد و بررسی دو بازی

EXIT 1

exit%201.jpg

و​

EXIT 2

exit%202.jpg

داستان بازی

داستان بازی بسیار ساده ولی جالب میباشد
داستان بازی درباره مردی فداکار و البته قهرمان است {M.R ESC} که وظیفه خود را نجات و حفظ جان مردم از سوانح مختلف میداند
وی با حضور در ساختمان ها باید جان تمام افرادی را که در خطر هستند را نجات دهند.
او باید طبق شعار بازی عمل کند : سریع فکر کن و سریع تر حرکت کن

گیم پلی بازی​

گیم پلی بازی هم مانند داستان ساده اما جذاب است.
گیم پلی بازی تکراری است چون قبل از این بازی عنوانهای بسیاری از این موضوع برای ساخت بازی استفاده کرده اند,اما هیچ کدام از بازی ها با این وسعت مراحل و آیتم های مختلف طراحی و ساخته نشده بودند.بنابراین اگر این عنوان را بهترین بازی در سبک خود بدانیم تعجب برانگیز نخواهد بود!
در هر مرحله شما با مشکل جدیدی رو به رو میشوید که برای حل این مشکل ها باید استراتژی خاصی را به کار بگیرید.خوشبختانه تعداد این مشکل ها و استراتژی ها بسیار زیاد است!!!
این مشکل ها گستردگی زیادی دارند.مثلا شما باید تشخیص دهید از مسیر مقابلتان کدام فرد اول حرکت کند یا اول از کدام آیتم {مانند نردبان یا کپسول آتش نشانی یا ....} برای جا به جایی و بازکردن مسیر استفاده کنید
تنها مشکل گیم پلی را میتوان پریدن و حرکت کردن دانست.
اگر در مسیر بازی اختلاف سطح وجود داشته باشد,شما نمیتوانید از روی آن بپرید{میتوانید بپرید,اما نمیتوانید از روی آن رد شوید}و شما باید به آن نزدیک شده و با استفاده از جهت نمای بالا از روی آن رد شوید,که هیجان و ریتم بازی را کم میکند.عمده مشکل بازی در پریدن است که مدتی طول میکشد تا با قلق آن آشنا شوید.
یکی دیگر از عواملی که باعث جذابیت بازی و تلاش شما برای بهتر بازی کردن میشود,امتیازی است که بعد از هر مرحله به شما داده میشود.

گرافیک بازی​

طراحی منو هم ساده و مختصر است . متاسفانه یا خوشبختانه در طراحی منو در دو نسخه تغییری ایجاد نشده است.
گرافیک بازی زیبا و جذاب است.در این بازی از رنگهای تقریبا به خوبی استفاده شده است
گرافیک بازی مانند کتاب های کمیک استریپ میباشد.
محیط بازی را باید 2.5 بعدی محسوب کرد.چون نه 2 یعدی است و نه 3 بعدی.اما همین محیط واقعا جذاب و گیرا است.

طراحی مراحل و محیط مراحل​

مراحل طراحی بسیار متنوع و جذابی دارند.محیط ها به خوبی طراحی شده اند و مشکلات بازی با محیط به صورت مستقیم در ارتباط است{مثلا در محیطی که دچار آتش سوزی شده است شما باید دنبال کلید اطفا ء حریق باشد}
تعداد مراحل هم بسیار زیاد است{در هر دو نسخه 100 مرحله وجود دارد}
طراحی حادثه دیدگان هم جالب است و تنوع جالبی دارد.مانند :مردی چاق{که اگر از روی بعضی موانع رد شود باعث شکسته شدن آن میشود و حتی نمیتواند بپرد!!! اما میتواند موانع سنگین را به راحتی جابه جا کند}زنی ضعیف{اما چابک} کودکی ریز نقش{که معمولا برای عبور و برداشتن آیتم ها وی را میفرستید,چون فقط وی میتواند از آنجا عبور کند}و حتی یک حیوان کوچک{فکر کنم سگ بود}
شما برای نجات دادن آنها باید با قابلیت ها و کارهایی که میتوانند انجام بدهند{حتی مشکلاتی که ایجاد میکنند,مانند مرد چاق}آشنا باشید و آنها را به درستی هدایت کنید
شما میتوانید مصدومان را هم کنترل و به آنها دستور دهید

موسیقی و صدا گذاری​

موسیقی خوب کار شده است.هم در منو و هم در مراحل
اما صدا گذاری خیلی بهتر {میشود گفت جالبتر} از موسیقی است.در هر گوشه ای از مراحل,افراد حادثه دیده در حال درخواست کمک هستند.یکی از نکاتی که بازیسازان به آن دقت کرده اند,عدم استفاده زیاد از جمله HELP ME و در عوض استفاده از جملاتی است که مصدوم در آن علاوه به درخواست کمک,مشکل خود را هم بیان میکنند{مانند جمله : من دارم یخ میزنم}
در کل این قسمت از بازی خوب کار شده است

جذابیت بازی​

بازی جذابیت زیادی دارد,اما بعد از طی کردن مراحل اولیه و رسیدن به مراحل بالاتر به مرور از جذابیت بازی کم میشود.تنها دلیل آن هم این است که در بعضی مراحل راه حل ها بسیار سخت میباشد که واقعا اعصاب گیمر را خرد میکند.
مشکلی بازی در مراحل بالا دقیقا نکته عکس بازی LUXOR است.یکی بسیار آسان و دیگری بسیار سخت و مشکل میشود

نقات قوت بازی​
گیم پلی خوب
معما های زیاد و مشکل{مشکلات و راه حل های بازی}
مراحل بسیار زیاد
طراحی مختلف و متنوع مراحل
موسیقی و صدا گذاری خوب
باز شدن مراحل به صورت دسته ای در نسخه دوم
حجم بازی نسبت به سایر بازی ها بسیار کم است{حجم هر کدام از نسخه ها بین 60 تا 80 مگابایت است}
قابلیت بازی به صورت آنلاین در هر دو نسخه

نقاط ضعف بازی​
مشکل در پریدن و راه رفتن برای سریع طی کردن مراحل
موسیقی جذابیت خیلی زیادی ندارد
در مراحل بالاتر,بازی به شدت سخت و آزار دهنده میشود
در نسخه اول مرحله جدید پس از طی شدن مرحله قبلی فقط باز میشود
با وجود مراحل بسیار زیاد و متنوع,بعد از مدتی گیمر دچار یکنواختی میشود

امتیازات بازی​
داستان : 7.5​
گیم پلی : 8.5​
گرافیک : 8​
طراحی مراحل و محیط مراحل : 10​
موسیقی و صدا گذاری : 7​
جذابیت بازی : 7​

امتیاز کلی بازی از 60 امتیاز : 48​
میانگین امتیازات : 8
عکس های نسخه اول بازی

منوی بازی..........منوی بازی..........تعداد مراحل..........محیط بازی..........محیط بازی............GAME OVER........امتیاز بعد از هر مرحله

عکس های نسخه دوم بازی​

منوی بازی........منوی بازی.............تعداد مراحل..........محیط بازی...........نقشه راهنما بازی.........پایان هر مرحله.........امتیاز بعد از هر مرحله..........GAME OVER

نقد بعدی : STREET RIDERS​

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
نقد و بررسی دو بازی

EXIT 1

exit%201.jpg

و​

EXIT 2

exit%202.jpg

داستان بازی

داستان بازی بسیار ساده ولی جالب میباشد
داستان بازی درباره مردی فداکار و البته قهرمان است {M.R ESC} که وظیفه خود را نجات و حفظ جان مردم از سوانح مختلف میداند
وی با حضور در ساختمان ها باید جان تمام افرادی را که در خطر هستند را نجات دهند.
او باید طبق شعار بازی عمل کند : سریع فکر کن و سریع تر حرکت کن

گیم پلی بازی​

گیم پلی بازی هم مانند داستان ساده اما جذاب است.
گیم پلی بازی تکراری است چون قبل از این بازی عنوانهای بسیاری از این موضوع برای ساخت بازی استفاده کرده اند,اما هیچ کدام از بازی ها با این وسعت مراحل و آیتم های مختلف طراحی و ساخته نشده بودند.بنابراین اگر این عنوان را بهترین بازی در سبک خود بدانیم تعجب برانگیز نخواهد بود!
در هر مرحله شما با مشکل جدیدی رو به رو میشوید که برای حل این مشکل ها باید استراتژی خاصی را به کار بگیرید.خوشبختانه تعداد این مشکل ها و استراتژی ها بسیار زیاد است!!!
این مشکل ها گستردگی زیادی دارند.مثلا شما باید تشخیص دهید از مسیر مقابلتان کدام فرد اول حرکت کند یا اول از کدام آیتم {مانند نردبان یا کپسول آتش نشانی یا ....} برای جا به جایی و بازکردن مسیر استفاده کنید
تنها مشکل گیم پلی را میتوان پریدن و حرکت کردن دانست.
اگر در مسیر بازی اختلاف سطح وجود داشته باشد,شما نمیتوانید از روی آن بپرید{میتوانید بپرید,اما نمیتوانید از روی آن رد شوید}و شما باید به آن نزدیک شده و با استفاده از جهت نمای بالا از روی آن رد شوید,که هیجان و ریتم بازی را کم میکند.عمده مشکل بازی در پریدن است که مدتی طول میکشد تا با قلق آن آشنا شوید.
یکی دیگر از عواملی که باعث جذابیت بازی و تلاش شما برای بهتر بازی کردن میشود,امتیازی است که بعد از هر مرحله به شما داده میشود.

گرافیک بازی​

طراحی منو هم ساده و مختصر است . متاسفانه یا خوشبختانه در طراحی منو در دو نسخه تغییری ایجاد نشده است.
گرافیک بازی زیبا و جذاب است.در این بازی از رنگهای تقریبا به خوبی استفاده شده است
گرافیک بازی مانند کتاب های کمیک استریپ میباشد.
محیط بازی را باید 2.5 بعدی محسوب کرد.چون نه 2 یعدی است و نه 3 بعدی.اما همین محیط واقعا جذاب و گیرا است.

طراحی مراحل و محیط مراحل

مراحل طراحی بسیار متنوع و جذابی دارند.محیط ها به خوبی طراحی شده اند و مشکلات بازی با محیط به صورت مستقیم در ارتباط است{مثلا در محیطی که دچار آتش سوزی شده است شما باید دنبال کلید اطفا ء حریق باشد}
تعداد مراحل هم بسیار زیاد است{در هر دو نسخه 100 مرحله وجود دارد}
طراحی حادثه دیدگان هم جالب است و تنوع جالبی دارد.مانند :مردی چاق{که اگر از روی بعضی موانع رد شود باعث شکسته شدن آن میشود و حتی نمیتواند بپرد!!! اما میتواند موانع سنگین را به راحتی جابه جا کند}زنی ضعیف{اما چابک} کودکی ریز نقش{که معمولا برای عبور و برداشتن آیتم ها وی را میفرستید,چون فقط وی میتواند از آنجا عبور کند}و حتی یک حیوان کوچک{فکر کنم سگ بود}
شما برای نجات دادن آنها باید با قابلیت ها و کارهایی که میتوانند انجام بدهند{حتی مشکلاتی که ایجاد میکنند,مانند مرد چاق}آشنا باشید و آنها را به درستی هدایت کنید
شما میتوانید مصدومان را هم کنترل و به آنها دستور دهید

موسیقی و صدا گذاری

موسیقی خوب کار شده است.هم در منو و هم در مراحل
اما صدا گذاری خیلی بهتر {میشود گفت جالبتر} از موسیقی است.در هر گوشه ای از مراحل,افراد حادثه دیده در حال درخواست کمک هستند.یکی از نکاتی که بازیسازان به آن دقت کرده اند,عدم استفاده زیاد از جمله HELP ME و در عوض استفاده از جملاتی است که مصدوم در آن علاوه به درخواست کمک,مشکل خود را هم بیان میکنند{مانند جمله : من دارم یخ میزنم}
در کل این قسمت از بازی خوب کار شده است

جذابیت بازی

بازی جذابیت زیادی دارد,اما بعد از طی کردن مراحل اولیه و رسیدن به مراحل بالاتر به مرور از جذابیت بازی کم میشود.تنها دلیل آن هم این است که در بعضی مراحل راه حل ها بسیار سخت میباشد که واقعا اعصاب گیمر را خرد میکند.
مشکلی بازی در مراحل بالا دقیقا نکته عکس بازی LUXOR است.یکی بسیار آسان و دیگری بسیار سخت و مشکل میشود

نقات قوت بازی
گیم پلی خوب
معما های زیاد و مشکل{مشکلات و راه حل های بازی}
مراحل بسیار زیاد
طراحی مختلف و متنوع مراحل
موسیقی و صدا گذاری خوب
باز شدن مراحل به صورت دسته ای در نسخه دوم
حجم بازی نسبت به سایر بازی ها بسیار کم است{حجم هر کدام از نسخه ها بین 60 تا 80 مگابایت است}
قابلیت بازی به صورت آنلاین در هر دو نسخه

نقاط ضعف بازی
مشکل در پریدن و راه رفتن برای سریع طی کردن مراحل
موسیقی جذابیت خیلی زیادی ندارد
در مراحل بالاتر,بازی به شدت سخت و آزار دهنده میشود
در نسخه اول مرحله جدید پس از طی شدن مرحله قبلی فقط باز میشود
با وجود مراحل بسیار زیاد و متنوع,بعد از مدتی گیمر دچار یکنواختی میشود

امتیازات بازی
داستان : 7.5
گیم پلی : 8.5
گرافیک : 8
طراحی مراحل و محیط مراحل : 10
موسیقی و صدا گذاری : 7
جذابیت بازی : 7

امتیاز کلی بازی از 60 امتیاز : 48
میانگین امتیازات : 8
عکس های نسخه اول بازی

منوی بازی..........منوی بازی..........تعداد مراحل..........محیط بازی..........محیط بازی............GAME OVER........امتیاز بعد از هر مرحله

عکس های نسخه دوم بازی

منوی بازی........منوی بازی.............تعداد مراحل..........محیط بازی...........نقشه راهنما بازی.........پایان هر مرحله.........امتیاز بعد از هر مرحله..........GAME OVER

نقد بعدی : STREET RIDERS​

محمد جون خداييش دمت گرم كه با اين اينترنته زغاليت تركوندي ....

منتظر نقد بعديت هستم ...

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
محمد جون خداييش دمت گرم كه با اين اينترنته زغاليت تركوندي ....

منتظر نقد بعديت هستم ...
فدات بشم ممدی,اما بچه هایی که این تاپیک رو راه انداختن{مثله مهدی}گویا یادشون رفته یه کاری رو شروع کردن باید تا آخرش برن!!! :) :laughing: :cheesygri آقا مهدی ما منتظریم
در مورد اینترنت هم من کلک رشتی میزنم,یه صفحه سیو کردم,به صورت آفلاین نقد میکنم,وقتی آنلاین شدم,عکسها رو آپلود و اضافه میکنم!!!

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
فدات بشم ممدی,اما بچه هایی که این تاپیک رو راه انداختن{مثله مهدی}گویا یادشون رفته یه کاری رو شروع کردن باید تا آخرش برن!!! :) :laughing: :cheesygri آقا مهدی ما منتظریم
در مورد اینترنت هم من کلک رشتی میزنم,یه صفحه سیو کردم,به صورت آفلاین نقد میکنم,وقتی آنلاین شدم,عکسها رو آپلود و اضافه میکنم!!!

باور کنین خیلی وضعم خرابه.فقط 1 gig از اینترنتم مونده اونم برای 1 ماه و یه همین دلیل فقط چند روز یک بار می تونم سری به سایت بزنم که اونم سریع dc می شم.و گرنه از خدامه که نقد بگذارم.بازم شرمنده ولی سعیم رو میکنم فردا نقد قرار بدم.بازم ببخشید و البته بازم ممنون از زحماتت شما دوستان.به علاوه یکی از مشکلات دیگه nero 1371 هم با مشکل من روبه رو هست و اونم مثل من هست.به امید خدا 1 ماه دیگه باز تاپیک بر میگرده به دوران گذشتش.

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
نقد و بررسی بازی miami vice the game :

Miami%20Vice%20The%20Game%20PSP.jpg

داستان بازی :
شما در نقش یک مامور باید با خلاف کاران مقابله کنید و آن ها را به خصوص رییسشان را از بین ببرید.شما با یک گروه از خلاف کاران حرفه ای و با گروهی از قاچاق چیان بزرگ رو به رو هستید.

بررسی بازی :
گیم پلی:
بازی دارای گیم پلی خوبی است البته مشکلاتش هم کم نیست.از خوبی های گیم پلی این بازی می توان به اسلحه های جالب و داشتن مو.لتی پلیر به صورت داستانی و مواردی دیگر است و از بدی های این بازی هم می توان به کنترل دوربین تقربا بد آن و مشکلاتی دیگر اشاره نمود.

گرافیک:
گرافیک خود شخصیت چندان بالا نیست و بعضی از محیط ها جالب کار نشده و مشکلات فراوانی در گرافیک دیده می شود اما در کل گرافیک بازی چندان بد نمی باشد.

موسیقی و صداگذاری:
صداگذاری ها خوب است و صدای شلیک ها خوب کار شده و کلا با صداگذاری تقریبا خوبی رو به رو هستید.

جذابیت و داستان:
جذابی بازی خوب است مخصوصا به خاطر داشتن مولتی پلیر داستانی بازی که البته با وجود داشتن مشکلات فراوان در مولتی پلیر اما باز هم به جذابیت بازی اضافه شده و البته داستان بازی را می توان تقلیدی بخوانیم زیرا این بازی از روی فیلم miami vice ساخته شده است.

نمره از 10:
گیم پلی:7
گرافیک:7
موسیقی:7.5
جذابیت و داستان:7.5

نمره کلی:7.2

اینم دو تا عکس:
http://www.modojo.com/media/games/miami_vice_the_game/psp/1.jpg
http://img.qj.net/uploads/articles_module/58166/MV_screen.jpg

djesi

کاربر سایت
Sep 29, 2006
414
نام
احسان
نقد و بررسی بازی miami vice the game :

Miami%20Vice%20The%20Game%20PSP.jpg

داستان بازی :
شما در نقش یک مامور باید با خلاف کاران مقابله کنید و آن ها را به خصوص رییسشان را از بین ببرید.شما با یک گروه از خلاف کاران حرفه ای و با گروهی از قاچاق چیان بزرگ رو به رو هستید.

بررسی بازی :
گیم پلی:
بازی دارای گیم پلی خوبی است البته مشکلاتش هم کم نیست.از خوبی های گیم پلی این بازی می توان به اسلحه های جالب و داشتن مو.لتی پلیر به صورت داستانی و مواردی دیگر است و از بدی های این بازی هم می توان به کنترل دوربین تقربا بد آن و مشکلاتی دیگر اشاره نمود.

گرافیک:
گرافیک خود شخصیت چندان بالا نیست و بعضی از محیط ها جالب کار نشده و مشکلات فراوانی در گرافیک دیده می شود اما در کل گرافیک بازی چندان بد نمی باشد.

موسیقی و صداگذاری:
صداگذاری ها خوب است و صدای شلیک ها خوب کار شده و کلا با صداگذاری تقریبا خوبی رو به رو هستید.

جذابیت و داستان:
جذابی بازی خوب است مخصوصا به خاطر داشتن مولتی پلیر داستانی بازی که البته با وجود داشتن مشکلات فراوان در مولتی پلیر اما باز هم به جذابیت بازی اضافه شده و البته داستان بازی را می توان تقلیدی بخوانیم زیرا این بازی از روی فیلم miami vice ساخته شده است.

نمره از 10:
گیم پلی:7
گرافیک:7
موسیقی:7.5
جذابیت و داستان:7.5

نمره کلی:7.2

اینم دو تا عکس:
http://www.modojo.com/media/games/miami_vice_the_game/psp/1.jpg
http://img.qj.net/uploads/articles_module/58166/MV_screen.jpg

فقط يه زحمت بكشي بگي سبك بازي ها چين هم ديگه گل كاشتي
اين Miami vice سيستم هدف گيريش چطوره؟
ارزش داره دانلود كنيم

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
فقط يه زحمت بكشي بگي سبك بازي ها چين هم ديگه گل كاشتي
اين Miami vice سيستم هدف گيريش چطوره؟
ارزش داره دانلود كنيم

سبک بازی تفنگی هست دیگه و مثل resistance هم پشت دیوارها مخفی میشه و باید پشت دیوارها و جاهای مختلف پناه بگیری و بعد آدما رو بکشی.

به وسیله آنالوگ که با تکون دادن آنالوگ نشونه هم حرکت می کنه و تفنگ ها هدف ندارند بلکه به وسیله لیزر مثل resident evil 4 باید با تفنگ ها نشونه گیری کنی.

نه ارزش نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر