اطلاعات رسمي Rockstar درباره Max Payne 3

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
اطلاعات اوليه Max Payne 3 به صورت رسمي توسط Rockstar منتشر شده است. اين بازي توسط Rockstar Vancouver ساخته مي شود. البته استوديو هاي ديگر اين شركت در ساخت بازي همكاري مي كنند.

rau7ow.jpg

وقايع Max Payne 3 چيزي حدود 12 سال بعد از واقايع قسمت دوم به وقوع مي پيوندد. مكس حالا پيرتر , سخت گير تر و بيزاتر از هميشه از دنيا شده است. بعد از ترك NYPD ( پليس نيويورك ) مكس حالا يك يك شغل حفاظتي را بر عهده گرفته است. مكس به عنوان محافظ يكي از خانواده هاي پول دار سائوپائلو برزيل انجام وظيفه مي كند. سائوپائلو يكي از خشن ترين و بي رحم ترين شهر هاي حال حضر دنيا است و مكس بايد از تمام قدرت هاي خودش براي محافظت از خويش استفاده كند. مكس در اين حال متوجه مي شود دردسر هاي وي تمامي ندارد و وي به دنياي سياه و جنايت كارانه برزيل وارد شده است.

Max Payne 3 بسياري از بارزه هاي سابق خويش را حفظ كرده است. هدف بازي تمركز بر روي عواملي همچون : داستان و شخصيت پردازي قوي , تعداد زيادي السحه قوي و قابليت حمل اسلحه به صورت دو تايي , Bullet-Time , اعتياد مكس به مسكن , درون مايه اي خشن و بزرگسالانه همراه با صحبت هاي مكس درباره خودش و وقايعي كه برايش اتفاق افتاده , است.

قسمت سوم اين اثر از موتور داخلي شركت Rockstar يعني RAGE به همراه يك تكنولوژي فيزيك جديد استفاده مي كند. Max Payne 3 داراي مبارزات نزديك پيشرفته , سيستم كاور گيري هوشمندانه و يك گيم پلي متنوع در هر مرحله است.

وقايع اين قسمت در برزيل كه پنجمين كشور بزرگ جهان است به وقوع مي پيوندد. اين كشور داراي بيشترين ميزان قاچاق مواد مخدر , گروه هاي مافيايي و ادم ربايان است. در برزيل به ميزان هر 75 نفر يك نفر داراي اسلحه گرم است. كه از اين ميزان 95 درصد اش غير قانوني است. مكس در مشكل بزرگي گرفتار شده است.

Max Payne 3 در زمستان 2009 توسط Rockstar Games براي Xbox 360, PS3, PC منتشر خواهد شد.

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
مطمئن باشید max payne 4 هم خواهد آمد :laughing:
مثلا میان میگن بازیبازها براشون سوال پیش میاد تو این مدت مکس چیکار میکرد و چرا معتاد به مسکن شد :biggrin1: بعد تو اونجا میگن مکس پین یه خواهر داشته اونجا اونو میکشن :biggrin1: راستی ممکنه همون زخمم یه سوژه کنن برای ساخت قسمتهای بعدی :D

دقت کردین تو هر قسمت مکس پین یک نقش زن میمیره :biggrin1:
یه سوال : الان مکس هم بشدت چاق شده و از یک طرف معتاد شده چطور شیرجه میره ؟؟؟؟؟

ویرایش : دوستان فعلا از داستان ایراد نگیریم بهتره چون هنوز نمیدونم قضیه از چه قراره

آخرین ویرایش:

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
اخه اون مکس که ما میشناختیم دنبال انتقام خانوادش بود ! نمیدونم چه جوری یکدفعه سر از برزیل ! و بادیگارد شدن در اورده!!!! ابروی مکس پین و طرفداراش رو برد این *R

The Jackal

کاربر سایت
Nov 29, 2008
425
نام
امير
من بي صبرانه منتظر اين بازي هستم . من با 1 و 2 خيلي حال كردم . نظر شخصي با اين تيپ مكس اصلا حال نكردم .
پارادوکس؟!!!!
احتمالا منظور ایشون این بود که فقط از تیپ مکس حال نکردن ...:biggrin1: (میگیم عوض میکنن)
شما؟!!!!

آخرین ویرایش:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
خدا رو شکر که من قبلی ها رو بازی نکردم تا الان ناراحت باشم!:biggrin1:
اینو بازی میکنم و لذت میبرم!:biggrin1:

ASHIHARA

کاربر سایت
Jan 29, 2008
526
نام
Hamid Reza
چه با افتخار و خوشحالی تمام هم اعلام میکنن
با این کارشون دارن گند میزنن به مکس پین
چرا Remedy کاری نمیکنه
حیفه این بازی که اینجور از مسیر اصلیش خارج شه

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
یه سوال : الان مکس هم بشدت چاق شده و از یک طرف معتاد شده چطور شیرجه میره ؟؟؟؟؟
این مورد رو خیلی خوب اومدی.مکس با این هیکل و فیزیک فقط بدرد همون GTA می خوره.بهتر نبود اسمش رو میزاشتن GTA: Rise of the Fat Max!
بهتره دیگه فراموش کنیم این بازی رو و الکی حرص نخوریم چرا که الان بجاش آلن ویک داریم.

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
واقعا آدم از بعضی نظرات کارشناسانه دوستان لذت میبره.
بدون اینکه بدونید این بازی چطوریه و ... دارید دربارش زود قضاوت میکنید اونم چه قضاوت هایی...
خیلی راحت دارید تمام سازنده ها و شرکت و ... رو زیر سوال میبرید.من واقعا متاسفم.
وافعا هر چی گشتم نتونستم جوابی برای این سوال پیدا کنم که :
"آیا سیکل شب و روز و تغییر چهره و وضع ظاهر یه کاراکتر بازی تاثیر مستقیم بر بزرگی اون بازی داره؟!"
پ.ن.فکر میکنم راک استار با خلق شاهکار های خودش امتحانشو پس داده باشه و اونوقت میاد مورد هجوم بدترین الفاظ قرار میگیره.
بابا لااقل راک استار هر کاری میکنه دیگه نمیاد مثل فلان شرکت الکی برای یه بازی تبلیغ کنه(اسم شرکت و بازیش رو هم اگه خواستید میگم)
من هم طرفدار این بازیم ولی دیگه فکر نمیکنم تغییر ظاهر مکس پین به طور مستقیم بازی رو به نابودی بکشونه!

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
حیفه این بازی که اینجور از مسیر اصلیش خارج شه
تازه داره به یه مسیر همه پسند (ببخشید کژوال پسند) رهسپار میشه :smile:
بهتره دیگه فراموش کنیم این بازی رو و الکی حرص نخوریم چرا که الان بجاش آلن ویک داریم.
LOL
باز هم از اون جملات قصار که فقط اینجا میشه دید lulz
خوب فکراتو بکن بعد حرف بزن !!!
چه ربطی داشت به هم ؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,040
نام
آریا
بدون اینکه بدونید این بازی چطوریه و ... دارید دربارش زود قضاوت میکنید اونم چه قضاوت هایی...
"آیا سیکل شب و روز و تغییر چهره و وضع ظاهر یه کاراکتر بازی تاثیر مستقیم بر بزرگی اون بازی داره؟!"
پ.ن.فکر میکنم راک استار با خلق شاهکار های خودش امتحانشو پس داده باشه و اونوقت میاد مورد هجوم بدترین الفاظ قرار میگیره.
بابا لااقل راک استار هر کاری میکنه دیگه نمیاد مثل فلان شرکت الکی برای یه بازی تبلیغ کنه(اسم شرکت و بازیش رو هم اگه خواستید میگم)
من هم طرفدار این بازیم ولی دیگه فکر نمیکنم تغییر ظاهر مکس پین به طور مستقیم بازی رو به نابودی بکشونه!
حتمآ دلیلی وجود داره که این همه آدم از این موضوع ناراحت شدن. شما یه سری به سایتهای خارجی هم بزنی همچین نظراتی میبینی :

It barely resembles a Max Payne game

Wife beater? Muscles? Stupid yellow pants? That's not Max Payne that's Suffering

Colors? In my Max Payne? Noooo!

Is this Splinter Cell: Double Agent?

So where are the Max Payne 3 screenshots?

Ugh. Stop calling it Max Payne, R*

looks like a cross between the first chapter of Resident Evil 5 and Uncharted 2 (but visually, much worse)

That's not Max Payne...

اینا فقط چند تا از نظرات ملت توی همون صفحه اول تاپیک Max Payne 3 توی Neogaf هست.
===================
Rockstar شاهکار خلق کرده ولی توی چه سبکی ؟ لزومآ هر شرکتی شاهکار خلق میکنه نمیتونه از بازیهای دیگه هم شاهکار بسازه. مثل اینکه بذاریم GTA V رو Blizzard بسازه. اونا شاهکار خلق میکنن ولی نه در سبک GTA .
مشکلاتی که توی این عکسها دیده میشه یکی و دو تا نیست :
قیافه مکس پین که کلهم فرق کرده. شرط میبندم همین الآن به کسی که دو نسخه قبلی رو چندین بار بازی کرده بگی این یارو کیه , امکان نداره تشخیص بده. مکس پین توی نسخه دوم هم نسبت به نسخه اول پیرتر شده بود , ولی اینجا قیافه ـش بازم فرق کرده ! دیگه آدم چقدر توی زندگی (اونم بعد از دوران جوونی) تغییر قیافه میده ؟!
Max Payne هیچ وقت کاورگیری نداشته و نصف لذت بازی به نوع گیم پلی اون بوده ولی حالا ...
یه بار دیگه گفتم ولی بازم بد نیست بگم که احتمالآ موسیقی های فوق العاده دو نسخه قبلی هم این بار جای خودشون رو به موسیقی های محبوب نسل جدید (!) میدن.
گوینده نقش مکس پین هم که گویا عوض شده (مطمئن نیستم)
ولی مهم ترین چیز حال و هوا و جو بازی هست.نمیدونم عبارت نوآر (Noir) رو چند نفر باهاش آشنایی دارن ولی اگه با مفهوم این کلمه آشنا باشین و دو نسخه قبلی رو هم بازی کرده باشین , الآن با دیدن این عکسها و این رنگ و رو و این تابش شدید خورشید باید گریه کنین ...

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
شما که دیگه خیلی کارشناس تری!!
اگه یکی از طرفدارای واقعی مکس پین باشی هیچ وقت این حرف ها رو نمیزدی.
اومدن سازندهای بازی رو عوض کردن.
بازی رو از ماهیت اصلی خودش خارج کردن.
خود مکس نابود کردن.
دیگه چی از این بازی مونده!! هیچی فقط اسم بازی Max Payne 3

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,829
نام
کیارش
به نظرم دارید خیلی زود قضاوت میکنید من که به راک استار و sam houser و dan houser ایمان دارم.
این بازی باید خیلی عالی و درگیر کننده باشه.
ولی جدا من هر چه خوش بینانه نگاه میکنم شباهتی با مکس نداره

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
آقا آریا جان بله منم موافقم که این طور تغییر چهره یه کم غیر طبیعیه.
نظر بعضی دوستان روی اینه که "چرا انقدر چاق شده؟" یا"چرا کچله" یا "چطوری با این هیکل میپره" یا"عین فلانی شده"یا"چرا معتاد شده"و ...
من میگم این نظرات یه خورده...
شما که دیگه خیلی کارشناس تری!!
اگه یکی از طرفدارای واقعی مکس پین باشی هیچ وقت این حرف ها رو نمیزدی.
اومدن سازندهای بازی رو عوض کردن.
بازی رو از ماهیت اصلی خودش خارج کردن.
خود مکس نابود کردن.
دیگه چی از این بازی مونده!! هیچی فقط اسم بازی Max Payne 3
دوست عزیز شما خودت اگه طرفدار واقعی مکس پین هستی چرا از این جور پستها میدی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر