عرضه ی عنوان Demon's Souls در امریکای شمالی

SEIKO-XXX

کاربر سایت
Oct 27, 2008
891
نام
kivanc tatli
درود

demonssouls.jpg

Demon’s Souls عنوان انحصاری PS3 بوده که در سبک action-role-playing میباشد.

بلاخره تایید شد که این عنوان در امریکای شمالی نیز منتشر خواهد شد!

بعضی از منتقدین این بازی را این گونه ارزیابی کرده اند که : Demon’s Souls یکی از سخت ترین بازیهایی است که انها بازی کرده اند!

بازی کردن این بازی کار هر کسی نمیباشد و لازمه ی بازی کردن ان داشتن مهارت بسیار بالا و همچنین حوصله ی زیاد میباشد که باید زمان, صرف ان کرد.

بسیاری از گیمر ها خواستار تجربه ی این عنوان هستند که تا این لحظه هیچ کلمه ای در مورد عرضه بازی(به غیر از ژاپن) در منطقه ای دیگر نشده بود.

اما با این خبر حداقل دیگر افراد نگران این مورد نخواهند بود چون انها قادر خواهند بود که این عنوان را تجربه بکنند.

همچنین این بازی از بخش انلاین خوبی نیز بهره میبرد.

منبع

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
امیدوارم بعد از ریلیزش بشه اینجا هم یه نسخه ازش گیر آورد. واقعا حیفه همچین بازیهایی فقط در ژاپن عرضه بشن مثل سری yakuza

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,072
نام
محمد امین
من کلا با اینجور سبک بازی ها خیلی حال میکنم..آدم رو به حماسه سازی وادار میکنه..:biggrin1:

میگم مگه PS3 فری ریجن نیست خوب این بازی اگر تو ژاپن عرضه بشه خوب ما هم میتونیم استفاده کنیم..!

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
میگم مگه PS3 فری ریجن نیست خوب این بازی اگر تو ژاپن عرضه بشه خوب ما هم میتونیم استفاده کنیم..!
زبان کاملا ژاپنی حالا میتونی استفاده کنی؟

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
از دنیای بازی جمهوری خیلی گشتم پبداش کنم اخرم پرینس رو دادم اونو گرفتم :laughing:اره قشنگه ترکیبی از oblivionو zelda رو تصور کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر