هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

ms368

کاربر سایت
Dec 26, 2008
114
سلام

یکی از بچه ها میگفت که برای آنلاین بازی کردن باید ریجن بازی با دستگاه یکی باشه ... مثلا بازی J باشه و دستگاه هم حتما باید J باشه ...
یعنی من اگه بخوام LBP آنلاین بازی کنم باید حتما بازی ریجن دستگاه خودم بخرم ؟
اگه دستگاه من J باشه نمیتونم با کسی که دستگاش PAL باشه آنلاین بازی کنم ؟

راهمنمایی کنید

ممنون

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
سلام

یکی از بچه ها میگفت که برای آنلاین بازی کردن باید ریجن بازی با دستگاه یکی باشه ... مثلا بازی J باشه و دستگاه هم حتما باید J باشه ...
یعنی من اگه بخوام LBP آنلاین بازی کنم باید حتما بازی ریجن دستگاه خودم بخرم ؟
اگه دستگاه من J باشه نمیتونم با کسی که دستگاش PAL باشه آنلاین بازی کنم ؟

راهمنمایی کنید

ممنون
کسی که به شما این اطلاعات دادن کاملا اشتباه گفتن . دفعه 2000 بار میگم !
ps3 برای اجرای بازی ها Region Lock نداره و شما بازی با هر ریجن که بزارید اجرا میشه و شما به راحتی میتونید انلاین بازی کنید اما در قسمت انلاین وصل شدن به سرور بازی بستگی به ریجن بازی داره نه کنسول .
اگر بازی شما ریجن Pal باشه شما به سرور بازی اروپا وصل میشید که به خاطر پینک پایین در ایران بهتره دوستانی که میخان انلاین بازی کنن ریجن Pal تهیه کنن چون پینگ با اروپا و ایران خوب هست .
اما اگر بازی UC باشه شما به سرور بازی در امریکا وصل میشید که خوب پینگ ایران با امریکا هم اصلا خوب نیست .
و اگر Ntsc باشه شما به سرور بازی در اسیا وصل میشید که پینگ هم بد نیست اما برای بازی انلاین ریجن pal بهترین هست .

اما خوب یک سری بازی ها هست که قسمت انلاین هم Free Region هست یعنی شما بازی UC داشته باشید میتونید به سرور اروپا هم وصل بشید و بازی کنید . مثل بازی های MGS 4 و LBP و Warhawk و Cod 4 و COD WaW و .... !

arenere

کاربر سایت
Jan 3, 2009
26
سلام دوستان
چند تا سوال داشتم
میشهps3 رو به مانیتورT 1900 SAMSUNG SyncMaster وصل کرد؟چه جوری؟(اگه این کارو بکنیم کیفیتش خیلی داغون میشه؟)
برای اتصال بهspeaker های کامپیوتر باید چه کار کرد؟
ممنون

آخرین ویرایش:

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
کسی که به شما این اطلاعات دادن کاملا اشتباه گفتن . دفعه 2000 بار میگم !
ps3 برای اجرای بازی ها Region Lock نداره و شما بازی با هر ریجن که بزارید اجرا میشه و شما به راحتی میتونید انلاین بازی کنید اما در قسمت انلاین وصل شدن به سرور بازی بستگی به ریجن بازی داره نه کنسول .
اگر بازی شما ریجن Pal باشه شما به سرور بازی اروپا وصل میشید که به خاطر پینک پایین در ایران بهتره دوستانی که میخان انلاین بازی کنن ریجن Pal تهیه کنن چون پینگ با اروپا و ایران خوب هست .
اما اگر بازی UC باشه شما به سرور بازی در امریکا وصل میشید که خوب پینگ ایران با امریکا هم اصلا خوب نیست .
و اگر Ntsc باشه شما به سرور بازی در اسیا وصل میشید که پینگ هم بد نیست اما برای بازی انلاین ریجن pal بهترین هست .

اما خوب یک سری بازی ها هست که قسمت انلاین هم Free Region هست یعنی شما بازی UC داشته باشید میتونید به سرور اروپا هم وصل بشید و بازی کنید . مثل بازی های MGS 4 و LBP و Warhawk و Cod 4 و COD WaW و .... !

یعنی اگه کنسول من ریجن pal باشه بازی ریجن uc تو ps3 بزارم اجرا میکنه بازیهارو؟؟:confused:

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
سلام دوستان
چند تا سوال داشتم
میشهps3 رو به مانیتورT 1900 SAMSUNG SyncMaster وصل کرد؟چه جوری؟(اگه این کارو بکنیم کیفیتش خیلی داغون میشه؟)
برای اتصال بهspeaker های کامپیوتر باید چه کار کرد؟
ممنون
آره میخوره خیلی راحت میتونی وصل کنی چون dvi داره از فروشنده بپرسی میگه به چه کابلی نیاز داره

آخرین ویرایش:

ms368

کاربر سایت
Dec 26, 2008
114
whisteps3yum.jpg

سلام
دوستان PS3 هاتون مثل عکس بالایی برق میزنه ؟ یا فرق داره ...
من رنگ سفیدشو سفارش دادم ( از مجید ) شاید امروز برسه .
همینطوریه یا مدلاش فرق داره ؟

ممنون

HammerHand

کاربر سایت
Jan 20, 2009
24
سلام !
من اخیرا PS3یم رو با استفاده از کانکشن مستقیم از طریق درگاه Ethernet مودم ADSL به PS3 آنلاین کردم.و برای باز کردن صفحات وب هیچ مشکلی نداشت ، ولی وقتی می خواستم اکانت PSN رو بسازم یا دستگاه رو آپدیت کنم یه ارور DNS می داد.:((
"An error occured during communication with the server.
This is a DNS error. (8002AE1D)"

بعد با کلی سرچ فهمیدم که باید آدرس پرایمری و سکندری DNS مودم رو عوض کنم ، و کردم !
درست هم شد.ولی یه مشکلی داره ، اونم اینه که سرعت پایینتر از زمانیه که خودش آی-پیDNS رو آتوماتیک می گرفت.
حالا می خواستم بدونم تو ایران سروری هست که DNS باز بده !؟ چون هرچی سرور نزدیکتر باشه افت سرعت کمتره ظاهرا ، من این آی-پی DNS فعلیم رو از یه سایت انگلیش زبان گرفتم
.و یا اینکه اصولا راه حل بهتری هست ؟!:confused:

ممنون

صفحه قبل(آخرین پست) پست زدم کسی جواب نداد :p گفتم شاید چون آخرین پست صفحه بوده ، دوستان ندیدن.
اگر کسی جواب سوالمو می دونه ، لطفا کمک کنه.

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
سلام
دوستان PS3 هاتون مثل عکس بالایی برق میزنه ؟ یا فرق داره ...
من رنگ سفیدشو سفارش دادم ( از مجید ) شاید امروز برسه .
همینطوریه یا مدلاش فرق داره ؟

ممنون
شما هم وسواس و ترکوندین !! ps3 در تمام دنیا یکی هست رنگ سفید سفید هست دیگه ! مثل همین .

اقا من تازه یه دونه 60 گیگ گرفتم ! به تلویزیون وص میکنم تصویر نداره !! راهی نداره که دستی درست شه !!
شما یکبار کنسول ریست کنید درست میشه طریقه ریست هم اینگونه هست وقتی کنسول خامش هست و چراغ قرمز هست درستتون روی کلید پاور بزارید وقتی کنسول روشن شد همینطور دستتون و نگه دارید بر ندارین 3تا بوق میزنه و خاموش میشه وقتی روشن کنی تنظیمات کنسول و ریست کردی و به حالت Auto در اومده .

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
چند سوال در مورد پلی 3 داشتم:

1-آیا در این کنسول بازی ها افت فریم دارند یا نه؟
2-آیا میشه از کیبورد و موس USB دار مخصوص کامپیوتر برای PS3 استفاده کرد؟
3-در مدل 80 گیگ هم از CPU 65 nm استفاده شده یا فقط در 40 گیگ است؟

با تشکر از شما

sinanet

کاربر سایت
Jan 8, 2008
174
نام
Sina
چند سوال در مورد پلی 3 داشتم:

1-آیا در این کنسول بازی ها افت فریم دارند یا نه؟
2-آیا میشه از کیبورد و موس USB دار مخصوص کامپیوتر برای PS3 استفاده کرد؟
3-در مدل 80 گیگ هم از CPU 65 nm استفاده شده یا فقط در 40 گیگ است؟

با تشکر از شما

فکر می کنم افت فریم مربوط به شرکت بازیساز باشه و اینکه چقدر فریم ریت رو منطبق با کنسول درست میکنه چون معمولا افت فریم رو از ضعف های بازی میدونن نه کنسول. بالاخره هر کنسولی هرچقدرم قوی باشه یه محدودیت هایی داره .

اگر اشتباه می کنم دوستان توضیح بدن همینطور در مورد دو سوال بعدی به دوستان واگذار می کنم

ms368

کاربر سایت
Dec 26, 2008
114
سلام
دستگاه من رسید ( الان )
همه چیزش خوبه
الان با PS3 به اینترنت وصل شدم و میخواست آپدیت 2.60 رو انجام بده و روی 0 درصد بود که من کنسل کردم
اگه موقع آپدیت کنسول اینترنت قطع شه و تا چند دقیق بعد وصل نشه مشکلی ایجاد میکنه یا نه

اینترنت من : SABANET 512

ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر