Multi Platform Assassin's Creed

سلام
بعد از سری شاهکار POP , تیم سازنده POP: SOT شروع به ساخت بازی دیگری کردند به نام Assassin's Creed .
فعلا قراره این بازی برای کنسول PS3 ساخته بشه. اما 90% این بازی Multi Platform خواهد بود.
البته من این حرفمو طبق این مدارک زدم :
quote:
The game is multiplatform.

I've seen it running on PC and 360 hardware to date.
UBI didn't spend money on the conversion teams just to scrap it all.

Hell this was actually intended to be released on the Xbox and PS2 as well at one point but they scrapped that decision a little while back.

They're also betting on this franchise as their next big thing so expect it to be really tight, they've been working on it for ages now.
I'll actually bet the graphics will be better than what you've seen in the end and the animation system is jaw dropping so far.

another quote:
quote:
It's never that simple.
Even if it's a timed exclusive for one console we'll never hear the end of it till it goes across the board.

But in the end it will be a port TO the PS3 and not from the PS as the game was up and running long before the PS3 hardware was finalised.

The game will kick ass.
Everyone should be happy it's multiplat as not to miss out.

and some more:
quote:
I really haven't seen much to be honest
To say UBI is being VERY secretive with this game is an understatement.
Mostly the early tests and concepts.

Thus far the screens we're seeing are on the mark with what I've seen, the brighter colors used to note off important elements/areas/people.

And graphics aside it was the character environment interaction/animations that floored me.

Just wait till you see this thing in motion.

Source: http://forum.teamxbox.com/showthread.php?t=440099&page=2

شما میتونید دو تریلر منتشر شده ی این بازی رو از این لینک بگیرید :

http://uk.gamespot.com/ps3/action/projectassassins/index.html

درضمن اسم شخصیت بازی هم Altair قراره باشه.

عکس های بازی :
assassinscover.jpg

instory1.jpg

instory2.jpg

femaleassassin1_enl.jpg

منتظر خبرها , تریلر ها , عکس ها , اطلاعات و ... این بازی باشید.:-"

آخرین ویرایش:

mahdi_o

کاربر سایت
Oct 6, 2008
91
آقا لینک پچ چرا به این بنده خدا میدید؟! آقا دانلود نکنی این پچ هیچ ربطی به اون مشکل نداره...مشکل اینه که فایل ـه مپ اورشلیم مشکل داره و فقط با تهیه نسخه سالم حل میشه...

سلام شرمنده این تاپیک سر نزده بودم پست شما رو ندیدم....
شما توی بازی باید 9 نفر رو بکشی...من از این 9 نفر،2نفر رو کشته بودم توی اون سیو...همین شاید از لحاظ زمانی یه 2 ساعت جلوتر از ابتدای بازی باشه...اگر به % بگیم تقریبا 20% رفته بودم توی اون سیو

سلام
ممنون
آقا یه نکته ای
بی زحمت اگه مموری بلاک 4 رو بازی کردی ، یکبار دیگه به من سیو هاتو بده تا
من بتونم مموری بلاک 3 رو از دوباره شروع کنم
الان چون شما این بلاک آخری رو تموم نکرده بودی به من اجازه ری استارت کردنش رو نمیده
ممنون

ویرایش
ممنون ، دیگه نیازی نیست و نظرم هعوض و نتونستم طاقت بیارم :biggrin1:
و همون سیو قبلی شما رو ادامه دادم

آخرین ویرایش:

r7asmu7s

کاربر سایت
Nov 5, 2008
273
نام
مهرزاد
سلام

بازي قشنگي بود :) اين المعلم رو تركوندم ، بعد اون گوي اومد بالا و كره زمين رو نشون داد .

برم گردوندن به زمان حال ، Eagle eye رو داده ولي الآن نمي دونم چه بايد كنم :(

راستي جريان اين داستان چيه ؟! كلا" اين دزموند چي كاره هست ؟؟ زمان حال تا 1189 اين دزموند چي كاره بيد آخه ؟؟

يا علي
الله مع الصابرین :)

خب حوصله تایپ کردن ندارید لینک بدید :(

یا علی

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
من قبلا با سی پی یو 3.2 ، رم 1 ، گرافیک 7300 افت فریم شدیدی داشتم الان میتونم با این سیستم بازی رو روان اجرا کنم : cpu : 3.4 ، ram : 2 ،گرافیک 8400

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خب میشه گفت یا اون دوستون خالی بسته یا یه چیزی قبلش کشیده بوده:D
مطمئنم خالی نبسته ( حتی به شوخی هم دروغ نمیگه ) اما نمیدونم چیزی زده بود یانه (شوخی):biggrin1::biggrin1::biggrin1::cheesygri:cheesygri:cheesygri

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
مطمئنم خالی نبسته ( حتی به شوخی هم دروغ نمیگه ) اما نمیدونم چیزی زده بود یانه (شوخی):biggrin1::biggrin1::biggrin1::cheesygri :cheesygri:cheesygri
خالی بندیه مصلحتی بوده :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خالی بندیه مصلحتی بوده :D
بعید میدونم :) آخه بازی های بزرگتر هم روی سیستمش راحت اجرا میشن مثلا : کرایسیس رو روی Medium بدون افت فریم بازی میکنه:eek::eek::eek: یا FarCry2 رو Medium به High بازی میکنه :eek::eek::eek: ساکر 8 و ساکر 9 رو با آخرین تنظیمات روی 1024 در 768 بازی میکنه:eek::eek::eek::confused::confused::confused:

mahdi_o

کاربر سایت
Oct 6, 2008
91
سلام
دوستان عزیز من در این بازی و در یکی از مراحل مشکل داشتم و تصویر بازی برام گنگ بود که یکی از دوستان لطف کرد (DJ_MJ)
و سیو خودش رو به من داد که این مرحله رو رد کرده بود ولی حالا و در آخر بازی دوباره به اون مرحله برگشتم و توی این مرحله گیر کرده ام
من اومدم Roberts رو بکشم ولی متوجه شدم که زن هست و این کار رو نکرد
و توی بازی گفته که به arsuf برم
و من هم راه افتادم و از شهری که بودم با است حرکت کردم و با اینکه گرافیک بازی اصلا برام مشخص نبود ولی فقط حدود 300 متر مونده به arsuf که دیگه نمی تونم جلو برم
اگه کسی از دوستان لطف کنه و این 300 متر رو بره و سیو کنه و به من بده ، ممنون میشم
خیلی خیلی لازم دارم و بد جور توی کف هستم
از یوزری بازی رو انجام بدید که اسمش هست nvidia

ممنون

Attachments

• Saved Games.zip
    29.5 KB · مشاهده: 0

mahdi_o

کاربر سایت
Oct 6, 2008
91
منم به اينجا نرسيدم هنوز! به محض اينكه رسيدم برات ميزارم ...
تازه دارم بازي رو ميكنم!

سلام
نمی گم که کسی سیو هاشو برام بذاره!!
می گم این سیو من رو برداید و با یوزر nvidia فقط اط یک شهر به یک شهر دیگه برید
چون مسیر رو باید با اسب رفت و حداکثر 1.5 کیلومتر هست! و باید به arsuf برسم
ولی برای من تصاویر واضح نیست که چیزی رو ببینم
اگه از جذابیت بازی برات کم نمی شه این کار رو الان بکن :love: چون زیاد نمی تونم منتظر بمونم :cheesygri

ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر