Command & Conquer : Red Alert 3

RED ALERT 3

سلام
همونطور که میدانید RA یکی از بازی های strategy هست که تا شماره ی 2 توسط westwood ساخته شد ولی متاسفانه بعد از فروپاشی WW کار ساخت این بازی (کلا سری بازی های C&C ) دست EA افتاد.
RA3 از سه گروه soviets و allies و empire of the rising sun تشکیل شده است.گروه سوم یک گروه جدید در سری بازی های RA هست که مطمئنا بسیاری از افراد از(مخصوصا کره ای ها ) از بازی با آن لذت خواهند برد.
نسخه ی بتا:
در نسخه ی beta هر سه گروه قرار دارند.ولی جو بازی به زیبایی ra 2 نیست و شخصا ra2 را بیشتر دوست دارم.بالانس بازی نسبتا خوب است.ولی برای عنوان بزرگی مثل RA شرکت EA کمکاری کرده و باید تنوع نیرو ها را بیشتر میکرد.
البته این نسخه بتاست و در نسخه ی اصلی شاهد برطرف شدن باگ ها و ... خواهیم بود.در RA3 باید سعی کنید از قابلیت هر unit به خوبی استفاده کنید.
برای گرفتن نسخه ی بتا(برای اینکه خودتان به انجام بازی بپردازید) یکی از دوستان من مسابقه ای را تدارک دیده اند که برای کسب اطلاعات بیشتر به site بسیار زیبای:cheesygri commandandconquer.ir مراجعه کنید!
و سایت اصلی خود ra3 این redalert3.com

ببخشید اگه بد توضیح دادم چون 1.اولین بارمه که همچین تایپیکی میزنم و 2.نسخه ی بتا رو بازی کردم.

Cryocopter

کاربر سایت
Oct 12, 2008
12
اصلا یک نگاه به آخرین بازی weswood یعنی جنرالز بندازید
چه قدر این بازی در زمان خودش قشنگ بود
هم از لحاظ گیم پلی و هم از لحاظ گرافیک و...
سازنده های بازی لااقل باید کیفیت طراحی بازی رو مثل جنرالز در میاوردن
مثلا فرودگاه جنرالز یادتونه عجب چیزی بود حالا فرود گاه های این بازی رو ببینید
یه چیز خنده دار دیگه خرس رو سوار یکی از واحد های روسیه کردم و وقطی خواستم پیادش کنم دیدم خرس رو پرت کرد تو هوا با چتر نجات!
بابا weswood تو جنرالز غوغا کرده بود
نزدیک 20 تا ارتش مختلف داشت در واقع 3 تا ارتش تو بازی بودا ولی زیر مجموعه های این ارتش ها کولاک کرده بود
تو این بازی اصلا چیزی به اسم آپگریت کردن یونایت ها نداریم
یه چیز جالبتر اینکه سری بازی های ساخت weswood اصلا بالانس نداشت و این بر جزابیت بازی افزوده بود
مثلا در جنرالز یه گرو ه نیروی هوایی قوی داشت یه گروه دیگه نیروی زمینی قوی داشت و یک گروه دیگه یونایت ارزون داشت
یا در رد آلرت 1و2 نیرو های ارتش روس قوی بودن ولی آروم ساخته میشدن ولی در ارتش آمریکا نیروها ارزون و سریع ساخته میشد ولی ضعیف بودن
حالا اینجا چی ؟ گیم پلی دو گروه اول که عین همه و هیچ تفاوتی نداره و گیم پلی ارتش چینی ها کمی متفاوته
حالا اینا هیچ
لااقل گرافیک دورست و حسابی طراحی میکرد
بابا جنرالز خدا بود پدر صاب بازی رو در اوردیم این قدر که نشستیم جنرالز بازی کردیم ( 4 سال رو هاردم بود)
اینا لااقل از آخرین عنوانی که weswood ساخته بود هم الحام نگرفتن
واقعا متاسفم:sick::sick:

این generals که ازش انقدر تعریف میکنید ساخت همین گروه EALA هست که Red Alert 3 رو ساختن. اگر تا الان نمیدونستید بذارید بهتون بگم که اکثر کسانی که تو wetwood بودن به EALA مهاجرت کردن. باور نمیکنید کافیه بشینید credits بازی ها رو مقایسه کنید یا یه سر به ویکیپدیا بزنید (البته اگه سواد انگلیسی خوندن دارید). برید credits رد الرت 2 رو با 3 و جنرالز رو مقایسه کنید تا ببینید که از خودم حرف نمیزنم. حتی بنیان گذار خود weswood (لوییس کسل) الان در یکی از قسمت های EA کار میکنه.

آخرین ویرایش:

A_O_G

کاربر سایت
Nov 16, 2008
66
نام
كاوه حكمت
یه چیز جالب اینه که نمیدونم چرا فقط عضوهای جدید رو توی این تاپیک میبینم که نظرات جالبی هم میدن! :-"

حرف من این بود که RA3 افتضاح شده و کسی خوشش نیومده نه اینکه این بازی طرفدار نداره (خود من هم یکی از طرفداران این سری بودم)
بعد در مورد اون عکس بالایی که یکی از دوستان گذاشته معلومه که از خود بازیه
تنها دلیل اینکه شما میگی این عکسها از خود بازی نیست!!! اینه که شما Red Alert 3 بازی نکردید و هیچ عکس و تریلری هم ازش ندید یا با یه بازی دیگه اشتباه گرفته باشید !!

اتفاقا نیروهای چین اصلا نباید اضافه میدند و همین هم یکی از دلایل به شدت مسخره شدن بازی هست اونم با چه اسمی Rising Sun :sick: فرماندهشون هم یه کسیه که خودشو "خدا" میدونه و لباس سامورایی های ژاپنی رو پوشیده! دیگه از این مسخره تر!!!
حیف این بازی که به دست EA به گند کشیده شد...
اولا لطفا توجه داشته باشید که قصد من از این پست توهین به هیچ کسی نیست
ثانیا منظورتو نمی فهمم!:mad:اگه یه ذره به نوع نوشتار آخرین پست من دقت کنی باید بفهمی حداقل از نظر من نظرات تمامی کاربران محترمند و باید یه ذره محترمانه تر پست بدی.اگر هم می خوای کل کل کنی مطمئن باش موقعی که هنوز خیلی از دوستان با سابقه در این سایت بدنیا نیومده بودن من با کامپیوتر spectrum zx مشغول گیم زدن بودم .در ضمن من راجع به sw یا کولاک بودنش چیزی ننوشته بودم:confused:

آخرین ویرایش:

prelude2love

کاربر سایت
May 18, 2007
26
نام
prelude
اولا لطفا توجه داشته باشید که قصد من از این پست توهین به هیچ کسی نیست
ثانیا منظورتو نمی فهمم!:mad:اگه یه ذره به نوع نوشتار آخرین پست من دقت کنی باید بفهمی حداقل از نظر من نظرات تمامی کاربران محترمند و باید یه ذره محترمانه تر پست بدی.اگر هم می خوای کل کل کنی مطمئن باش موقعی که هنوز خیلی از دوستان با سابقه در این سایت بدنیا نیومده بودن من با کامپیوتر spectrum zx مشغول گیم زدن بودن .در ضمن من راجع به sw یا کولاک بودنش چیزی ننوشته بودم:confused:

راه رو داريد اشتباه ميريد ، بروبچز !
کار کار دله !
من عآشقش شدم
با اين که 6 ساله ra بازی ميکنم ، بهم يه جعبه بازی هم بدن ولش نميکنم ، يکی هم بدش اومده ، همين و بس !!!

آخرین ویرایش:

ویلسنت

کاربر سایت
Oct 27, 2008
111
من دارم کار گروه شرک westwood رو میگم کاری به این ندارم که الان چنتاشون در ea هستن
آقا ناشر بازی ea هست من میگم ر*ده چون بازیش در حدو اندازه های نسخه های قبلی نیست

Cryocopter

کاربر سایت
Oct 12, 2008
12
من دارم کار گروه شرک westwood رو میگم کاری به این ندارم که الان چنتاشون در ea هستن
آقا ناشر بازی ea هست من میگم ر*ده چون بازیش در حدو اندازه های نسخه های قبلی نیست
این نظر شماست. خیلی ها هم نظرشون با شما فرق داره و عاشق این بازی شدن. مثل من و چند نفر دیگری که توی این فورم هستن و خوششون اومده. شما اگه از این بازی خوشتون نمیاد خوب بازی نکنید! ما هم که خوشمون میاد کلی باهاش حال میکنیم. شما میتونید برید توی تاپیک های بازی های مورد علاقه تون بحث و گفتگوی بهتری داشته باشید.

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
سلام
این چه وضعشه، من بازی رو از سرزمین گرفتم ولی در دو کمپ آلید و ژاپن در مرحله 3 اونم درست موقع نمایش صحنه پیروزی بازی به سرعت بسته می شه و به ویندوز بر می گرده :cursing:
البته می دونم این یک اشکال قدیمیه ولی خوب من تازه باهاش برخورد کردم.....حالا لطفا یک نفر بگه چه کار کنم تا بازی درست بشه؟

آخرین ویرایش:

A_O_G

کاربر سایت
Nov 16, 2008
66
نام
كاوه حكمت
سلام
این چه وضعشه، من بازی رو از سرزمین گرفتم ولی در دو کمپ آلید و ژاپن در مرحله 3 اونم درست موقع نمایش صحنه پیروزی بازی به سرعت بسته می شه و به ویندوز بر می گرده :cursing:
البته می دونم این یک اشکال قدیمیه ولی خوب من تازه باهاش برخورد کردم.....حالا لطفا یک نفر بگه چه کار کنم تا بازی درست بشه؟

امتیاز من به C&C:RA3
گرافیک: 7.0
صداگذاری:8.0
داستان:7.0
گیم پلی:8.0

امتیاز کلی بازی: 7.5
یه patch روی سایت سرزمین هست.اونو download کن.

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
دقیقا شما نمی تونین جلوی حملات دشمن وایسین. و اینکه دیفنسهای بازی هم اونقدر نمی تونن در مقابل تانکهای دشمن مقاومت کنن.
برادر منم 35 سالشه و داره Red Alert بازی میکنه.

بله، اون مشکل برای کرک هست. در صفحات قبل دوستان کرک درست و پچ جدید رو قرار دادن. منم لینکشو اینجا براتون میزارم.

لینک دانلود کرک ورژن Rapidshare 1.04
لینک دانلود ورژن EA 1.04

این کرک هم هست که یکی از دوستان گذاشتن و نمی دونم برای چه ورژنی هست. احتمالا برای ورژن 1.00 هستش. من لینکه این رو هم گذاشتم براتون.

لینک دانلود کرک Rapidshare

حالا کدوم رو دانلود کنیم؟ برای من مرحله 3 Allied و ژاپن بسته میشه، کمپ روس رو فعلا مرحله 5 هستم که فکر کنم مرحله 6 بسته بشه..........

AK47

کاربر سایت
Aug 20, 2006
276
نام
شاهین
درود
دوستان من بازیو با 1000 مصیبت نصب کردم او پچ 1.04 رو هم ریختم حالا کد رجیستر میخواد البته 10 کد تو dvd بازی هست که اونارو قبول نمیکنه . میشه یه راهنمایی بکنید من چیکار کنم؟؟

##-Shadow-##

کاربر سایت
Dec 27, 2006
604
نام
بهزاد

##-Shadow-##

کاربر سایت
Dec 27, 2006
604
نام
بهزاد
درود
دوست عزیز اونو دانلود کردم توش 2تا فایل هست که نمیدونم کجا بریزمشون ..
همینجوری ریختم تو فولدر یازی:biggrin1:

خوب اقا شما وقتی فایل رو دانلود کردی دوتا فایل توشه که شما باید محتوای فایل هارو که خودش چنتا فایل دیگه هست رو در محل زیر کپی کنید
X:\Program Files\Electronic Arts\Red Alert 3
که میشه همون محل نصب بازی

AK47

کاربر سایت
Aug 20, 2006
276
نام
شاهین
خوب اقا شما وقتی فایل رو دانلود کردی دوتا فایل توشه که شما باید محتوای فایل هارو که خودش چنتا فایل دیگه هست رو در محل زیر کپی کنید
X:\Program Files\Electronic Arts\Red Alert 3
که میشه همون محل نصب بازی

اون کارم انجام دادم بازم کد رجیستری می خواد ... کدشم هرچی میگردم نیست تو نت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر