بحث پیرامون مجله بازیرایانه

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
قضیه تعریف از خوده دیگه! آقا شهریار، حالا درسته که ما مجله شما رو می پسندیم و می خریم. ولی مثل اینکه شما زیادی جدی گرفتی قضیه رو! نوبل ادبیات که نبردی! البته خب جوونید دیگه! چند سال دیگه که بگذره می بینی که خیلی هم خبری نیست! فکر نکم تحریریه EGM هم همچین جوی داشته باشن!
شما هم مثل اينكه زيادي جو گير شدي و داري پراكنده گويي مي‌كني!! اول بخون چي نوشتم بعد صحبت كن. من نوشتم بهتر مي‌شيم، بهتر هم خواهيم شد و كيفيت مطالب نيز بهتر خواهد شد، بعد شما مي‌گي نوبل ادبيات!!! چي ربطي داره اين موضوع؟

Boumsong

کاربر سایت
Aug 1, 2008
31
شما هم مثل اينكه زيادي جو گير شدي و داري پراكنده گويي مي‌كني!! اول بخون چي نوشتم بعد صحبت كن. من نوشتم بهتر مي‌شيم، بهتر هم خواهيم شد و كيفيت مطالب نيز بهتر خواهد شد، بعد شما مي‌گي نوبل ادبيات!!! چي ربطي داره اين موضوع؟
اقا بحث رو به بیراهه نکشین . فکر کنم منظور این بابا هم این قسمت از پستتون بود که برگرفته از اعتماد به نفس قوی یکی از اعضای مجله بود :cheesygri
مجله فردا مياد و به همه ي اين شايعات كه بعضي‌ها مطرح كردن كه مجله ديگه منتشر نخواهد شد پايان خواهد داد. اگر دقت كرده باشيد مي‌بينيد كه نسبت به شماره‌هاي پيشين باز زمان بسيار خوبي رو ما براي انتشار قرار داديم و تاخير بسيار كمتر بود. هر شماره هم بهتر و بهتر خواهد شد، مهمترين چيز كيفيت مطالب هست كه خوش‌بختانه مثل هميشه اين موضوع غبار كهنگي رو به خودش نخواهد گرفت. در هر صورت از شما دوستداران مجله ممنون و سپاسگزارم.
یه مقدار صبر کنید . ما مجلرو بخونیم . مطمئن باشید که اگه چنین چیزی باشه ما خودمون این موضوع رو مطرح می کنیم و وقتی یک خواننده از مجله تعریف کنه این قضیه خیلی شکل بهتری به خودش می گیره تا یکی از نویسنده ها از خودشون تعریف کنه . ;) در هر صورت بحث عوض نشه . مجله الان روی دکه ها هست یا نه ؟

پ.ن : شهریار جان هنوز هم فکر می کنی حتی یک تیتر هم نباید روی جلدتون به عنوان mgs 4 اختصاص داده می شد ؟ فقط یک تیتر ;) از این بابت همچنان متاسفم .

موفق باشید

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
اقا بحث رو به بیراهه نکشین . فکر کنم منظور این بابا هم این قسمت از پستتون بود که برگرفته از اعتماد به نفس قوی یکی از اعضای مجله بود :cheesygri
یه مقدار صبر کنید . ما مجلرو بخونیم . مطمئن باشید که اگه چنین چیزی باشه ما خودمون این موضوع رو مطرح می کنیم و وقتی یک خواننده از مجله تعریف کنه این قضیه خیلی شکل بهتری به خودش می گیره تا یکی از نویسنده ها از خودشون تعریف کنه . ;) در هر صورت بحث عوض نشه . مجله الان روی دکه ها هست یا نه ؟

پ.ن : شهریار جان هنوز هم فکر می کنی حتی یک تیتر هم نباید روی جلدتون به عنوان mgs 4 اختصاص داده می شد ؟ فقط یک تیتر ;) از این بابت همچنان متاسفم .

موفق باشید

بابا من تو كجاي اين پست از خودم گفتم :blushing: به صورت كلي عنوان كردم;)
عوض متال گير يه تيتر درشت تو شماره‌هاي آتي براي كيل زون 2 در نظر خواهيم گرفت كه از خجالتتون در بيايم. والا من طراح رو جلد نيستم ولي به نظر من بايد از mgs 4 روي جلد استفاده مي‌شد.:love:

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
ابتدا در مورد پیشخرید شماره E3 بگم. دوستان تا اول شهریور می تونن به پیش خرید مجله اقدام کنن و مشکل ظرفیت هم بر طرف شده.

ما چاکریم اقا یاشار!!
بعد واقعا یه ضد حال اساسی بهم خوردش این خرید ها که همش باید تو تهران باشی حالا ما که تو شهرستان هستیم چه کار کنیم؟؟
راستی این اشتراک مجله را چه کار کنیم ایا با اون برگه های قدیمی مجله میشه یا نه اگر نه چی کار باید بکنیم؟؟
ما بیشتر :cheesygri:love:
خرید از طریق سایت فقط برای تهران نیست. بخش مخصوص تهران، ارسال با پیکه و بس. برای بقیه دوستان و هموطنان عزیز مشکلی نیست و این عزیزان می تونن از طریق پست سفارشی یا پیشتاز مجله رو دریافت کنن.

در مورد اشتراک هم، شما می توانید از طریق برگه ی اشتراک جدید که در شماره فعلی (Dead Space) موجوده، اقدام کنید.

Lord Abbath

کاربر سایت
May 30, 2008
461
باز هم تشکر از اقا یاشار !!
امیدوارم بتونم شماره Dead Space را گیر بیارم چون تو شهرستان ما فقط یک جا میاره بعضی وقتها و تازه یک دونه یا دو تا مجله!!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,108
آقا رسما دیگه باید امروز بیاد.
اگه نیومد خواهشا یه فکر اساسی به حال پخش مجله بکنید.
البته میدونم شما تقصیر کار نیستید ولی حداقل به سردبیر اطلاع بدید.
چون اینجوری روز به روز مشتری هاتونو از دست میدید.
من 3-4 تا از دوستام که مشتری پروپا قرصتون بودن به خاطر این تاخیرها دیگه نمیخرن.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
اقا شهریار واقعا متاسفم شما 2 روز پیش گفتین مجله فردا میاد من الان 4 بار تو این هفته رفتم نمایندگیتون دیگه ابروم رفته :mad:
اخر سر یارو میگه ممکنه تا هفته دیگه نیاد ( یعنی اینقدر مزاحم نشو )
خداییش فقط بلدین ادمو سر کار بزارین ( کلا احترام خاصی براتون قایلم ولی اگه کامل اطمینان ندارین از یه موضوع این جا الکی مطرح نکنین ):evil:

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
دکه هابه زودی می گیرن مجله رو اما نمایندگی ها فروش رو شروع کردن و من نمی دونم دوستان به کدام نمایندگی مراجعه کردن که نداشته. شاید آنها قرار دادشان را با مجله تمدید نکرده اند وگرنه الان مجله در نمایندگی های اصلی موجوده و به فروش می رسه. (Hell... It's 'bout damn time)

terminator

کاربر سایت
Oct 21, 2005
201
نام
امیر
سلام
اقا من بقیه نمایندگی ها رو نمیدونم ولی الان رفتم از چشمه رایانه شماره جدید رو گرفتم هرکی خونش طرفای غرب تهران میتونه بره بگیره.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
یاشار جان سن سون رو میگم (قایم شهر ) ( فکر میکنم دفعه بعد که برم میگه پسر تو با 20 سال سن خجالت نمیکشی هر روز اینجایی برا یه مجله بازی :laughing:

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
دوستان می توانند با مراجه به سایت http://bazyraya.com/ ، لیست نمایندگی ها رو از طریق لینک پایین عکس مجله مشاهده کنند.

یاشار جان سن سون رو میگم (قایم شهر ) ( فکر میکنم دفعه بعد که برم میگه پسر تو با 20 سال سن خجالت نمیکشی هر روز اینجایی برا یه مجله بازی :laughing:

نیما جان اول باید شدید از محبت و لطفت به مجله و تلاشت تشکر کنم :love:. دوم هم مگه مجله بازی چشه؟ به سن نیست که. عشق که سن و سال براش معنی نداره و همه ما هم عاشق بازی هستیم.
سوم، سن سون هم باید آورده باشه چون تو سایت اسمش اومده.

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
دوم هم مگه مجله بازی چشه؟ به سن نیست که. عشق که سن و سال براش معنی نداره و همه ما هم عاشق بازی هستیم.
بر منکرش لعنت!
واقعا من برای این نوع تفکری که بر مملکت ما حاکم هستش متاسفم.
البته منظورم اون دوست عزیز نبود و اشاره به این تفکر بازی=بچه داشتم که واقعا زجر اوره.
با یه ریشه یابی ساده منشا تمام عقب افتادگی ها رو میشه خیلی راحت پیدا کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر