عکس Xbox 360 شما در حال اجرای بازی

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
سلام دوستان عزیز

من از چند نفری شنیدم که وقتی میخوایی 360 رو به مانیتورت وصل کنی باید مانیتورت hdcp ساپورت باشه

میشه بگین این hdcp چیه و در کیفیت تصویر تاثیر داره یا نه اصلا مربوط نمیشه

این هم مانیتور منه

که با هزار تا بد بختی رفتم پیداش کردم که 5000 کنتراست و hdcp ساپورته

البته از همین مدل کنتراست 3000 هم تو بازار هست

p17246.jpg

اینم مشخصاتشه
Monitor LG-L204WT

صفحه عريض، فضاي کار بيشتر تفکيک پذيري تصوير1050*1680 (+WSXGA) مجهز به تکنولوژي (5000:1) DFC زمان پاسخدهي بسيار سريع مجهز به موتور پردازش تصوير زاويه ديد بسيار وسيع
TFT Panel Spec Size 20" Wide Resolution 1680 x 1050 (WSXGA+) Brightness 300 cd/m2 ( Typical) Contrast Ratio 5000 : 1 (DFC) Viewing Angle H: 170°, V: 170° Supported Colors 16.7 M Colors Display Features Horizontal Frequency 30 ~ 83 kHz Vertical Frequency 56 ~ 75 Hz Physical Features Video Signal Type RGB Analog/Digital (Separate, Composite, SOG, Digital) Input Connector 15 pin D-Sub, DVI Power Supply 90 ~ 246 Vac (47~63Hz), Built-in Power Brick Net Dimensions (WxDxH) 466 x 226 x 384 mm Net Weight 4.8 Kg Wall / Arm Mount Type VESA Power Consumption Normal Operation Less than 45 watts Suspend / Standby Less than 1 watts Power Off mode Less than 1 watts Plug Play DDC DDC CI USB NA OSD Control Yes/ OSD adjustment lock function Regulation Compliance TCO-03, UL, TUV-GS, SEMKO, CE, FCC-B, EPA Energy Star Special Features FLATRON f-Engine, HDCP, DFC, 5ms, Tilt

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام دوستان عزیز

من از چند نفری شنیدم که وقتی میخوایی 360 رو به مانیتورت وصل کنی باید مانیتورت hdcp ساپورت باشه

میشه بگین این hdcp چیه و در کیفیت تصویر تاثیر داره یا نه اصلا مربوط نمیشه

این هم مانیتور منه

که با هزار تا بد بختی رفتم پیداش کردم که 5000 کنتراست و hdcp ساپورته

البته از همین مدل کنتراست 3000 هم تو بازار هست

p17246.jpg

اینم مشخصاتشه
Monitor LG-L204WT

صفحه عريض، فضاي کار بيشتر تفکيک پذيري تصوير1050*1680 (+WSXGA) مجهز به تکنولوژي (5000:1) DFC زمان پاسخدهي بسيار سريع مجهز به موتور پردازش تصوير زاويه ديد بسيار وسيع
TFT Panel Spec Size 20" Wide Resolution 1680 x 1050 (WSXGA+) Brightness 300 cd/m2 ( Typical) Contrast Ratio 5000 : 1 (DFC) Viewing Angle H: 170°, V: 170° Supported Colors 16.7 M Colors Display Features Horizontal Frequency 30 ~ 83 kHz Vertical Frequency 56 ~ 75 Hz Physical Features Video Signal Type RGB Analog/Digital (Separate, Composite, SOG, Digital) Input Connector 15 pin D-Sub, DVI Power Supply 90 ~ 246 Vac (47~63Hz), Built-in Power Brick Net Dimensions (WxDxH) 466 x 226 x 384 mm Net Weight 4.8 Kg Wall / Arm Mount Type VESA Power Consumption Normal Operation Less than 45 watts Suspend / Standby Less than 1 watts Power Off mode Less than 1 watts Plug Play DDC DDC CI USB NA OSD Control Yes/ OSD adjustment lock function Regulation Compliance TCO-03, UL, TUV-GS, SEMKO, CE, FCC-B, EPA Energy Star Special Features FLATRON f-Engine, HDCP, DFC, 5ms, Tilt

HDCP چیست ؟ :

High-Bandwidth Digital Content Protection یا همان HDCP یک نوع تکنولوژی مقابله با کپی رایت میباشد.
این تکنولوژي فعلا فقط توسط DVI-D و HDMI منتقل میشود و باقی اتصالاتی که به نوعی میتوانند HD باشند (D-SUB / Component Video) توانایی استفاده از این تکنولوژی رو ندارند.

کار HDCP این هست که کپی رایت تصویر همراه با خود تصویراست. یعنی فرض کنید شما یک Blu-Ray Player دارید، و هم یه ‌Blu-Ray Recorder ، میخواهید این دو تا رو با HDMI بهم متصل کنید و فیلمتان را بدون کوچکترین افت کیفیت کپی کنید، اینجاست که Blu-Ray Recorder پیغام میدهد این تصویری که دارم دریافت میکنم HDCP Enabled هستش و اجازه ضبط کردن ندارید.

خلاصه میتوان گفت اطلاعاتی که همراه تصویر منتقل میشود تا وضعیت کپی رایت تصویر ارسالی رو کنترل کند.

حالا مثلا شما میروید و یک گرافیک 8800GTX میخرید ،روی آن نوشته HDCP Support!! یعنی چی؟ یعنی این VGA از HDCP پشتیبانی میکند، یعنی شما اگه BD-ROM داشته باشی و بخواهید یک فیلم Blu-Ray بزارید و ببیند، و آن فیلم کپی رایت داشته باشد، کارت گرافیک شما از پس این قضیه بر میاد که سیکنال تصویر رو جدا کنه و بفرسته به مانیتور. این میشه HDCP Support .
ماینتور ها و TV هایی جود دارند که HDCP Support هستند، یعنی میتوانند مستقیم به منبع HD شما وصل شوند و تصاویری که HDCP Enable هستند رو هم پخش کنند.

کلا HDCP برای PS3 استفاده داره نه XBox 360. ;)

مانیتور های جدید اکثرا این قابلیت رو دارن...

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
شما که می خوای کابل hdmi به dvi بخری اینو بدون که نمیتونی صدا رو بگیری مگر این که یه تیکه ازاخر کابل کامپوننت رو با اره ببری.
مایکروسافت تو این نمونه شاهکار زده.وقتی کابل کامپوننت رو وصل می کنی دیگه کابل hdmi داخلش نمی ره یعنی کلا این اخر کابل کامپوننت نصف ورودی hdmi رو می گیره. واقعا :laughing:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
شما که می خوای کابل hdmi به dvi بخری اینو بدون که نمیتونی صدا رو بگیری مگر این که یه تیکه ازاخر کابل کامپوننت رو با اره ببری.
مایکروسافت تو این نمونه شاهکار زده.وقتی کابل کامپوننت رو وصل می کنی دیگه کابل hdmi داخلش نمی ره یعنی کلا این اخر کابل کامپوننت نصف ورودی hdmi رو می گیره. واقعا :laughing:

با تبدیل صدای همراه Elite مشکل حل میشه... ;)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
خب فکر کنم پدرام جان همه چیزو گفتن.. فقط اینو می تونم بگم که عکس چیزی رو مشخص نمی کنه.. باید تجربه کنی تا ببینی چیه.. شاید بعدا یه کلیپ تصویری گذاشتم..;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر