Diablo II: Resurrected | PC

diablo-II-resurrected-pc-specs.jpg

بازی Diablo II: Resurrected ، نسخه ی بازسازی شده ی بازی کلاسیک Diablo II است که با گیم پلی اوریجینال و قابلیت های بصری و فنی فراوان، قرار است خاطرات زیادی رو برای گیمرهای قدیمی زنده کند. از جمله اصلی ترین قابلیت های بازی ، اضافه شدن رزولوشن 4k (2160p) و Dolby 7.1 به این نسخه از بازی میباشد.

قابلیت های نسخه ی بازسازی شده

bullet-icon@2x.png
گرافیک ریمستر شده- مانسترها، هیروها، آیتم ها و اسپل ها همه بازسازی شده اند.
bullet-icon@2x.png
یک داستان حماسی در 5 اکت مجزا
bullet-icon@2x.png
بازی با حفظ گیم پلی اورجینال، ریشه های اصلی اش را تغییر نداده است.
bullet-icon@2x.png
پشتیبانی battle.net
bullet-icon@2x.png
قابلیت cross-progression که بازیکن میتواند ادامه ی ماجراجویی اش را در پلتفرم دیگری انجام دهد.
bullet-icon@2x.png
و قابلیت های بسیار دیگر ....

بازگشت "ارباب نابودی"

این نسخه از بازی تمامی محتویات اکسپنشن ®Diablo II: Lord of Destruction رو در بر دارد. از جمله شما میتوانید با دو کلاس Assassin و Droid که در این اکسپنشن قابل بازی بودند، بازی رو تجربه کنید.

کلاس های بازی

بازی دارای 7 کلاس قدرتمند است که هرکدام 30 مهارت منحصر به فرد دارند.

Amazon
Screenshot 2021-06-14 164222.png

کلاس آمازون مهارت بالایی در پرتاب نیزه دارد و در شرایط جنگی با چابکی فرا انسانی خود عمل میکند. او به قدرت جادو وابسته است که مهارت های جنگی خود را افزایش دهد.

Assassin
Screenshot 2021-06-14 164813.png

او عضوی از سلسله ی Vizjerei (وِجِرای) میباشد، که به این منظور پایه گذاری شده است که mage های تبدیل شده به rogue را شکار کند. او یک متخصص هنرهای رزمی است که از تله های مرگبار و تکنیک های سایه برای نابودی دشمنانش استفاده میکند.

Necromancer
Screenshot 2021-06-14 172002.png

تسلط او بر زندگی و مرگ، به او توانایی احضار ارتشی از اسکلت ها و هیولاها را میدهد. او از زهر و نفرین علیه دشمنان خود استفاده میکند.

Barbarian
Screenshot 2021-06-14 172355.png

او یک بیابان گرد سرگردان است که با خشونت و قدرت فیزیکی بالای خود و مهارت در استفاده از سلاح ها از فریادهای خود استفاده میکند که به یارانش قدرت بدهد و دشمنانش را تضعیف کند.

Paladin
Screenshot 2021-06-14 172659.png

ایمان یک پالادین سلاح ها و به خصوص سپرش هستند. او با استفاده از aura های قدرتمندش ، از ترکیب قدرت های رزمی و دفاعی اش بهره میگیرد که شیاطین را نابود کند.

Sorceress
Screenshot 2021-06-14 173018.png

او با تسلط بر عناصر متفاوت، میتواند با فرستادن قدرت های یخی، برق، آتش و ... دشمنان را نابود کند.

Druid
Screenshot 2021-06-14 173348.png
او نگهبان و حافظ حیات وحش و موجودات وحشی است. او میتواند تبدیل به خرس یا گرگینه شود، به حیوانات دستور دهد و جادوهای کهن و بسیار مخرب مربوط به زمین، آتش، باد و یخ را استفاده کند.

ویژگی های اضافه شده به گیم پلی بازی

قابلیت ladder season که در آن بازیکن میتواند پیشرفت خود را با بهترین و قدرتمند ترین پلیرها مقایسه کند.

رابط کاربری بازسازی شده

شما میتوانید اطلاعات کامل کاراکتر خودتون رو ببینید، آیتم ها رو با هم مقایسه کنید و از قابلیت های دیگر رابط کاربری بازسازی شده استفاده کنید.

استش بزرگتر
در این نسخه از بازی فضای بزرگتری برای آیتم های لوت شده در نظر گرفته شده است و همچنین یک tab shared stash به بازی اضافه شده.
bullet-icon@2x.png
استش شخصی از 8*6 به 10*10 افزایش یافته است.
bullet-icon@2x.png
استش تب مشترک میان تمام کاراکترهای شما در اکانت battle.net
bullet-icon@2x.png
هم اکنون میتوان آیتم ها را بین تمام هیروها به سادگی جابجا کرد

ارتش خود را تشکیل بدهید

یکی از بهترین ویژگی های بازی ، کوآپ 8 نفره است که میتوانید با دوستانتان به لوت کردن و ماجراجویی بپردازید. هرچند با تعداد نفرات بیشتر، قدرت دشمنان نیز افزایش میابد.

اطلاعات تکمیلی

ویدیوهای مربوط به بازی

1- مقایسه ی بصری نسخه ی بازسازی شده با نسخه ی کلاسیک

2- تریلر اول

3- تریلر E3

پلتفرم های بازی

Screenshot 2021-06-14 180151.png

نسخه ی ریمستر بازی Diablo II بر روی پلتفرم های PC, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S, PS4, PS5 و Switch عرضه خواهد شد.

نسخه های مختلف بازی همراه با قیمت

این بازی در دو نسخه ی Diablo® II: Resurrected و Diablo ® Prime Evil Collection با قیمت های 39.99 دلار و 59.99 دلار عرضه خواهد شد. نسخه ی Prime Evil، بازی Diablo III را هم شامل میشود.

تاریخ انتشار بازی

این بازی در تاریخ 23 سپتامبر سال جاری ( 1 مهر 1400) عرضه خواهد شد.

پ.ن: در صورت انتشار اطلاعات جدیدتر پست آپدیت خواهد شد.

آخرین ویرایش:

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
ظاهرا باید شکست رو پذیرفت تا اینجای کار من مشکلی نداشتم ولی تو ancient ها بدجوری گیر کردم احتمالا دیگه ادامه ندم واقعا زدنشون برای paladin غیر ممکن به نظر میاد
کلاً به نظر من اون تیکه سخت ترین قسمت بازی تو Hell ــه! از خود Baal هم خیلی سخت تره.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,558
نام
کورش
دقیقا همینطور بوده تاحالا سخت ترین قسمت بازی بودن اینها . من موندم چرا این 3 تا خودشون بجنگ baal نرفتن ؟ بهرحال مثل یه پالادین واقعی شکست رو قبول میکنم

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
ظاهرا باید شکست رو پذیرفت تا اینجای کار من مشکلی نداشتم ولی تو ancient ها بدجوری گیر کردم احتمالا دیگه ادامه ندم واقعا زدنشون برای paladin غیر ممکن به نظر میاد
این که خیلی ضد حاله سید. جای بسی ناراحتی است. :(
خوب راستش همون طور که من 2 صفحه قبل گفتم اینقدر چرخیدم که از هم جدا شدن. یعنی دیگه سه تایی با هم یه جا نبودن ! من تک تک زدمشون. حالا نمیدونم شاید شانسی واسه من پیش اومده که منو گم کردن و از هم جدا جدا شدن. شایدم میشه این کارو کرد. نمیدونم.
اما تک تک میشه یه کاریش کرد. سعی کردی جداشون کنی از هم ؟ همین طوری هی بدو اون وسط این ور اونور و هی ویراژ بده ببین میتونی از هم جداشون کنی یا نه ! ;)
منم اگه جدا نشده بودن همون جا کارم تموم بود اما وقتی جدا شدن راحت زدمشون. البته به غیر از اون یارو که شمشیر و سپر دستشه و هی فـِـر میخوره که دهنمو سرویس کرد ! :((

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,558
نام
کورش
میشه جداشون کرد حاجی ولی فایده ای نداره تو از خرس استفاده کردی تا تمرکزشون رو بهم بزنی ولی من تنهام و با دو ضربه میمیرم defenceم حدود 1000 تاست که کمه اگه یخورده رو قدرت دفاع کار کرده بودم میشد زدشون .البته الان یه راه وجود داره اونم farming ه که دیگه حوصله اش رو ندارم

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
بالاخره تموم شد !

25a0zl1.jpg

aniur.jpg

این baal ام خیلی ضعیفه ؛ برای اولین بار این Hireling ام نمرد و تا آخرش زنده موند .
تو Ancient ها که 5 ثانیه ای مرد .
این act 5 بیشتر از اونچه فکرشو میکردم طول کشید . یکسری عکس از کاراکتر و ایتم ها. بعضی هارو کوچیک کردم .

28lcges.jpg

6yjdjn.jpg

fbgx9f.jpg

nmgo43.jpg

2ywe3nn.jpg

3532uzp.jpg

9puhbd.jpg

1zoykj9.jpg

2co32tg.jpg

2lth8h0.jpg

2hi111j.jpg

197cdw.jpg

5eidsm.jpg

8wwbco.jpg

2nsmioz.jpg

xbn7n9.jpg

9qem1y.jpg

چند تا ایتم جالب دیگه

1zlgles.jpg

f2r6a9.jpg

2vcu5qa.jpg

۞۩ محمد ۩۞

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
چند تا عکس دیگه

اینم کشتنش برام سخت بود ، به هر دو element من immune بود ، حوصلم نداشتم exit کنم دوباره بیام ؛ چند level باید میرفتی تا بهش میرسیدی

28iaz3b.jpg

از فواید Sorceress !

2r2cefp.jpg

27wwvfp.jpg

zy8pic.jpg

اینهم از ancient ها تو Hell
تقریباً 20 دقیقه طول کشید تا تموم شه ؛ سخت بود ولی نه اونطور که فکرشو میکردم ؛ چون اصلا نمردم ، 2 بار reroll کردم ((Save and load تا هیچکدوم نسبت به هر دو element آتیش و یخ immune نباشن چون تو اون حالت رد کردنش غیر ممکنه.
بعد یه boots ام داشتم 30 درصد به سرعتم اضافه میکرد راحت میشد فرار کرد و هی meteor زد . منتها باید تک تک کشتشون . اول اون تبریه که خودش مرد . بعد همش meteor تا اونی که میپره مرد . بیشترم این طول کشید . آخرم با Freozen Orb اونی که میچرخه چون fire immune بود. 16 تا ام full reju potion گذاشته بودم تو کمربند.

2lbc1ox.jpg

اینهم Diablo Clone که خیلی جای بدی ظاهر شد مجبور شدم save and exit کنم
اولش خواستم باهاش بجنگم دیدم جونش اصلا کم نمیشه بیخیال شدم.

سید تو هم شاید داشتی با clone میجنگیدی . اخه اگه clone بیاد حتما قبل boss ظاهر میشه (اگه تا اون موقع نیومده باشه)

dfgfeu.jpg

اینهم یادم رفته بود

34gsspz.jpg

۞۩ محمد ۩۞

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام.
مبارکه مبارکه برادر محمد گل. :peace:
آیتم هات منو کشته . :cheesygri
از اون ست آیتم تالراشا میبینم که دو تاشو داری. راستش شاید خنده دار باشه اما واسه من تو نرمال گردنبند این ست رو Drop کرد ! نوشته لول 67 میخواد. حالا حالا ها باس تو کفش بمونم تا بتونم بندازم گردن Sorceress ام. :(

35cld0j.jpg

من الان ACT 4 تو نرمالم با لول 30 و حالا حالا ها کار داره تا برسم به Hell ! :biggrin1:
باید دید محمدرضا چیکار میکنه .
------------------------------------------------
این حاجی هم که فقط داره ایتم عجیب و غریب میگیره خداییش اگه من تو نرمال این ایتم رو میگرفتم میگفت cheat زدی
:punish::punish::punish:

آخرین ویرایش:

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,558
نام
کورش
محمد جان تبریک در مورد ancient ها ظاهرا چون از قبل فکرشو نکرده بودم دیگه نمیشه کاری کرد از جمله همون افزایش سرعت .
در مورد کلون دیابلو یک بار قبل از مفیستو اومد و من دور زدمش حالا نمیدونم میشه قبل از دیابلو دوباره بیاد یا نه ولی اصلا از جونش کم نمیشد
این حاجی هم که فقط داره ایتم عجیب و غریب میگیره خداییش اگه من تو نرمال این ایتم رو میگرفتم میگفت cheat زدی
یه بیت معر «میان شانس من با شانس گردون تفاوت از زمین تا اسمان است »
ماعر شدم رفت

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد

:laughing::laughing:

راست میگی سید ، شایدم حاجی cheat زده +100% magic finding :p

نوشته شده توسط kourosh:
در مورد کلون دیابلو یک بار قبل از مفیستو اومد و من دور زدمش حالا نمیدونم میشه قبل از دیابلو دوباره بیاد یا نه ولی اصلا از جونش کم نمیشد

خوب از مفیستو تا دیابلو رو که یه ضرب نرفتی ؟ save and exit داشتی دیگه

این clone اینطوریه که ممکنه تو هر بار که load میکنی بیاد یا نیاد
وقتی میاد مشخصه اش اینه که تصویر میلرزه و بعضی جاها هم ممکنه هوا تاریک مانند بشه

. اما وقتی اومد بعدش باید ظاهر بشه ، یعنی شما باهاش برخورد کنی که اینم شانسیه . ممکنه تا save and exit بعدی اصلا نبینیش. ولی گویا اگه تا قبل act boss ظاهر نشده باشه حتما اونجا ظاهر میشه (البته این نظر خودمه) چون اگه اینکار نشه اونوقت امکان داره موقعی که داری با act boss میجنگی ظاهر بشه که اونوقت این یعنی مرگ ؛ حتی اگه چند نفر باهم باشن

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م

سلام

والا من شدیدا توی این چند روزه دارم کلی چیز میز می خونم برای این دیابلو توی hell.

یه مطلبی رو دیدم که گفتم شاید برای کوروش خان مشکل حل کن باشه.

سوال اینه : توی Act V از کدوم Hireling استفاده می کنی ؟ حالا چرا اینو پرسیدم ...برای اینکه این جور که شما گفتی یه مشکلی داری در نداشتن یه Tank. مثلا مصطفی یه خرس داشت می نداخت جلو خودش پشت وامیستاد و حالشو می برد.

توی Act V یه Hireling بهت داده می شه به نام warrior که یه بربر خنگ و خرفت کله شق هستش . امیدوارم اینو Hire کنی و بعد کار tank رو برات بکنه. این جور که خوندم اگه خوب بتونی مسلحش کنی می تونه از پس یکی از اون 3 تا نره غول بر بیاد. بعد خود هم یکیشو بزن و می مونه 1 کی دیگه که اونم حله.

تو یه نفر رو می خوای که بتونه کار Tank رو برات بکنه. من کلی دارم خرتو پرت می خونم الان حدود 40-50 تا مطلب خوندم. انگار مشکل ترین Charachter همین پالا هستش. ولی توی 1.11 این مشکل حل شده.

یه تست بکن ببین به کجا می رسی .

در ضمن من دارم می رم بازی رو .ولی نه خیلی سریع. چون خیلی وقت کم دارم. در ضمن دوستانی که این بازی رو روی Hell دارن چرا همت نمی کنن و کمک کوروش خان نمی کنن که Ancient رو تموم کنه !!!!!! ناسلامتی یه Druid یه جادوم جمبل و دارین دیگه ( اخ اخ نه دو تا ... حمید هم هست ) یه بار به حمید وصل شین. سه تا تون. بعد کمک کنین که این Ancient رو رد کنه کوروش ...

کار خیلی ساده ای باید باشه. 4 نفر میشین دیگه. یه Tank هم دارین که خرس مصطفی هستش.

حمید یه کمکی بکن دیگه ... تو که سردمدار بودی دادا ...

یا علی ...

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,558
نام
کورش
مرسی محمد رضا جان شرمنده که بخاطر من تو زحمت افتادی اینو حتما امتحانش میکنم شاید جواب داد فقط یخورده دلسرد شدم وگرنه حتما میشه ردش کرد حداقلش اینه که چند level بگیرم و رو دفاع کار کنم فقط حوصله زیادی میخواد ولی چشم حتما یه بار دیگه سعی میکنم

من الان امتحان کردم تانکم تو کسری از ثانیه نابود شد و خودم هم بلافاصله بعد از اون اقا رسما غیر ممکنه هر کس که فکر میکنه میشه رفت میتونم سیوم رو بدم امتحان کنه مشکل من اینه که از اول بیلدم اشتباه بوده من defenceم حدود 1000 تاست در صورتی که اگه طور دیگه ای اومده بودم با همین ایتم ها میتونستم بالای 6000 تا باشم تا حدود 7000 هم فکر کنم جا داشت متاسفانه تمرکزم بیشتر رو حمله بوده تا دفاع برای همینم تا حالا راحت اومدم و یهو به کوه خوردم فکر کنم اگه تا لول 90 بالا ببرم مشکلم حل بشه که این هم صبر ایوب رو میخواد

خلاصه هر کس که میتونه رد کنه save رو بفرستم حالشو ببره :cheesygri
البته بدون cheat قابل توجه حجاج محترم و کسانی که قصد سفر به عتبات دارن

آخرین ویرایش:

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
راست میگی سید ، شایدم حاجی cheat زده +100% magic finding
خودشه نکته همینه حاجی cheat میزنه من نمیدونم چطور دلش میاد cheat بزنه
نه اینجوری نمیشه. مثه اینکه باید دوباره از خشونت استفاده کنم !!! :biggrin1:
خدمت دوستان عزیزم باید عرض کنم که اول از همه اصولا Cheat تو خون من نیست و این تهمت ها اصلا به من نمیچسبه ! این تهمت ها رو به اونایی بزنین که Cheat به صورت ذاتی تو وجودشون هست و اگه یه روز Cheat نزنن حالشون بد میشه ! :-"
من اگه بخوام Cheat بزنم میرم دو تا آیتم خفن مثه Tyrael's Might یا Enigma رو میگیرم بعد میکنم تن کاراکترم بلکه یه ذره Defence ام بره بالاتر و بازی برام راحت تر بشه !!! :biggrin1::biggrin1::-"
خوب الان یه ذره آرومتر شدم و به این نتیجه رسیدم که از خشونت مثه دفه قبل استفاده نکنم !

منم عکس چند تا آیتم که قبلا با Druid عزیزم گرفته بودم میزارم جهت اطلاع و هرگونه اقدام مقتضی !

23i6vef.jpg

4ilzd4.jpg

iptues.jpg

20u664h.jpg
عکس سومی که یه جور شمشیر Undead کُشیه !
عکس آخر هم که معرف حضور دوستان هست. شمشیری هست که من تو کل بازی داشتم.
البته آیتم های خفن دیگه ای هم دستم اومد و فروختم اما عکس نگرفته بودم.

خلاصه هر کس که میتونه رد کنه save رو بفرستم حالشو ببره
البته بدون cheat قابل توجه حجاج محترم و کسانی که قصد سفر به عتبات دارن
مراجعه شود به 6 خط بالاتر !!! :cheesygri

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,558
نام
کورش
من اگه بخوام Cheat بزنم میرم دو تا آیتم خفن مثه Tyrael's Might یا Enigma رو میگیرم
این جمله برام خیلی اشناست نمیدونم کجا شنیدم:cheesygri

من اخیرا چند مطلب راجع به بیلدهای مختلف میخوندم تو همشون بعد توضیح در مورد skill&stat نوشته بودن که کدوم ایتم برای این بیلد مناسبه و در توضیح هر ایتم در مورد گرونی و ارزون بودنشون هم نوشته بودن جالب اینجاست که اکثرا ایتم ها یونیک بودن حالا سوال اینجاست که مگه میشه ایتم یونیک رو خرید .توضیح اینکه منظورشون gamble نبود رسما نوشتن فلان ایتم رو بخرید

آخرین ویرایش:

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
این جمله برام خیلی اشناست نمیدونم کجا شنیدم:cheesygri

من اخیرا چند مطلب راجع به بیلدهای مختلف میخوندم تو همشون بعد توضیح در مورد skill&stat نوشته بودن که کدوم ایتم برای این بیلد مناسبه و در توضیح هر ایتم در مورد گرونی و ارزون بودنشون هم نوشته بودن جالب اینجاست که اکثرا ایتم ها یونیک بودن حالا سوال اینجاست که مگه میشه ایتم یونیک رو خرید .توضیح اینکه منظورشون gamble نبود رسما نوشتن فلان ایتم رو بخرید

بیشتر منظورشون آنلاین و کاراکترهای روی Realm بوده که اطلاعاتشون روی سرورهای خود B.Net ذخیره میشه .. خو اونجا trade میکنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر