بازی های دسکتاپی

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
Crayon Physics Release1

27yy6va.jpg

1z4jyu1.jpg

با این نمیشه گفت یه بازی کامل چون بیشتر شبیه یه دمو میمونه تا یه بازی
تو این بازی همه چیز به فیزیک مربوطه و منظورم از دمو هم همینه چون سازنده ها میخواستن قدرت برنامشون رو نشون بدن
البته هنوز ریلیز 1 هست و کامل نیست بازی وهنوز رایگانه
اما اگه میتونین 5 مگ رو دانلود کنین این بازی رو از دست ندین
فکر کنم حدود 5 - 6 مرحله داره البته تمومش کردم یادم نیست :)
چند تا مرحله اضافه هم ساختن که براتون در ادامه میذارم
تو این بازی هدف شما اینکه که با استفاده از اشکالی که ترسیم میکنین(تو این نسخه فقط مستطیل و البته یه چیزایی شبیه دایره) باید توپ قرمز رو از موانع رد کنین تا به ستاره برسه
که اگه level های خوب و حرفه ای براش طراحی بشه واقعا میشه گفت کار هر کسی نیست رد کردن مراحل این بازی
درکل برای امتحان بد نیست دانلود کنین

بد نیست در مورد انجین فیزیک(یا همون فیزیک انجین) این بازی هم یه توضیحی بدم
این بازی از انجین Box2D استفاده میکنه که توسط Erin Catto ساخته شده
برای معرفی Erin Catto همین کافیه که بگم برنامه نویس فیزیک تو شرکت Blizzard هست و فیزیک خیلی از انجین ها مثل Havoc رو نوشته.

Crayon.zip (5,6 Mb) Release 1

درصورتی که با لینک بالا مشکل دارین از این لینک رپید شر استفاده کنید:

Crayon.zip (5,6 Mb) Release 1

مراحل اضافه:

downloaded from here

downloaded from here

Edit 6/6/2007: logr just released another level, called horizontal. It’s pretty cool and original. And turning your monitor 90 degrees helps a lot in completing the level. Horizontal can be downloaded from here.

download Ichabod’s newest level from here

downloaded from here

Dr.XJ جان
لینک هایی که دادی فیل/تر هستند. هم Rapidshar و هم لینک اولتون
ممنون. تصحیح شد.

ویرایش:
با اجازه بقیه من پستارو انداختم صفحه قبل، پستم(چون توش بازی معرفی شده) رو انداختم اینور
48px-Face-devil-grin.svg.png

aDevil.gif
aDevil.gif
aDevil.gif

آخرین ویرایش:

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
al1zco.jpg

اين بازي اسمش Samorost كه يكي از بهترين بازي هايي كه تا حالا بازي كردم. دو شماره از بازي رليز شده كه اولي بصورت رايگان است و هر دو با فلش ساخته شدن. سبك بازي بصورت ادونچر و تموم كردنشون زمان كوتاهي مي بره. اين بازي جايزه Best Web Game 2007 رو هم از IGF برده.

Samorost 1
Samorost 2
دو لينك بالا از سايت خود بازين (كه فلش لود ميشه). اما قسمت دوم رو (بصورت كامل) مي تونيد از اينجا دانلود كنيد. همچنين هر دو قسمت رو ميشه در eMule هم براي دانلود پيدا كرد.
Amanita Design سازنده بازيه كه براي پاييز امسال (يا شايد هم ديرتر) بازي ادونچر كاملي رو تحت عنوان Machinarium در دست ساخت داره كه سبكش شبيه به همين Samorost. كه از همين الان تو ليست انتظارم :love:.
اين بازي رو به همه بازي دوستان پيشنهاد مي كنم.

اين تاپيك رو كاملا فراموش كرده بودم. الان يه ماهي ميشه كه تو فكر زدن يه همچين تاپيكي بودم :cheesygri. كه تازه اينو ديدم. البته اگر سرچ هم مي كردم عمرا دنبال اسم "بازي هاي دسكتاپي" نمي گشتم :p.
اميدوارم بازي هايي رو كه مي خوام معرفي كنم تكراري نباشن.

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
بيش از سي سال از ساخت بازي BreakOut ميگذره. بازي اي كه با وجود قديمي بودن از بازي قبل از خودش يعني Pong تاثيراتي گرفته بود. كه بعدها Arkanoid هم از روي BreakOut ساخته شد و ... اما بدون شك، سبك بازي يكي از جالبترين (يا بهتره بگيم معتاد كننده ترين :p) گيم پلي هايي رو داره كه تا حالا ساخته شده.
يكي از بهترين نسخه هايي كه از اين شكل بازي ها ديدم، بازي BreakQuest كه كيفيت خيلي خوبي داره (از نظر موسيقي، گرافيك و البته فيزيك!). و به نظرم يك بازي دسكتاپي (! :p) فوق العادست.
اين بازي رو مي تونيد از اينجا دانلود كنيد. كه حجم چندان زيادي نداره (20 مگ). بازي 100 مرحله داره كه تموم كردنشون فك كنم يه عمر طول بكشه. عكس هايي از بازي رو در زير مي بينيد:

لينكي كه من دادم بصورت تورنت. بازي رو از اينجا هم مي تونيد دانلود كنيد. اما به احتمال زياد نياز به كرك خواهيد داشت.

آخرین ویرایش:

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
TAGAP
تو این بازی شما نقش یه پنگوئن رو دارید.کنترل بازی با استفاده از کیبورد برای حرکت پنگوئن و ماوس برای نشونگیری است .این بازی از تنوع سلاحی بالایی برخورداره تعدادی از این اسلحه ها عبارتند از:Uzi,shotgun,Rocketluncherو اسلحه های پلاسمایی
تو یه سری از مراخل باید با استفاده از هلیکوپتر با دشمنا مبارزه بکنید.گرافیک این بازی تو سطح بالاییه برای یه بازی با این حجم انفجار ها به صورت Cel-shade کار شده و خیلی زیباست
چند تا عکس:
tagap.jpg
250px-TAGAP_Pimps_at_Sea.JPG
tagap13_md.jpg
tagap.jpg

لینک دانلود:
http://www.tagap.net/down_0.htm

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
Crayon Physics Release1 لینکاش خرابه !!!

لینک رپید شر هیچ مشکلی نداره همین الان تست کردم
با رپید باز تست کن

اين تاپيك رو كاملا فراموش كرده بودم. الان يه ماهي ميشه كه تو فكر زدن يه همچين تاپيكي بودم :cheesygri. كه تازه اينو ديدم. البته اگر سرچ هم مي كردم عمرا دنبال اسم "بازي هاي دسكتاپي" نمي گشتم :p.

يكي از بهترين نسخه هايي كه از اين شكل بازي ها ديدم، بازي BreakQuest كه كيفيت خيلي خوبي داره (از نظر موسيقي، گرافيك و البته فيزيك!). و به نظرم يك بازي دسكتاپي (! :p) فوق العادست.

:biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:
حالا یه اسم گذاشتیم چهار سال پیشا :biggrin1::biggrin1::biggrin1::p
مطمئنم که بازی هایی که گذاشتی تک هستن، دارم دانلود میکنم
icon7.gif

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
با رپید باز تست کن
عجیبه ! تا همین چن دقیقه پیش هر کاری میکردم DL نمیشد ! (یعنی همه کاراش رو میکرد، شمارش معکوس هم میومد ولی بعدش که 0 میشد Error میداد و میگفت دوباره امتحان کن! )
ممنون :D

Edit: رپید فقط واسه من مشکل داره ؟! ( دیروز هم همینطور بود ! )

2ah70pd.jpg

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
PEGGLE

اين بازي رو مي خواستم كمي ديرتر معرفي كنم. اما به مناسبت اينكه امروز يك نفر ديگه رو هم بهش معتاد كردم، گذاشتمش براي امروز :cheesygri.
اسم بازي Peggle هستش. اين بازي يكي از محصولات Casual سازي (!) PopCap كه پر فروش ترين بازيش هم به شمار مياد. شكل بازي خيلي سادست. شما 10 تا گلوله داريد و بايد اون ها رو يكي يكي شليك كنيد و اين گلوله ها بعد از خوردن به يه سري دايره كوچيك از پايين صفحه خارج ميشه. براي تموم كردن هر مرحله هم كافيه كه با گلوله هاتون همه دايره هاي نارنجي رو مورد هدف قرار داده باشيد.
بازي به عنوان بهترين Casual Game امسال از طرف مجله GFW انتخاب شده.

بازي رو مي تونيد از اينجا دانلود كنيد (17.5 مگ ناقابل). فقط تعداد Seedش رو داشته باشيد؟ ;)
حالا یه اسم گذاشتیم چهار سال پیشا :biggrin1:.
شوخي مي كنم. اسم خيلي خوبيم هست. بعضي وقت ها يه سري چيزا به نظرم جالب ميرسن، كه يكيش همين اسم "بازي هاي دسكتاپي" بود.
مطمئنم که بازی هایی که گذاشتی تک هستن، دارم دانلود میکنم
icon7.gif
.
تك مال يه لحظشون
icon7.gif
.
(چرا اكثر اسمايل هاي اصلي BC حالت خبيثانه اي دارن؟..!)

آخرین ویرایش:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
PEGGLE

اين بازي رو مي خواستم كمي ديرتر معرفي كنم. اما به مناسبت اينكه امروز يك نفر ديگه رو هم بهش معتاد كردم، گذاشتمش براي امروز :cheesygri.
اسم بازي Peggle هستش. اين بازي يكي از محصولات Casual سازي (!) PopCap كه پر فروش ترين بازيش هم به شمار مياد. شكل بازي خيلي سادست. شما 10 تا گلوله داريد و بايد اون ها رو يكي يكي شليك كنيد و اين گلوله ها بعد از خوردن به يه سري دايره كوچيك از پايين صفحه خارج ميشه. براي تموم كردن هر مرحله هم كافيه كه با گلوله هاتون همه دايره هاي نارنجي رو مورد هدف قرار داده باشيد.
بازي به عنوان بهترين Casual Game امسال از طرف مجله GFW انتخاب شده.

بازي رو مي تونيد از اينجا دانلود كنيد (17.5 مگ ناقابل). فقط تعداد Seedش رو داشته باشيد؟ ;)
شوخي مي كنم. اسم خيلي خوبيم هست. بعضي وقت ها يه سري چيزا به نظرم جالب ميرسن، كه يكيش همين اسم "بازي هاي دسكتاپي" بود.
تك مال يه لحظشون
icon7.gif
.
(چرا اكثر اسمايل هاي اصلي BC حالت خبيثانه اي دارن؟..!)

شروین جان خیلی ممنون از معرفی کردن این بازی ! :D ( تا نصف بازی رفتم :D )
باز هم اگر بازی تو این سبک داری رو کن :D و مثل همیشه لینک تورنت با seedـه بالا بده :D

ممنون

------------------------

آقا اگر میشه یه لینک دیگه از Crayon Physics Release1 بدید ( تورنت باشه که خیلی بهتر هست :D )

پ.ن: امروز حدود 5،6 تا بازی دانلود کردم :D

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
header.jpg

به احتمال زياد اسم اين بازي رو حتما شنيديد يا حتي بازيش كرده باشين. Audiosurf توسط يك تيم كوچك تهيه شده (تقريبا يه نفري!). بعد از استقبال بسيار خوبي كه از نسخه Beta بازي شد، Valve تصميم گرفت كه اين بازي رو با قيميت پاييني (10$) در Steam منتشر كنه. گيم پلي بازي مشابه بازي Wipeout با اين تفاوت كه مسيري كه روش حركت مي كنيد با استفاده از آهنگ ساخته ميشه! يعني شما هر آهنگي رو كه دوست داشته باشيد به بازي ميديد و بازي اون رو بصورت مسيري براي حركت سفينه شما در مياره. شما روي مسيري كه با آهنگ تون ساخته شده حركت مي كنيد و همزمان صداي آهنگ رو هم مي شنويد و بلوك هاي رنگي رو جمع مي كنيد كه به شما امتياز ميدن.
اين بازي همچنين Audience Award و Excellence In Audio رو هم از IGF برده.

بازي در چندين نسخه مختلف با حجم هاي مختلف (از 60 تا 400 مگ) از يكي از اين تورنت ها قابل دانلود. (من خودم 60 مگيش رو بازي كردم. كه بتا بود.)

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
دانلود کردم :D ( قبل از اینکه تو بدی :D ) بازی رو هم تموم کردم. ولی ممنون :D

-------------

دانلود که کردم کجا بریزم ؟
زرنگ شدی علیرضا :D
وقتی مراحل رو دانلود کردی برو تو پوشه ی data بعد mods بعد level_more_crayons بعد پوشه های توش رو بریز تو مسیر زیر:
پوشه اصلی بازی>data

waste

کاربر سایت
Mar 15, 2008
1
درود .. آقا این چه سایتی شما دارید ؟ من باید 20 روز از عضویتم بگذره بعد تازه بتونم یه تاپیک بزنم ؟؟ خیلی جالبه ! من دنبال بازی DiscipleS 2 هستم یه بازی قدیمی ! چون اجازه ندارم تاپیک جدید بزنم و تاپیک مربوط به بازهای قدیمی و درخواست بازی ها رو هم پیدا نکردم پستم رو اینجا زدم ( با عرض شرمندگی ) تا یکی از دوستان اگه این بازی رو داره یا می دونه کجا می فروشن لطف کنه به من بگه اگر هم ندارید لطف کنید یه تاپیک واسه این مورد بزنید چون من تا 20 روز باید صبر کنم !!!!! اون موقع ملوم نیست زنده باشم !! امیدوارم یکی از شما عزیزان بازی خور این بازی رو داشته باشه . مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر