آپدیت های جدید Xbox 360

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

.:RED:.

کاربر سایت
Jun 7, 2007
149
نام
امیرحسین
این اپدیت december لینکش نیومد که ما دانلود کنیم و بریزیم روی cd

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
این اپدیت december لینکش نیومد که ما دانلود کنیم و بریزیم روی cd

نه نیومده ولی به این زودی ها نمیاد حدود چند هفته ی دیگه شاید(همیشه که این طور بوده)

این امضات خیلی مسخرست از کی تاحالا360:sick: عشقه ولی ps3 :love:عذابه اینو بدون که اشغال ترین کنسول 360

بچه ها سر نماز یا هر جای دیگه ای این دوستمون رو فراموش نکنین:biggrin1:

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
XBox LIVE December 2007 Dashboard Update

لینک زیر ، آپدیت پاییزه 2007 ، همراه DivX Codec هست :

و اما نحوه آپدیت داشبورد ( ترجمه readme خود پکیج ) :

1. شما به یک USB Storage Device ( مثل Cool Disk ) و یا یک CD یا DVD نیاز دارید.
2. پوشه $SystemUpdate ( که در پکیج بالا هست ) رو در داخل root دستگاه یا دیسکتون کپی کنید ( منظور اینکه که در هیچ پوشه دیگری قرار ندید و مستقیم در قسمت اصلی کپی کنید ، در ضمن دیسکتون فقط باید حاوی پوشه بالا باشه. )
3. اگر از USB Device استفاده کردید ، دستگاهتون رو در یکی از USB های جلوی دستگاهتون وارد کنید و دستگاهتون رو روشن کنید! قسمت مربوط به آپدیت ظاهر میشه و شما کنسولتون رو آپدیت می کنید..
و اگر از CD یا DVD استفاده می کنید ، کنسولتون رو روشن کنید ، دیسک رو در داخل درایو قرار بدید. کنسول رو خاموش کنید. سپس کنسول رو روشن کنید. یک پنجره ظاهر میشه و میگه می خواید کنسولتون رو آپدیت کنید یا نه...

-------------------------------------------------

نحوه نصب DivX Codec :

ببینید این قسمتش زیاد راحت نیست و حتما باید بتونید هاردتون رو بطور مستقیم بخونید ، در هر صورت من توضیح میدم.

1. Hard Drive کنسولتون رو به PC وصل کنید.
2. وارد اطلاعات هاردتون بشید و به آدرس زیر برید :
Code:
 3\Content\0000000000000000\FFFE07DF\00000002
3.فایل 69BCCCF6D6297BFB2AEE9EF626B46C8E22A4B672FF رو ( که در پکیج بالا هست ) در آدرس بالا کپی کنید.

پ.ن: فایل توسط مایکروسافت هنوز منتشر نشده و از یه منبع خارجی تهیه کردم...

آخرین ویرایش:

Gears xbox360

کاربر سایت
Apr 11, 2007
150
نام
بهنام
لینک زیر ، آپدیت پاییزه 2007 ، همراه DivX Codec هست :

و اما نحوه آپدیت داشبورد ( ترجمه readme خود پکیج ) :

1. شما به یک USB Storage Device ( مثل Cool Disk ) و یا یک CD یا DVD نیاز دارید.
2. پوشه $SystemUpdate ( که در پکیج بالا هست ) رو در داخل root دستگاه یا دیسکتون کپی کنید ( منظور اینکه که در هیچ پوشه دیگری قرار ندید و مستقیم در قسمت اصلی کپی کنید ، در ضمن دیسکتون فقط باید حاوی پوشه بالا باشه. )
3. اگر از USB Device استفاده کردید ، دستگاهتون رو در یکی از USB های جلوی دستگاهتون وارد کنید و دستگاهتون رو روشن کنید! قسمت مربوط به آپدیت ظاهر میشه و شما کنسولتون رو آپدیت می کنید..
و اگر از CD یا DVD استفاده می کنید ، کنسولتون رو روشن کنید ، دیسک رو در داخل درایو قرار بدید. کنسول رو خاموش کنید. سپس کنسول رو روشن کنید. یک پنجره ظاهر میشه و میگه می خواید کنسولتون رو آپدیت کنید یا نه...

نحوه نصب DivX Codec :

ببینید این قسمتش زیاد راحت نیست و حتما باید بتونید هاردتون رو بطور مستقیم بخونید ، در هر صورت من توضیح میدم.

1. Hard Drive کنسولتون رو به PC وصل کنید.
2. وارد اطلاعات هاردتون بشید و به آدرس زیر برید :
Code:
 3\Content\0000000000000000\FFFE07DF\00000002
3.فایل 69BCCCF6D6297BFB2AEE9EF626B46C8E22A4B672FF رو ( که در پکیج بالا هست ) در آدرس بالا کپی کنید.

پ.ن: فایل توسط مایکروسافت هنوز منتشر نشده و از یه منبع خارجی تهیه کردم...

اقا فرزاد لینکت خرابه یه لینک دیگه بذار

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
لینک سالم هست
دوستان من احساس میکنم بعضی وقتها تو داشبورد دستگاه هنگ میکنه نکنه برای قطع شدن دستگاه هنگام اپدیت باشه

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
سالمه ! من دانلود كردم و از طريق CD آپديت رو انجام دادم !

نكته ي قابل توجش اينه كه سرعت منوهاي داشبورد خيلي خوب شده و قبلا كند بود ، قسمت Family Settings هم خيلي باحاله مخصوصا قسمت Timer ـش !:biggrin1:

در كل پيشنهاد ميشه ، شما هم آپديت كنيد !:biggrin1:

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
سالمه ! من دانلود كردم و از طريق CD آپديت رو انجام دادم !

نكته ي قابل توجش اينه كه سرعت منوهاي داشبورد خيلي خوب شده و قبلا كند بود ، قسمت Family Settings هم خيلي باحاله مخصوصا قسمت Timer ـش !:biggrin1:

در كل پيشنهاد ميشه ، شما هم آپديت كنيد !:biggrin1:
اگه از لايو استفاده كني ، آپديت اجباريه
-----------------------------------------------
فرزاد جان تو خصوصيات آپديت داشبورد اين ماه نوشته بود كه AVI هم مي خونه ... پس اين جنگولك بازي ها واسه چيه ؟ مگه خودش نمي شه ؟ (ببخشيد اگه احمقانه بود):love:

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
فرزاد جان تو خصوصيات آپديت داشبورد اين ماه نوشته بود كه AVI هم مي خونه ... پس اين جنگولك بازي ها واسه چيه ؟ مگه خودش نمي شه ؟ (ببخشيد اگه احمقانه بود)

سوال شما احمقانه نبود!
میشه گفت کار اونا احمقانه بود!
البته این موضوع هم هست که خواستن حتی اگر آپدیتشون هم اینطوری لو رفت دیگه حداقل برای DivX هم که شده بیان لایو و یه اکانت بسازن...

xfaild

کاربر سایت
Jun 2, 2006
136
نام
احسان
سلام. دوستان من یه مشکلی اساسی واسه هاردم پیش اومده.. آقا من داشپورت رو با سی دی آپدیت کردم و هارد رو به ساتای مادر برد وصل کردم ولی برنامه xplore360 یه ارور موقع خوندن هارد میداد با حروف ناخوانا و بعد یه پیغام کانورت اومد و من ok زدم! الان دیگه xbox هارد رو نمیشناسه.. کمک .. گیمرتاگم به درک چه طوری میشه هارد رو فرمت کرد ؟

xfaild

کاربر سایت
Jun 2, 2006
136
نام
احسان
سلام. دوستان من یه مشکلی اساسی واسه هاردم پیش اومده.. آقا من داشپورت رو با سی دی آپدیت کردم و هارد رو به ساتای مادر برد وصل کردم ولی برنامه xplore360 یه ارور موقع خوندن هارد میداد با حروف ناخوانا و بعد یه پیغام کانورت اومد و من ok زدم! الان دیگه xbox هارد رو نمیشناسه.. کمک .. گیمرتاگم به درک چه طوری میشه هارد رو فرمت کرد ؟

آقا مشکل ارور رو حل کردم و از هارد بکاپ گرفتم.. تنها مشکل اینه که هارد کانورت شده.. دوستان برنامه ای هست که بشه توی ویندوز هارد xbox رو فرمت کرد؟

bigam

کاربر سایت
Jul 26, 2007
695
نام
مجتبی
اقاق ن از کجا بفهمم اپدیت کنسولم چنده؟

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
Burnout Paradise هم کنسول رو آپدیت میکنه (داشبورد رو البته)اینم یه راهی هست به نظرمن;)

MILAD 360

کاربر سایت
Dec 11, 2007
286
نام
Milad
Burnout Paradise هم کنسول رو آپدیت میکنه (داشبورد رو البته)اینم یه راهی هست به نظرمن
دیگه چه بازیهایی؟

stop the game

کاربر سایت
Nov 24, 2006
411
نام
عماد
فک کنم Call Of Duty یا assassins cred هم دستگاه رو آپدیت میکنه.چون با Paradise برا من آپدیت نداد;)

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
اگر امکان داره یکی از دوستان لطف کنه و فایل اپدیت Divx رو بزاره
از اون بالایی نمیتونم دانلود کنم. راستی با چه نرم افزاری هارد رو بوت کنیم

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر