The Witcher

ُسلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــام ( میخوام مدل سلام کردنمو عوض کنم ;) )

به نام دیابلو . بازی های RPG سلطه دیابلو رو روی سر خود حس میکنن و تقلید از اون جزء شکست چیزی به همراه نداره و به نام خدای اون یعنی Blizzard​

اشتباه نکنین.این تاپیک دیابلو نیست.این تاپیک بازی جدیدی هستش که فقط در عنوان RPG شبیه دیابلو هستش.

خب این نمیدونم چندمین تاپیک منه که دارم در مورد بازیهای RPG باز میکنم.البته فقط PC و لا غیر.شاید من محبوترین سبکم RPG باشه.بعد .... اخه جو RPG شدیدا داره بالا میره.با غول های این سبک که نهایت تا آخر هفته بعد دستمون میرسن ( به امید اینکه NWN2 و DM بازی در نیارن ).

ولی یه عنوان هست که اصلا نمیشه به این راحتی ها ازش گذشت ( بازی محبوب احماد .البته منم هستم و باقی دوستان )

من تا حالا تمام تریلرهای این بازی رو دیدم.باید بگم گیم پلی بازی یه سرو گردن از Oblivion و شاید از DM بالاتر باشه ( DM رو براساس نسخه دموش میگم)این نظر منه.شاید احماد بتونه تایید کنه و حتی باقی دوستان.فکر کنم حدود 700-800 مگ تریلر من از این بازی دیدم.

خب این بازی قرار بود اوایل برای انتهای 2006 بیاد.اگه این اتفاق می افتاد مطمئنا میتونست حال اساسی به 4 تا بازی همدسته خودش بده و به نظر من هر 4 تا رو کنار بزنه و به تنهایی بر تخت پادشاهی بازی های RPG سال 2006 بشینه.ولی متاسفانه و شاید خوشبختانه این بازی رفت برای 2007.

این بازی کار استودیوی CDPROJEKT هستش.فکر نکنین PROJEKT رو اشتباه نوشتم.نه.این بازی کار گروه انگلیسی نیست.

هر حرفی بخوام بزنم از قدرت موتور Aurora استودیوی BioWare بگم که با تغییرات بسیار روی این بازی اعمال شده و یا شخصیت های بازی و داستان بازی کارم میره زیر پیش نمایش احماد از این بازی.

ولی من قصد دارم توی این تاپیک یکم فعالیت کنم.اگه خدا بخواد ( ازبس بدقولی کردم شرمندم.ولی باورکنین ....)

برای شروع 6 تا شات جدید از بازی رو ببینید.

در ضمن یک تریلر از این بازی اومده.توی سایت Gametrailers.آخرین تریلر این بازی.هر کی نبینه نصف عمرش بر فناس.

من امروز صبح ساعت 6 دیدم.خواب از سرم پرید و نتیجش این شد که تاپیکشو باز کردم.

من می یام.منتظر باشین.میخوام ته توی بازی رو براتون بزارم.از فروم های بازی و خود سایت رسمی که توش پر مطلبه.هر چی بخواین توش هست.

جادوگر.....

خداحافـــــــــــــــــظ ;)

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
این جریان CD , DvD های اضافی فکر کنم از همین سرزمین شروع شد ، KillSwitch رو که در تک CD داده بودند بیرون وقتی دیدند استقبال زیاده 3CD کردند !

حالا چرا این دفعه معکوس عمل کردند رو خدا میدونه دیگه ... :)

محمد جان
من که محمد نیستم ، محمد NameLess بود.:biggrin1:

-----
مشکلم با آپدیت درایور VGA حل شد.به نظر من هم Witcher یک NWN Clone عالی است.

arthes

کاربر سایت
Jul 8, 2006
330
وجدانا کسی نبود به من کمک کنه ؟ همش 600 کیلوبایت هستش . اگه واقعا یکی بتونه کرک Daemoon tools Pro Advanced رو برام بذاره ممنونش میشم . بلکه بتونم اینو بازی کنم .

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
آقا این CD Projekt یک شرکت بازیسازی لهستانی است و بازیهای معروف رو به زبانهای لهستانی ، چک و اسلواکی و مجارستانی برمی گرداند و اونها رو در این کشورهای حوزه بالکان عرضه می کند.

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
وجدانا کسی نبود به من کمک کنه ؟ همش 600 کیلوبایت هستش . اگه واقعا یکی بتونه کرک Daemoon tools Pro Advanced رو برام بذاره ممنونش میشم . بلکه بتونم اینو بازی کنم .

ُسلام

اینم پچ DT Pro :

امیدوارم مشکلت حل بشه. ببخشید من پست شما رو الان دیدم.

Attachments

• Patch.rar
    595.5 KB · مشاهده: 28

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
من يه مشكل دارم تو قسمت Fight بازي شميشيرو ميگه بالاي سرش فقط نگه ميداره اصلا نميزنه توي قسمت Control هم نوشته ا Q,E وغيره براي Fighting مشكل از چيه Mouse هم كه هرچي ClicK ميكنم هيچي به هيچي :confused:

سلام
بچه ها منم همین مشکل رو دارم تو رو خدا یه نفر بگه چکار باید کنم؟
دز ضمن من ورژنم 1.0.0.1 هست باید پچ روش نصب کنم یا نه؟
یا علی مدد

آخرین ویرایش:

arthes

کاربر سایت
Jul 8, 2006
330
سلام

اینم پچ DT Pro :

امیدوارم مشکلت حل بشه. ببخشید من پست شما رو الان دیدم.
آقا دستت درد نکنه ولی این کار نمی کنه . دقیقا عین همونیه که توی DVD بازی بود .
روش که کلیک راست می کنم هیچی نمیشه اصلا باز هم نمیشه . نمیشه حتی کپیش کرد . نشکل کجاست ؟

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
آقا دستت درد نکنه ولی این کار نمی کنه . دقیقا عین همونیه که توی DVD بازی بود .
روش که کلیک راست می کنم هیچی نمیشه اصلا باز هم نمیشه . نمیشه حتی کپیش کرد . نشکل کجاست ؟

سلام

از توی DVD بازی داری نصب می کنی ؟؟

من به نظرم این کارو نکن .چون من خودم با همون DT ـی که شما می گی مشکل دارم. تنها راهی که من انجام دادم و درست شد اینه که DT pro رو از تورنت دانلود کن در ضمن حتما Comment هاشو خوب بخون.

مثلا از mininova.

من این کار رو کردم . اگه یه نگاه به Xfireـم بندازی من حدودا 3 ساعت تو Xfire بازی کردم. ولی در کل 6 ساعت.اخه 3 ساعتی که نیست اینجا به خاطر اینه که اینترنتم قطع بود.

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
بابا این همه میگین این بازی قشنگه و خفنه و فلانه بگین با کدوم کلید ها ضربه میزنین ؟ یعنی این سوال اینقدر سخته؟
یا اقلا آدرس بدین پچشو باید از کجا دانلود کنم؟
یا علی مدد

آخرین ویرایش:

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
سلام
بابا این همه میگین این بازی قشنگه و خفنه و فلانه بگین با کدوم کلید ها ضربه میزنین ؟ یعنی این سوال اینقدر سخته؟
یا اقلا آدرس بدین پچشو باید از کجا دانلود کنم؟
یا علی مدد
ضربه زدن به اين صورته كه بايد وقتي شكل پوينتر موست به صورت شمشير در مياد كليد چپ موس رو روي دشمن بزني. و وقتي كه ضربه داره ميزنه بايد صبر كني (پوينتر به صورت يه شمشير با يه علامت ضربدر در مياد). و بعد از زدن يكي دو ضربه صحيح شكل پوينتر به صورت يك شمشير آتشين در مياد كه اون موقع ضربت قوي تر ميشه. كلا مثل يه بازي اكشن نيست كه تند تند شمشير بزني. سيستم كامبت به اون صورت پيچيده (يا شايد بهتره بگم با حال) نيست، به دليل سبك بازيش.
من يه ذره بيشتر بازي نكردم ولي تا اينجاي كار دو مدل سبك مبارزه با شمشير داره كه مي توني با Z و X انتخابشون كني. كه Z براي دشمن هاي قوي تر و بزرگتر و X براي دشمن هاي فرز و چابك تر. با Space هم مي توني بازي رو Pause كني و اين دو حالت رو انتخاب كني (از روي آيكونشون در بالا سمت چپ.)
پچ رو هم از اينجا مي توني دانلود كني.

اما بازي رو واقعا قشنگ درست كرده (منظورم بيشتر از نظر شكل و اتمسفر بازيه، چون هنوز زيادي بازي نكردم). آدم انتظار نداره كه يه استوديوي بي نام و نشون بتونه بازي كاملي درست كنه (كه انگار صد سال دارن بازي ميسازن). مخصوصا طراحي كركترهاش و حركت هاي دوربين در اول بازي (In-game cutscene هاي اول بازي) واقعا ديدني بودند. موسيقيش هم خوب از كار در اومده.

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
سلام
بچه ها این پچ ها چکار میکنه و چه مشکلاتی رو برطرف میکنه؟
یا علی مدد
توضيحاتش در اين صفحه اومده.

كرك درست حسابي بازي هم اومده كه مي تونيد از Gamecopyworld بگيريد. البته فكر كنم مربوط به ورژن Patch نشده بازي باشه و اونايي كه بخوان بازي رو پچ كنن مجبور شن از همون DT استفاده كنن. ضمنا به دلايلي من Save قبليم رو نمي بينم! (محل Save كردن بازي رو تغيير ميده. شايد بشه درستش كرد.)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر