کمک در هری پاتر 5

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
سلام منم تو پيدا كردن همين 5 تا جونور گير كردم اصلا چي هست ؟ كجا هست؟
كسي مي تونه تو نقشه نشون بده و بزاره تو سايت ؟
Pleas
Pleas Pleas

prince_farsi

کاربر سایت
Dec 6, 2005
110
سلام منم تو پيدا كردن همين 5 تا جونور گير كردم اصلا چي هست ؟ كجا هست؟
كسي مي تونه تو نقشه نشون بده و بزاره تو سايت ؟
Pleas
Pleas Pleas
این جونورها گرازن و شما باید 5 مجسمه گرازی که در قله هست پیدا کنید.چون من خیلی وقته بازی تمام کردم درست نمیتونم ادرس مکانها را بگم ولی یکی از اونها در پلی که روبروی سالنی که به دفتر اسنیپ خطم میشه هست و دیگری در جایی که به یکی ازدوستان(فکر کنم زاخاریس)کمک میکنید تا دوربینش را از بالای قله بیارید و یکی دیگر هم در راهپلهایی که وارد دفتر امبریج میشه.
اگه باز هم مشکلی داشتی در خدمتم.

vahidmag

کاربر سایت
Aug 9, 2007
5
پنج تا گوزن اينجا ها هستند
1.در همون حياطي كه بين ايستاده
2.تو محوطه اي كه دو ربين كالين هست
3.قبل از ورود به محوطه دوربين كالين
4. طبقه چهارم روي بالكن
5.پايين دفتر اومبريج

prince_farsi

کاربر سایت
Dec 6, 2005
110
من اونجایی که اسنیپ دم در واستاده و یه ماموریت می ده گیر کردم اگه کسی میدونه باید چیکار کنیم یه ندا بده
باید بری تو کتابخونه ودر اخرین کتابخونه یکی مونده به اخرین قفسه دست چپ کتابی را برداری بعد باید بری پیش اسنیپ

prince_farsi

کاربر سایت
Dec 6, 2005
110
بعد از لونا بايد چه كار كرد ؟
حا لا حدودا بازی تمام شده و باید بری و ماموریت های مخفی انجام بدی اخرش هم اگر بری تو اون اتاقی که فیلم ها دراونجا بود(اسمش یادم رفته)یک فیلم به عنوان پایان نمایش میده

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
من بعد از تموم کردن ماموریتهایی که توشون آمبریج رو باید اذیت کنی گیر کردم رو نقشه هیچ ماموریتی نیست هیچ دمویی هم بعد از اون پخش نمیشه.من فکر میکنم نسخه ای که من گرفتم ایراد داره.:-"

prince_farsi

کاربر سایت
Dec 6, 2005
110
من توی کلاش آکومنسی(چفت شدگی )پیش اسنپ گیر کردم چیکار کنم که اسنپ به ذهن هری راه پیدا نکنه؟
شما باید وقتی چوب دستی اسنیپ به هر طرف رفت شما با دکمه های جهت نما کیبورد چوب را به سمت مخالف هدایت کنید

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
سلام.
میشه یکی به من راهنمایی کنه.
من وقتی میرم اونجا که پله ها تکان میخورن طبقه پایین پایین یک دختر هست که میگه یک کاری بکن من موندم باید چیکار کنم.
میشه راهنماییم کنید ممنون این دختر باید براش چی کار کنم؟ میگه انگاری باید برم charms همون اتاق اون پرفسور قد کوتاه ولی نمیدونم چیکار کنم.
اگر میشه راهنمایی نکید ممنون
اسم دختر اگر اشتباه نکنم
Hannah Abbot
4. طبقه چهارم روي بالكن
منظور از این یعنی کجا؟

نبود کسی؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر