سوالات و مشکلات PSP

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
salam ... ye psp 3.4 hast ke vaqti mikham varede recovery besham safheye siyahi miyad va hichi namiyad va bad az zadan chanta kilid psp bala miyad badesh moqe bala omadan a3lan neveshte avalesh namiyad mamnon misham ye komaki bokonin:confused:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
salam ... ye psp 3.4 hast ke vaqti mikham varede recovery besham safheye siyahi miyad va hichi namiyad va bad az zadan chanta kilid psp bala miyad badesh moqe bala omadan a3lan neveshte avalesh namiyad mamnon misham ye komaki bokonin:confused:
اگه وقتي دستگاه رو روشن ميكني و لوگوي اولش نمياد و خودت هم قبلا توي ريكاوري Disable اش نكرده بودي، اين برميگرده به مشكلي كه 3.40OE-A با بعضي از PSP ها داره.

وقتي R رو گرفتي و صفحه سياه شد دكمه ي نور LCD رو بزن ممكنه درست بشه.

مهدی جون No UMD روی Disabled بود Enabled کردم بازم درست نشد.:((
همون Disable بذار باشه و يه UMD تو دستگاه.

احتمال داره مشكل از ISO بازي باشه، براي اينكه مطمئن بشي ISO مشكل داره يا نه، اگه كسي رو ميشناسي كه PSP داره بازي رو بده اونم تست كنه.

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
ميخواستم ببينم ميشه برنامه هاي فلش كامپيوتر رو با psp ديد اگر ميشه با چه برنامه اي
متشكر
فايل هاي فلش احتياج به برنامه خاصي نداره خود PSP اجرا ميكنه.

كپي كن داخل مموري و بعد از طريق Browser اجراشون كن.

مثلا اگه كپي كردي اينجا:
X:\1.swf

در قسمت ادرس بار در Browser اينو بنويس:
File:/1.swf

خودش اجرا ميكنه.

babak12

کاربر سایت
May 13, 2007
464
نام
بابک
سوال

فايل هاي فلش احتياج به برنامه خاصي نداره خود PSP اجرا ميكنه.

كپي كن داخل مموري و بعد از طريق Browser اجراشون كن.

مثلا اگه كپي كردي اينجا:
X:\1.swf

در قسمت ادرس بار در Browser اينو بنويس:

خودش اجرا ميكنه.

ببخشيد من چون زياد وارد نيستم اگر ميشه توضيح بيشتري بديد.

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
بچه ها یه سوال داشتم می خواستم بدونم Psp با هر بار شارژ کامل چه مدتی میشه باهاش بازی کرد فقط بازی . دقیق بگید . ممنون

golddante

کاربر سایت
Sep 27, 2006
485
بچه ها یه سوال داشتم می خواستم بدونم Psp با هر بار شارژ کامل چه مدتی میشه باهاش بازی کرد فقط بازی . دقیق بگید . ممنون
بستگی به خیلی چیزا داره مثلا اگه از umd استفاده نکنی بیشتر دووم میاره با این حال باطریهای 1800 حدود 4 ساعت وباطریهای 3600 موجود معمولا دو برابر اون دووم میاره

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
ببخشيد من چون زياد وارد نيستم اگر ميشه توضيح بيشتري بديد.

چشم دوست عزيز بيشتر توضيح ميدم برات

ببين شما فايل فلشي كه داري رو كپي كن داخل مموري ديسك PSP

مهم نيست كجا كپي كني مثلا داخل شاخه اصلي مموري كپي كن و ديگه توي فولدر خاصي نريز، مثلا اگه درايو PSP ات J باشه اين طوري ميشه فرضا

J:\1.swf

بعد برو PSP ات رو روشن كن و به قسمت Network برو و Internet Browser رو اجرا كن.

بعد ضربدر رو بزن و address Entry رو بزن و اينو بنويس:

dadasalam

کاربر سایت
Oct 19, 2006
331
بستگی به خیلی چیزا داره مثلا اگه از umd استفاده نکنی بیشتر دووم میاره با این حال باطریهای 1800 حدود 4 ساعت وباطریهای 3600 موجود معمولا دو برابر اون دووم میاره
البته شایان به ذکر است که بعضی بازی ها را اگر گزینه Noumd را فعال کنی یا UMD را در بیاری اجرا نمیشوند مثل رالی و .................

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام بروبکس اقا من 5 6 جا تو اصفهان پیدا کردم اینترنت وایر لس محانی خوب
بعد من الان میخوام برم اونجا وصل شم چه جوریه؟

دادا جون Browser رو اجرا كن بعد يه آدرس بنويس توش بعد كه ميخواد وصل بشه ميگه كه كانكشن نداره.

New Connection رو بزن.

اگه اطلاعات رو به صورت دستي داري Enter Manualy رو بزن.

Scan رو هم كه بزني ISP هايي كه اونجا هست رو برات مياره و اوني كه ميدوني مجاني هست رو انتخاب كن.

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
بچه ها سیستم عامل ویندوز برای PSP اومده مگه ؟؟ چون یه عکس دیدم ازش که .. :thumbdown
627s7k6.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر