Resident Evil 4 | PC

koorosh_p2001

کاربر سایت
Sep 9, 2006
50
من در جایی از بازی گیر کردم که اون روستایی ها سنگو میندازن پایین من باید بدوم و شماره 3 اینتر رو میزنم ولی شماره های 5 و 6 نمیدونم کودوم دکمه ها میشه...میشه کمکم کنی؟ منتظرم. و متشکرم

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
چقدر خودتونو اذیت میکنید یه دو سه هفته صبر کنید نسخه یوبی میاد بیرون انوقت برید با موس حال کنید.;)
فکر نکنم این نسخه تو ایران شرکت ها بزنن چون دیگه فروششون رو کردن
وقتی اونیموششا 3 رو برای pc زدن تو ایران پر شد دیگه اونی که یوبیسافت زد رو شرکت های ایرانی نزدن

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
امین اصلا خوب نیست به جرئت میتونم بگم 20 % joystick هم کار نمیکنه....بابا یه گیم پد واسه بازی به این عظمت به خدا ارزش داره ;)

دارم پول واسه 360 جمع میکنم:biggrin1: ولی خودم میخوام با پد بازیش کنم همین کاوه یکی اضافه داره ازش میگیرم:)
در ضمن همین حرفهای بعضی دوستان هست که حسابی قاطی میکنم یکی میگه خوبه یکی میگه بد;)

koorosh_p2001

کاربر سایت
Sep 9, 2006
50
من در جایی از بازی گیر کردم که اون روستایی ها سنگو میندازن پایین من باید بدوم و شماره 3 اینتر رو میزنم ولی شماره های 5 و 6 نمیدونم کودوم دکمه ها میشه...میشه کمکم کنی؟ منتظرم. و متشکرم

[DOG]

کاربر سایت
Aug 28, 2006
644
نام
mili

میشه گارد چاقو و گارد اسلحه خودت ببین رو کیبورد کدوم میشه

dadasalam

کاربر سایت
Oct 19, 2006
331
دکمه شیفت راست و شیفت چپ
دو تا شو باید با هم بزنی
فقط تو این همه من با کیبورد حتی در حالت PRoوپیشرفته رفتم تهش همشون یا با GamePad بازی میکنن یا با موس

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
خوب جواد جان . بهزاد هم این مشکل رو داشت .
این دلیلش اینه که وقتی داری با ماوس بازی میکنی باید گیم پد وصل نباشه .

من خودم این مشکل رو خیلی داشتم توی بازی های دیگه .

پ.ن. مگه خودت نبودی که چند صفحه قبل به این نکته اشاره کردی ؟
وحید جون...من وقع کار با موس گیم پد رو از usb کشیدم.... و این مشکل رو داشتم....

رو حالت pro بازی رو شروع کردم کسی تموم کرده بگه بازم چیزی باز میشه یا نه 2 تا درجه سختی خیلی کمه:(
من هنوز تموم نکردم روی حالت pro ولی میدونم که یه اسلحه شارژی واست باز میکنه اگر تو منو اول بازی هیچ دکمه ای رو نزنی یه دمو واست نشون میده که این اسلحه توش به نمایش در میاد..

دارم پول واسه 360 جمع میکنم:biggrin1: ولی خودم میخوام با پد بازیش کنم همین کاوه یکی اضافه داره ازش میگیرم:)
امین من 360 رو چون pal بود فروختم.... :biggrin1: ولی تا تابستون یه دونه uc میگیرم......
ولی به خدا بازی کردن Re4 فقط با گیم پد حال میده الکی هم خودتون رو گول نزنید که میشه با موس بازی کرد......

در ضمن همین حرفهای بعضی دوستان هست که حسابی قاطی میکنم یکی میگه خوبه یکی میگه بد;)
حرف دوستان رو بیخیال حرف منی که بازی کردم با هر دوتا رو گوش کن...الان هر کس اینجا با گیم پد بازی رده میگه فقط گیم پد حال میده
212.gif

بابا بیخود بازیش مزخرف مسخره چی نمیشه کنترل با موس بد ت
با عرض احترام.....ولی شما چند وقتی نبودی آیه یاس بخونی این تاپیک داشت روال عادی خودش رو طی میکرد..... !!!
منی که re4 رو هم تو gc هم تو ps2 بازی کردم نسخه pc هم واسم جذابیت داشت....

HellBoy

کاربر سایت
Feb 26, 2006
246
سلام
بچه ها سیو بازی :biggrin1::biggrin1::biggrin1:
خودتون میدونین که کجا باید بریزین:confused:؟ توی پوشه بازی
خوش باشید .

Attachments

• SaveData.zip
    16.7 KB · مشاهده: 16

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند