Action figure & Model (لیست در پست اول)

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
اینم اویزه های gears of war من و داداشم البته اصلش اینه که دوتاش رو هم یه نفر بندازه ولی خیلی سنگین میسه

سفارش ساخت از خودم بوده

جنسش نقره هستش وزنش رو هم دقیق نمیدونم:d

ببخشید عکس هاش زیاد خوب نیست:">

• Like
Reactions: Konami and Trunks

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
Gogeta Crushed Janemba !, Gogeta SSJ4

سری جدید ِ فیگور ها ، اپیزود جدید :D .

فیگوری که میخوام بذارم یکی از باحال ترین فیگورامه :D . Gogeta و Janemba هستن که توی یکی از فیلم های دراگون بال نشونشون دادن ! Gogeta از ترکیب گوکو و وجتا هست و تو آخر سری GT هم فرم ِ نهاییش رو میبینیم . جانمبا هم حاصل تمامی بدی های نابود شده دنیاست که یه به بدنش نفوذ کرده و شده جانمبا ! اینجا هم گوجتا و جانمبا رو در حالت مبارزه میبینیم که گوجتا در حال له کردن جانمبا هست :D .

عکس های سایت های دیگه از این فیگور :

---

اول از همه شرمنده بابت ِ view ِ بد عکس ها ! جایی بهتر از کیسم پیدا نکردم :| ! این فیگور مثل بقیه قطعاش میتونه از هم جدا بشه و بازم مثل ِ بقیه تولیدیش باندای هستش . حدود 10 سانت هست و توی یه سایتی دیدم که set ِ 8 تایی اینارو 400 دلار میدادن . خب ماله من یدونه از اون ست هست و دیگه نمیدونم چقدر می ارزه :D ! یه پایه سفید رنگ هم برای سفت نگه داشتن داره . در کل فیگور بامزه و جالبی هست . خصوصا مدل صورت هاشون :D !!

---

یه فیگور دیگه هم از گوجتا در حالت Super Saiyan 4 دارم که توی آخرین قسمت های GT نشونش داد . این چون خیلی خفن نیست حیفم اومد براش پست بزنم ترجیح دادم به عنوان ِ bonus اینجا بذارمش !

بازم شرمنده اگه کیفیت عکس پایینه ! این از اون دسته فیگور هایی هست که رنگ بهشون نخورده ! به صورت دسته دسته میفروشن که من یه دسته اش رو دارم . توی نت دیدم دسته ها یا همون ست ها حدود 25 دلار بود ! نمی ارزه به نظر خودم :D ! منتها برای کامل کردن و همینجوری خوبه :D . یه پایه مشکی رنگ هم پایینش هست برای ثابت نگه داشتن ! حدود 8 سانتیمتر هم هستش .

• Like
Reactions: Konami

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
این از اون دسته فیگور هایی هست که رنگ بهشون نخورده ! به صورت دسته دسته میفروشن که من یه دسته اش رو دارم . توی نت دیدم دسته ها یا همون ست ها حدود 25 دلار بود ! نمی ارزه به نظر خودم :D ! منتها برای کامل کردن و همینجوری خوبه :D . یه پایه مشکی رنگ هم پایینش هست برای ثابت نگه داشتن ! حدود 8 سانتیمتر هم هستش .
منم تو جستجو هام زیاد بهش برخودم و کلن اینا نمیارزن که بیشترشون هم نمونه‌های Prototype هستن و یا کمی مشکل دارن

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
Piccolo vs. Frieza 2nd Mode, Master Roshi

سری جدید ِ فیگور ها ، قسمت Nـدم :D !

iin2tjlz9xwiuht2gjz5.png

فیگور امشب مربوط میشه به یکی از ویلین های سری Dragon Ball ! فریزا ( Frieza ) به همراه یکی از شخصیت های فرعی یعنی پیکولو ! فریزا در حالت دوم خودش هست که یکم همچین کت و کلفت و گنده تر میشه و بیشتر شبیه باباش میشه :D ! توی انیمه هم جلوی پیکولو و وجتا و kid Gohan جنگید ! اینجا هم فریزا روبروی پیکولو قرار داره و به قولی Head to Headـن :D !

اینا تقریبا 4 تیکه اند ! یه فریزا که دم و کمر به بالاش جدا میشه ، یه پیکولو که شنل و عباش (:D) و سرش جدا میشه و دو تا تیکه صخره که بهشون وصلن ! مشکل اصلی فیگور لـَق بودنش به خصوص شنل پیکولو هستش . تیکه صخره ها هم خیلی بد بهم چسبیده میشن و اکثر اوقات جدا میشن . دم ِ فریزا هم نصفه هست که البته با توجه به انیمه منطقیه :D ! چون تو انیمه دمش قطع میشه . فریزا روی صخره حدود 12 سانت هستش و پیکولو هم 8 سانت . یکی دیگه از ایرادش رنگ بندی بد فرم فریزاست که یکم تو ذوق میزنه اما از اون فیگور های دوست داشتنی و خوش استیله !

---

Bonus Figure !

PERVY MASTER :D !

مطمئنم اسم فیگور رو خوندید فکر کردید میخوام جیرایا رو بذارم ! نه داداش این کسی ِ که جیرایا ازش تقلید کرده :D . استاد گوکو و اکثر شخصیت ها یعنی مستر روشی ! مستر روشی دقیقا کسی ِ که جیرایا رو ازش تقلید کردن ! فوق العاده هیز ( همون ERO :D ! ) و در عین حال فوق العاده قوی . این فیگور هم ایشون با تیپ رسمی هستن :D .

خیلی کوچیکه و حدود 6 سانته . توی آمازون قیمت زده بود 13.99 $ . جالب ِ و برای کالکت کردن و کامل کردن آرشیو نیازه :D . چوبشم میتونی در بیاری و بجاش یه نوع دست دیگه بزنی !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر