Tomb Raider جدید تایید شد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

M4ST3R

کاربر سایت
Feb 19, 2010
192
نام
Master
tomb-raider-2.jpg

اسکوار انیکس ساخت مجدد نسخه جدیدی از عنوان Tomb Raider را تایید کرد، این نسخه یک Reboot میباشد و بدون هیچ پسوندی Tomb Raider خوانده میشود.
بازی توسط استدیو Crystal Dynamics در حال ساخت و توسعه میباشد همچنین تاریخ ریلیز رسمی و پلتفرم های بازی هنوز اعلام نشده است.

به گفته Darrell Gallagher از CD بازی نسبت به نسخه های قبلی کاملاً متفاوت خواهد بود به نوعی هرچه پیشتر از این فرنچایز دیده اید را فراموش کنید، شخصیت اول لارا کرافت در جزیره ای دور افتاده باید برای حفظ بقا پیشروی کند که قبلاً نظیر آن را ندیدید.

اطلاعات کامل از بازی در شماره آینده نشریه GameInformer عنوان خواهد شد همچنین کاور نسخه جدید این مجله به این بازی اختصاص داده شده است که در زیر میبینید:

منبع

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
991
نام
Hanzo Hasashi
مثل DmC ریبوت شده دیگه
دیگه فردا پس فردا؛ بازی سیب زمینی و پیاز ها هم ریبوت میشه:|

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
باید قبول کنیم که دیگه همه بازی سازا ریبوت کردن رو آسونتر از ادامه دادن یه بازی میدونن... همین COD تا الان 3 بار غیر مستقیم ریبوت شده و سودش رو هم کرده!

خود من قبل از تایید شدن اسپلینتر سل 6 کلی میترسیدم که نکنه اینم ریبوت شه!

این ریبوت که میگید یعنی چه؟؟

یعنی بازی رو دوباره همه چیزش رو از اول میسازن و تنها چیزایی که ثابت میمونه یه سری چیز های پایه مثل اسم بازی و اسم شخصیت اصلی و همینطور تقریبا سبک بازیه و بقیه چیزا مثل داستان از اول ساخته میشن.

• Like
Reactions: ДядsЙ

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
با ارزوی موفقیت برای Crystal Dynamics که بتونه این عنوان رو به روزهای اوج برگردونه.

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
فردا God Of War هم ریبوت میکنن و میگن هرچی در مورد کریتوس میدونستین فراموش کنین یک کریتوس جدید میسازن با داستان متفاوت :D

البته از ریبوت Tomb Raider خوشحال شدم چو خیلی باحال تر شده :D

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
با ارزوی موفقیت برای Crystal Dynamics که بتونه این عنوان رو به روزهای اوج برگردونه.

آآآآآآآآآآآآمیییییییییین:d
من که خیلی امیدوارم:x

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
بازی به روزهای اوجش برگشت.
همون Legend این کارو کرد. (اگه اشتباه نکنم با فروش 3 میلیون نسخه در 2 ماه).

آخرین ویرایش:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
بابا خوب شد این عکس رو دادن بیرون همه دیگه اواتارشونو امضاشونو دارن عوض میکنن و عکس لارا رو میزارن,ناراحت نشی وحید جان و لئون عزیز :d lol

sasuke_uchiha

کاربر سایت
Apr 2, 2010
175
نام
قاسم
من یکی که تمام شماره های tomb raider رو بازی کردم اصلا خوشم نیومد.
با این اطلاعاتی که از بازی اومده احتمالا بازی خوبی میشه -ولی دیگه چیزی به اسم
tomb raider وجود نخواهد داشت -یه بازی کاملا متفاوت که فقط اسم توم رایدر رو داره
اینو هم قبول دارم که بازی نیاز به یه تغییراتی داشت نه این که بازی ریبوت شه.
کاشکی به جای اینکه بازی رو ریبوت می کردند ,بازی رو میبردن به حال و هوای توم رایدر های
ps1 که واقعا عالی بودند.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر