بهترین ها

چگونه از بازی‌ها پول دربیاوریم

بازی‌هایی که واسطه آن‌ها میتوان کسب درآمد کرد یکی از بخش‌هایی هستند که سریع‌ترین رشد را در بازار ارزهای دیجیتال دارند. در سال 2020 و با آغاز دوران قرنطینه ناشی از پاندمی ویروس کرونا اقبال به این بازی ها بیشتر شد و این روند و همچنان با سرعت بیشتری ادامه دارد.

ابتدای سال 2021 با عرضه شدید ان اف تی ها همراه بود که بعضی از آن‌ها با اعداد و ارقام نجومی معامله شدند و سرانجام ان اف تی ها راه خود را به دنیای بازی‌های ویدیویی هم باز کردند. بر اساس گزارش های اخیر ، حجم کل معاملات ان اف تی در ماه آگوست به 22 میلیارد دلار رسید که 338 میلیون دلار نسبت به ژانویه افزایش یافته است. بخش بزرگی از این رقم در دنیای بازی‌ها متمرکز شده است.

هر چه جلوتر می‌رویم کسب درآمد از بازی های کریپتو با NFT ها جالب تر می شود. به عنوان مثال، در بازی بتل پتس، حیوانات خانگی به صورت توکن نمایش داده می شوند. بازیکنان می‌توانند به جمع‌آوری، رشد ، پرورش و فروش حیوانات اقدام کنند و یا بین حیوانات خانگی نبرد برگزار کنند و در نهایت ارز دیجیتال بدست آمده را به کیف‌ پول‌های خود منتقل کنند. در ادامه با معرفی 9 عنوان برتر در بین بازی‌های کریپتویی با ما همراه باشید.

برای تماشای آیتم ویدیویی در یوتوب کلیک کنید

Axie Infinity

Axie Infinity در سال 2020 بیشترین میزان افزایش فعالیت روزانه را با 810 درصد رشد تجربه کرد. این پروژه با الهام گرفتن از پوکمون به قدری محبوب شده است که در آگوست 2021 چندین بار از بهترین برنامه های شبکه اتریوم از نظر تعداد تراکنش ها پیشی گرفت و حجم هفتگی تراکنش های بزرگ این بازی از 100000 دلار به  1.29 میلیون دلار در سال 2021 در سپتامبر رسید.

در این عنوان به ازای هر پیروزی در برابر کامپیوتر بازیکن یک 1SLP که واحد ارز دیجیتال بازی است دریافت میکند. شما می توانید تا سقف 100 SLP در روز دریافت کنید، و سپس از آنها برای خرید فروش استفاده کنید SLP ها پس از خرج شدن سوزانده می شوند.

توکن های AXS نوع دیگری از ارزهای این بازی هستند که گیمر به واسطه مدت زمان حضورش در بازی آن را بدست میاورد. AXS ها پس از تراکنش سوزانده نمی‌شوند.

CryptoBlades

CryptoBlades عنوانی است که در آن باید کرکتر خود را تجهیز و آماده نبرد کنید و به واسطه پیروزی در نبردها جایزه دریافت کنید. این عنوان یکی از محبوب‌ترین بازی های کریپتویی است و حجم تراکنش ماهیانه آن بیش از 99 میلیون دلار است.

در این بازی بازیکنان از پاداش‌ پیروزی در نبردها در حدود 0.05 اسکیل دریافت میکنند و با فروش شخصیت‌ها و آیتم‌های درون بازی کسب درآمد می‌کنند. همچنین توکن‌های به دست آمده را می توان در بازی مصرف و یا در صرافی فروخت یا برداشت کرد. برای شروع این بازی باید هفت SKILL خریداری کنید.

Alien Worlds

 Alien Worlds یکی از محبوب‌ترین بازی‌ها در بازار DApp است و به سرعت در حال رشد است. در حال حاضر بیش از 2.7 میلیون نفر این بازی را انجام می دهند و تقریباً 745000 عضو جدید هر ماه به این بازی اضافه میشوند. 

Alien Worlds تنها عنوانی است که همزمان بر روی سه شبکه – Ethereum، Binance  و WAX کار میکند. با این حال، تمام تراکنش‌های تسویه حساب و فرآیندهای فنی از طریق WAX، که بلاک چینی سریع با کارمزد پایین است انجام می‌شود.

هسته اصلی بازی ماینینگ است. شما می توانید با خرید زمین  در شش متاورس بازی ارز دیجیتال دریافت کنید. مالک زمین می تواند قوانین خود برای استخراج را تعیین کند و از ماینینگ سایر بازیکنان در زمین خود کمیسیون دریافت کند. گیمر برای شروع بازی حداقل به یک شخصیت و یک بیل برای استخراج توکن نیاز دارد.

 

Splinterlands

Splinterlands یک بازی کارتی است که توسط بلاک چین Hive طراحی شده است. در این بازی کاربران کارت‌های هیولایی کمیاب (NFT) را برای مبارزه با سایر شرکت‌کنندگان جمع‌آوری می‌کنند.

درآمد اصلی بازیکنان فروش کارت‌های NFT است. همچنین  شما می توانید در Splinterlands با شرکت در نبردها، ساخت و ساز و اجاره NFT ها به سایر شرکت کنندگان درآمد کسب کنید. میزان درآمد به فعالیت و شانس بازیکن بستگی دارد. برخی از شرکت‌کنندگان کارت‌های کمیابی به دست می‌آورند و با استفاده از آن‌ها شانس پیروزی خود در نبرد ها را افزایش میدهند. هر نبرد بین یک تا دو دقیقه طول می‌کشد و با توجه  به رتبه‌بندی، حداکثر 1 دلار به گیمر تعلق میگیرد.

شما می توانید بازی را به صورت رایگان شروع کنید، اما توصیه می شود ابتدا یک Quest Book بخرید تا با راهنمایی های موجود در آن صندوچه‌هایی پیدا کنید که شامل معجون‌ها، توکن‌های بازی  یا کارت‌های NFT میشود.

R-PLANET

بازی R-PLANET بر روی بلاک چین WAX ساخته شده است. در داستان  بازی، بازیکنان به مریخ می روند تا آن سیاره را برای زندگی انسان آماده کنند. برای رسیدن به این هدف ، آنها باید وسایل جدیدی بسازند و تا امکان اسکان در خانه جدید انسان فراهم شود. برای هر یک از این موارد، کاربر یک NFT دریافت می کند.

این بازی در پایان سال 2020 شروع شد و در حال حاضر طرفداران زیادی پیدا کرده است. هر ماه این پلتفرم 37.5 هزار شرکت کننده فعال دارد. در حال حاضر حجم کل تراکنش های انجام شده در 30 روز 4.6 میلیون دلار است.

 

Crypto Zoon

Crypto Zoon عنوانی جدید است که بر روی بلاک چین BSC اجرا می شود. در این بازی که از پوکمون الهام گرفته شده است جمع آوری موجودات خنده دار برای به کارگیری آنها جهت مبارزه با نژاد بیگانه یاکی و دریافت جوایز جز الویت های گیمر است.

حداقل سرمایه گذاری در بازی تقریبا 150 دلار است. با این پول باید یک تخم مرغ بخرید و حیوان خود را برای شرکت در مبارزات پرورش دهید

Upland

بازی Upland که در بین جامعه مجازی روس زبان ها طرفداران زیادی دارد مبتنی بر بلاک چین EOS است و یک نسخه مجازی از Monopoly به شمار می‌رود که در آن شرکت‌کنندگان به خرید، فروش و توسعه املاک و مستغلات مرتبط با آدرس‌های واقعی می‌پردازند.

بازیکنان در اطراف نقشه حرکت می کنند و سرزمین های جدید را کشف می کنند یا گنج ها را پیدا می کنند و در عوض توکن های UPX دریافت می کنند. از این توکن ها می توان برای خرید زمین و ساخت املاک و مستغلات سودآور استفاده کرد. مالک زمین روزانه 0.03 دلار UPX دریافت می کند و مالیات بازدید را برای سایر کاربران تعیین می کند.

اگر بسته‌های خاصی را جمع‌آوری کنید، می‌توانید UPX بیشتری دریافت کنید و مالیات حتی بالاتری نیز اعمال کنید. علاوه بر این، زمین می تواند در بازار NFT فروخته شود.

Star Atlas

یکی از مورد انتظارترین نوآوری های سال 2021 ترکیبی از فناوری بلاک چین، DeFi، گرافیک کامپیوتری و بازی ویدیویی مالتی پلیر است. Star Atlas یک متاورس فضایی است که در آن بازیکنان می توانند در کنار هم زندگی و یا یکدیگر را نابود کنند، اما با کمک یکدیگر دنیای جدیدی را با فرصت های منحصر به فرد و اقتصاد مختص به خود ایجاد می کنند.

بازی به کاربران این فرصت را می دهد تا فضا را کشف کنند، مبارزه کنند، ارزش های مادی را در NFT ها ایجاد کنند، آنها را مبادله کنند و استراتژی های سیاسی را اجرا کنند. پاداش اقدامات موفقیت آمیز توکن‌های ATLAS و POLIS است که می توانند در صرافی های ارزهای دیجیتال معامله شوند. همچنین می‌توانید آیتم‌های درون بازی را در بازارهای NFT معامله کنید.

بازار ارزهای دیجیتال به طور فزاینده ای با صنعت بازی در حال تلاقی است. در نتیجه، بسیاری از بازی های کریپتو در حال ایجاد هستند. بیشتر آنها به NFT ها مرتبط هستند، چشم اندازی جالب برای کسب درآمد از آیتم ها و شخصیت های درون بازی. محبوب ترین سبک بازی یعنی نقش آفرینی یا RPG است که به خوبی در اقتصاد NFT جای می گیرد.

آریا پیروز

گیم و تکنولوژی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا