بهترین ها

بهترین مادهای عجیب و ترسناک ماینکرفت

ماینکرفت عنوانی است که گیمر در آن می‌تواند تقریبا هر کاری انجام دهد. دنیای بازی به طور کلی برای ساخت و ساز، گشت و گذار و همچنین جستجو برای پیدا کردن منابع در اختیار گیمر است. افراد زیادی به واسطه این آزادی عمل خلاقیت‌ به خرج می‌دهند و اقدام به ساخت مادهای متفاوتی می‌کنند که در حالت استاندارد بازی امکانات آن‌ها در دسترس نیست. استفاده کردن از ماد‌ها، نقشه‌های متفاوت و Resource packها به خلاقیت افراد در ساخت دنیایی متفاوت کمک می‌کند.

نقشه‌ها، مادها و منابع در دنیای بازی Minecraft به اشکال گوناگی پیدا می‌شوند. بعضی از آن‌ها بسیار ترسناک و غیر معمول هستند، اما این دقیقا همان چیزی است که بازیکن‌های ماینکرفت به دنبالش هستند. تجربه تم ترسناک در دنیای ماینکرفت به شدت می‌تواند برای افرادی که دوستدار بازی‌های ترسناک هستند جذاب باشد. برای اینکه با 10 ماد عجیب و ترسناک ماینکرفت آشنا شوید با ما همراه باشید.

 

The Midnight

The midnight یا نیمه شب مادی خاص است که محیط بازی را به صورت کامل تغییر می‌دهد. دنیای بازی به طور کلی تاریک می‌شود و تنها منابع نوری موجود کریستال های نئونی و قارچ‌هایی هستند که محیط اطراف را روشن می‌کنند. در این دنیای تاریک و راز آلود با mobهای جدیدی نیز رو به رو خواهید شد.


The Betweenlands

The betweenlands از نظر وسعت مادی بسیار عظیم است و دنیایی کاملا جدید را در اختیار گیمر قرار می‌دهد. برای افرادی که به دنیال چالش جدیدی در ماینکرفت هستندbetweenlands  گزینه بسیار خوبی است زیرا این ماد Dimension جدیدی را به بازی اضافه می‌کند و گیمر می‌تواند به آن سفر کند و با تلاش برای بقا خود را به چالش بکشد. بایوم‌های جدید به همراه منابع و موجودات جدیدی در این سرزمین زندگی می‌کنند. این مکان جدید در بازی به خوبی بازیکنان را درگیر اتسمفر و شرایط خود می‌کند و می‌تواند برای ساعت‌ها گیمر را سرگرم خود کند.


Hardcore Darkness

Hardcore Darkness  مادی است که با تغییر بازی از لحاظ بصری چالش بزرگی را برای گیمر به وجود می‌اورد و بازی را سخت‌تر می‌کند. با نصب کردن این ماد، تمام دنیای بازی به شدت تاریک می‌شود و تنها منبع نوری موجود مشعل‌های شما خواهند بود. این مورد باعث سختی بیش از حد بازی می‌شود به این علت که گیمر نمی‌تواند خطراتی که در اطراف او وجود دارند را مشاهده و یا شناسایی کند. این موضوع باعث می‌شود تا بازیکن برای حفظ بقای خود به شدت مراقب اطراف خود باشد.


P.T. Silent Hills Horror Map

سایلنت هیل نقشه‌ای با تم وحشتناک است که با الگو برداری از بازی P.T ساخته هیدئو کوجیما تولید شده است. از آنجایی که دموی قابل بازی P.T از فروشگاه پلی استیشن 4 حذف شده دیگر کسی قادر به انجام این دموی قابل بازی نبود. بنابراین یکی از هواداران خلاق ماینکرفت با الهام گرفتن از پروژه ناتمام کوجیما دست به ساخت این نقشه زد. این Map وحشتناک با الهام گیری از فضای مخوف P.T برای ترساندن مخاطب هنگام پیشروی در بازی طراحی شده. برای کسانی که به بازی‌های ترسناک علاقه‌مند هستند Silent Hills horror map گزینه بسیار خوبی است.


CreepyPastaCraft

ماد CreepyPastaCraft بر اساس داستان‌های ترسناکی به نام CreepyPastas که از چندین سال قبل توسط کاربران در اینترنت به اشتراک گذاشته ‌می‌شوند ساخته شده است. بعضی از این داستان‌ها به قدری معروف شدند که هنرمندان، سازنده‌های بازی و همچنین فیلم سازهای آماتور از آن‌ها برای خلق آثار خود الهام گرفتند. در این بین سازنده‌های مادهای ماینکرفت هم با الهام گیری از بعضی از شخصیت‌های بسیار معروف این داستان‌ها اقدام به ساخت CreepyPastaCraft کردند. این ماد شخصیت‌های ترسناکی را در نقش دشمنان شما به بازی اضافه می‌کند.


Spooky Jolicraft Texture Pack

Spooky Jolicraft Texture Pack در اصل برای پک Jolicraft که تکسچر پکی پر طرفدار در دنیای ماینکرفت است ساخته شده بود. اضافه شوندهای زیادی برای jolicraft وجود دارند که به واسطه آنها دنیای بازی از لحاظ بصری دچار تغییرات فراوانی می‌شود. این تکسچر پک تمامی المان‌های دنیای بازی را دچار تغییر و به نوعی ترسناک می‌کند. برای گیمر‌هایی که علاقه‌مند به تغییر اتمسفر بازی و تبدیل آن به یک سرزمین ترسناک هستند این پک انتخاب بسیار خوبی است.


Silent Hill Resource Pack

پک سایلنت هیل یک resource pack  است که با الهام از یکی از عناوین آیکونیک سبک وحشت و بقا یعنی سری بازی سایلنت هیل برای ماینکرفت ساخته شده است. برای افرادی که علاقه‌مند به تغییر ظاهر بازی خود بدون اضافه شدن ماب‌های وحشتناک و بُعد‌های جدید هستند این گزینه فوق العاده است. Silent hill resource pack باعث می‌شود تا بازی از لحاظ بصری دقیقا مانند بازی سایلنت هیل شود و تغیرات دیگر را در بازی شاهد نخواهید بود.


Slender Man

Slender man یک ماد ترسناک است که بر اساس افسانه‌های slender man ساخته شده است. در این ماد slender man به عنوان یک دشمن جدید به بازی اضافه می‌شود که به صورت اتفاقی در دنیای بازی ظاهر می‌شود و به گیمر حمله می‌کند.


Asphyxious Resource Pack

Asphyxious پکی با تم ترسناک است که به طور کلی با سایر موارد مشابه تفاوت دارد و ظاهری بی‌همتا را در اختیار گیمر قرار می‌دهد. این بسته با مضمون ترسناک خود کمی کمتر از سایر texture pack ها موفق به جلب نظر پلیرهای ماینکرفت شده اما اگر تم ترسناک برای شما به jump scare ها خلاصه نمی‌شود با استفاده از این پک می‌توانید به خوبی خود را سرگرم کنید. این پک برای افرادی که قصد دارند محیط بازی خود را ترسناک کنند توصیه می‌شود.


Lycanites Mobs

این ماد بیش از 100 ماب را به دنیای بازی اضافه می‌‍کند و یکی از بهترین گزینه‌های موجود برای گیمر‌هایی است که نسخه basic بازی شاید جذابیت اولیه خود را برای آن‌ها از دست داده باشد. در کنار ماب‌های جدیدی که در این ماد با آن‌ها رو به رو می‌شوید، رویداد‌های مختلفی هم با هر کدام از آن‌ها به بازی اضافه میشود که تجربه جدیدی را برای گیمر به همراه دارند.

آریا پیروز

گیم و تکنولوژی

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا