بازی‌کست

وارم آپ + پاسخ به کامنت‌های شما | فصل 6 قسمت ویژه

قسمت آخر این فصل از بازی‌کست دو هفته پیش منتشر شد اما گفتیم که این پایان کار ما نیست و یک قسمت دیگر از فصل ششم بازی‌کست باقی مانده. در این قسمت به رسم هر فصل به سراغ نظرات شما همراهان همیشگی بازی‌کست رفته‌ایم که طی 10 قسمت (+ویژه E3 2021) گذشته ثبت شده است. این نکته را باید خاطر نشان کنیم که نظرات مرور شده در این قسمت تنها بخش کوچکی از نزدیک به 2 هزار کامنتی بود که از سوی شما مخاطب‌های پادکست در یوتوب و کست‌باکس به ثبت رسیده بود.

برای تماشای آیتم ویدیویی در یوتوب کلیک کنید

در این قسمت اما به برنامه‌های آینده نیز پرداخته‌ایم. تصمیم گرفته‌ایم نظرسنجی را صورت دهیم تا از شما بخواهیم درباره شروع پادکستی جداگانه و اختصاصی برای اخبار روز با ما نظرات خود را به اشتراک بگذارید. طی یک فصل اخیر بسیاری از شما مخاطب‌های بازی‌کست خواسته بودید که توجه بیشتری به اخبار داشته باشیم و حالا این فرصت را دارید تا پیشنهادات خود را در این زمینه به ما ارائه کنید. نظرسنجی مذکور در تمامی شبکه‌های اجتماعی بازی‌سنتر در دسترس قرار می‌گیرد و می‌توانید از طریق آن رای خود را ثبت کنید.
در این قسمت که به عنوان پایانی برای فصل 6 بازی‌کست شناخته می‌شود، بخش وارم آپ را نیز از یاد نبرده‌ایم و به مرور جدیدترین محصولات دنیای سرگرمی پرداخته‌ایم که طی دو هفته اخیر به سراغ آنها رفته‌ایم.

موسیقی‌های قسمت ویژه نظرات فصل 6 بازی‌کست:

FM Dreams – Running out of Time
Kansas – Carry on Wayward Son

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.