بازی‌کست

محفل آدمکش‌ها : داستان ساخت اساسین کرید | فصل 6 قسمت 10

در آخرین و دهمین قسمت از فصل ششم بازی‌کست باز هم به سراغ مجموعه بازی Assassin’s Creed رفتیم. مجموعه‌ای که در این قسمت به دنبال نقطه آغازین آن رفته‌ایم. در قسمت 10 فصل 6 بازی‌کست نگاهی داریم به بازیسازهایی که نقش پررنگی در تبدیل شدن Ubisoft به غول امروزی که می‌شناسیم داشتند. توسعه‌دهندگانی که روزگاری با ساخت Prince of Persia، نامی برای خود دست و پا و در مرحله بعدی کمپانی فرانسوی را وارد رقابت با بزرگ‌ترین ناشرهای صنعت بازی کردند. بازیسازهایی که شاید امروز تنها تعداد اندکی از آنها در Ubisoft باقی مانده باشند اما میراث مهمی را به جا گذاشتند. میراثی که حالا تحت عنوان Assassin’s Creed جایگاه مهم‌ترین مجموعه این کمپانی را از آن خود کرده.

برای تماشای بازی‌کست در یوتوب کلیک کنید

در روزگاری که هیچکس جرات رقابت با آثاری همچون GTA را به خود نمی‌داد، سازندگان Prince of Persia دست به کار شدند و یکبار برای همیشه ثابت کردند که برای ساخت اثری موفق در ساختار Open World، نیازی به شهرهای امروزی و اتومبیل‌های سریع ندارید. شما برای این کار تنها به یک آدمکش احتیاج دارید. شخصیتی که شاید در قسمت تغییر کند اما همواره هدفی ثابت را دنبال می‌کند.
همچنین در بخش ابتدایی قسمت 10 فصل 6 بازی‌کست جدیدترین آثار حوزه سرگرمی را هم مرور کرده و به برخی از مهم‌ترین آنها همچون Squid Game پرداخته‌ایم. فراموش نکنید که هنوز کار فصل 6 بازی‌کست به پایان نرسیده و قسمتی ویژه و مخصوص به کامنت‌ها در ادامه منتشر خواهد شد.

موسیقی‌های قسمت 10 فصل 6 بازی‌کست:

Woodkid – Iron
ElectroJudge 87 – The Shadow
Gerry Rafferty – Baker Street

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

  1. سلام کار شما تو ایران یک دونه هست وکسی مثل شما توانایی این و نداره که بتونه اینجوری بازی رو تحلیل کنه. لطفا درمورد کرک کننده ها و هکر ها یک قسمت بازی کست برید از تاریخچه شروعش تا الان که چه بلای سر گروه های مختلف اومد گروه های مثل CPY RELODEDو… چرا دیگه فعالیت نمی کنند و همچنین ببینید این شرکت ها ضد کرک مثل DNOVOو.. از کدوم جهنمی اومدن

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.