بازی‌کست

قصه عجیب خلق Red Dead | فصل 5 قسمت 10

به آخرین و دهمین قسمت از فصل پنجم بازی‌کست رسیدیم و نگاهی داریم به اثری که شاید به شکل جداگانه محبوبیت بالایی نداشته باشد اما شروعی بود برای یکی از بزر‌گ‌ترین و محبوب‌ترین بازی‌هایی که امروز فرصت تجربه آن را در اختیار دارید.

برای مشاهده بازی‌کست در یوتوب کلیک کنید

در قسمت دهم از فصل پنجم بازی‌کست به سراغ Red Dead Revolver و فرایند عجیب و غریب ساخت آن رفته‌ایم. بازی‌ای که زمانی ساختش توسط کمپانی ژاپنی Capcom شروع شد اما سرنوشت آن را به سوی Rockstar Games هدایت کرد. امروز اما وضعیت برای مجموعه Red Dead کاملا متفاوت است و آخرین نسخه آن یعنی Red Dead Redemption 2 به عنوان یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های تاریخ شناخته می‌شود. در پرونده این قسمت نگاهی داریم به جریانی که باعث شد یکی از مهم‌ترین قراردادهای همکاری بین ژاپنی‌ها و آمریکایی‌ها ثبت شود و البته نهایتا با نتیجه‌ای ایده‌آل همراه نشود.

با توجه به حجم پرونده Red Dead Revolver، در این قسمت نگاه خاصی به اخبار و حواشی روز نداشته‌ایم اما نظرات شما در طول این فصل را هم از یاد نبرده‌اید. همان‌طور که وعده داده بودیم بخشی از نظرات ارسالی از سوی شما مخاطب‌های بازی‌کست را مرور کرده‌ایم اما تعداد بالای آنها باعث شد این بخش را به شکل یک قسمت ویژه آماده کنیم. قسمت ویژه بررسی نظرات شما در فصل پنجم به شکل جداگانه و هفته آینده چهارشنبه منتشر می‌شود.

موسیقی‌های مورد استفاده در قسمت دهم از فصل پنجم بازی‌کست:

Lo Chiamavano King – Red Dead Revolver OST
Il Bandito Messicano – Red Dead Revolver OST
Lead Me Home – Jamie N. Commons

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

  1. سلام
    تو پادکست های تصویری بیشتر سعی کنید کمتر تصویر خودتون باشه و بیشتر صحنه های بازی رو نشون بدین
    ممنون از سایت خوبتون و پادکست های عالیتون .
    در ضمن یه خورده فعالیت سایت اصلی کمه به زحمت هفته ای یه خبر منتشر می کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا