بازی‌کست

استاکر : سایه چرنوبیل | فصل 7 قسمت 3

شرق اروپا همواره با سبک خاصی از بازی‌های ویدیویی شناخته می‌شود. آثاری با ایده‌های بکر اما وضعیت فنی ضعیف که معمولا تنها می‌توانند گروه خاصی از مخاطب‌ها را جذب کنند. با این وجود یکی از بازی‌هایی که از این منطقه توانست به شهرت جهانی برسد و در قسمت سوم از فصل هفتم بازی‌کست به سراغ آن رفته‌ایم، S.T.A.L.K.E.R Shadow of Chernobyl است. نقش آفرینی اول شخص که همواره به واسطه اتمسفر درگیرکننده خود شناخته می‌شود و هنوز هم یکی از متفاوت‌ترین بازی‌هایی است که می‌توانید به سراغ آن بروید. با این حال S.T.A.L.K.E.R Shadow of Chernobyl برای سال‌ها با محصول نهایی که در سال 2007 دیدیم متفاوت بود و در جریان ساخت دچار تغییراتی اساسی شد. در این قسمت از بازی‌کست نگاهی انداخته‌ایم به داستان ساخت عجیب مهم‌ترین بازی ویدیویی تاریخ اوکراین. کشوری که این روزها در صدر اخبار قرار گرفته و برای سال‌هاست که به عنوان یکی از قطب‌های بازیسازی شرق اروپا شناخته می‌شود.

برای تماشای بازی‌کست در یوتوب کلیک کنید

جدای از پرونده اصلی در وارم‌آپ قسمت سوم فصل هفتم بازی‌کست نگاهی داشته‌ایم به آخرین محصولات دنیای سرگرمی و از تجربه اخیر خود در اینباره صحبت کرده‌ایم. بازی‌کست را دنبال کنید تا با یکی از متفاوت‌ترین فرایند‌های ساخت یک بازی ویدیویی آشنا شوید.

موسیقی‌های قسمت سوم فصل هفتم بازی‌کست:

TOMB – Blue Sky
YOTA – Limelight
Remembrance – Balmorhea

نوشته های مشابه

‫5 دیدگاه ها

  1. سلام معتقدم که بعضی وقتا بیشتر از داستان بازی ها و جریاناتی که توی بازی کست ها گفته میشه ضمیمه اولشون که درباره احوال پرسی و اینکه چه فیلمی دیدیم و اینکه چه بازی های انجام دادیم بیشتر دلچسب تره
    یعنی اگر میشه بازیکست جدید بدید بیرون ما رو نبرید تشنه تا لبه جاه و خشک خشک برمون نگردونید درست گفتم ضرب المثلو یا نه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.