بازی‌کست

ورود مرد عنکبوتی به دنیای سه بعدی | فصل 8 قسمت 9

زمان زیادی تا انتشار دومین اسپایدرمن انحصاری پلی‌استیشن باقی نمانده و از این رو به سراغ یکی از مهم‌ترین بازی‌هایی رفتیم که براساس این ابرقهرمان مارول ساخته شده. در قسمت 9 فصل 8 بازی‌کست نگاهی داریم به بازی اسپایدرمن که در سال 2000 برای پلی‌استیشن و پلتفرم‌های دیگر منتشر شد و شروعی بود برای حضور این شخصیت محبوب در بازی‌های سه‌بعدی. اثری که هنوز هم بازی‌های اسپایدرمن بسیاری از اصول اولیه خود را از آن وام می‌گیرند و برای سال‌ها یکی از مهم‌ترین بازی‌های ابرقهرمانی بود. اسپایدرمن ثابت کرد که می‌توان بازی‌های خوبی را براساس کتاب‌های مصور ساخت و این مسیر همچنان ادامه دارد و در بالاترین سطح خود باقی مانده.

تماشای بازی‌کست در  یوتوب

جدای از پرونده اصلی بازی‌کست، در این قسمت بعد از مدت‌ها نگاهی داریم به God of War Ragnarok که چیزی تا تولد یک سالگی‌اش باقی نمانده. ساخته استودیو سانتا مونیکا که برای بار دیگر ثابت کرد که چرا این مجموعه در جایگاه فعلی خود قرار دارد و چرا هنوز هم به عنوان یکی از برچسته‌ترین بازی‌های چند سال اخیر شناخته می‌شود. در این قسمت نگاهی داریم به چالش‌هایی که این بازی در مسیر خود داشت و چرا از دید برخی در مرتبه پایین‌تری نسبت به قسمت قبلی مجموعه قرار دارد.
در قسمت 9 فصل 8 بازی‌کست همچنین نگاهی داریم به جدیدترین فیلم‌ها، سریال‌ها و بازی‌هایی که طی چند هفته اخیر منتشر شده‌اند.

موسیقی‌های قسمت 9 فصل 8 بازی‌کست:

Spider Man Original Theme
Shoyu – Imanu
Nuthin’ But A “G” Thang – Dr. Dre ft Snoop Dogg

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. سلام من و خیلی طرفدارای دیگه فکر نمیکردیم بازی‌کست تموم بشه حداقل ته انتظارمون 10 فصل بود آخه مجله و روزنامه کاغذی نیستش که عمری داشته باشه بلکه یک محتوای دیجیتالی و مجازیه خداوکیلی حرکت عجیبی بود، بهرحال شاید تصمیم شما از نگاه خودتون درست باشه ما هیچکدوم جای شما نیستیم و از برنامه های آیندتون برای کار خفن‌تر هم بی‌اطلاعیم ، ولی میدونیم بازی‌سنتر همیشه کاری که انجام می‌داده درست بوده.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا