بازی‌کست

پاسخ به سوالات شما + نظر سنجی I.G.I | فصل 5 قسمت ویژه

فصل پنجم بازی‌کست به شکل رسمی پایان یافته اما هنوز یک قسمت ویژه از آن باقی مانده. در این قسمت ویژه تمامی نظرات ارسال شده از سوی شما مخاطب‌های بازی‌کست را مورد بررسی قرار داده و بخشی از آنها را جدا کرده و پاسخ داده‌ایم. بیش از 1400 کامنت برای قسمت‌های مختلف این قسمت ثبت شده است و همین مسئله به خوبی نشان می‌دهد که تا حد امکان موفق به بررسی موضوعاتی شده‌ایم که مورد توجه شما ببیندگان و شنوندگان قرار گرفته. مطمئنا فرصت مرور تمامی کامنت‌ها وجود ندارد اما سعی کرده‌ایم مهم‌ترین آنها را مطرح کرده و تا حد امکان به آنها پاسخ دهیم.

برای مشاهده بازی‌کست در یوتوب کلیک کنید

این نکته نیز حائز اهمیت است که نظرات بررسی شده از تمامی پلتفرم‌های موجود یعنی شبکه‌های اجتماعی، یوتوب، کست‌باکس و وبسایت بازیسنتر گرفته شده و هیچکدام از راه‌های ارتباطی را فراموش نکرده‌ایم.
اشاره به این مسئله نیز خالی از لطف نیست که تعداد زیادی از نظرات مرتبط با پرونده I.G.I را بدون هیچ کم و کاستی مرور کرده و نگاهی به این موضوع داشته‌ایم که از دید شما مخاطب‌های بازی‌کست، دلیل اصلی محبوبیت این مجموعه بازی در ایران چیست.
حالا و با انتشار این قسمت ویژه، کار فصل پنجم بازی‌کست به آخرین نقطه خود رسیده اما با اندکی صبر می‌توانید شاهد انتشار قسمت‌های آینده بازی‌کست باشید. فصل ششم بازی‌کست با قدرت بازمی‌گردد.

موسیقی‌های قسمت ویژه فصل پنجم بازی‌کست:

Imagine Dragons – Believer

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا