بازی‌کست

قست نهم | چگونه World of Warcraft سرعت شیوع کرونا را کاهش داد

قسمت نهم از فصل چهارم بازی‌کست را در شرایطی گوش می‌کنید و می‌بینید که همچنان کشورمان همچون بسیاری دیگر از نقاط دنیا درگیر شیوع ویروس کرونا است. اتفاقی که هنوز کنترل نشده و تاثیر مخرب خود را به خوبی روی جامعه نشان می‌دهد. در این میان اما جالب‌ترین ماجرا به بازی ویدئویی World of Warcraft و ارتباط آن با جلوگیری بیشتر از شیوع ویروسی همچون کرونا ارتباط دارد. در این قسمت از بازی‌کست پرونده‌ای را مرور کرده‌ایم که نشان می‌دهد چگونه یک مشکل فنی به نظر ساده در WoW سال‌ها بعد برای تحقیق بیشتر درباره جلوگیری از شیوع کرونا مورد استفاده قرار گرفته.

برای مشاهده پادکست بازی‌کست به صورت ویدیویی در یوتوب کلیک کنید

این در حالی است که طی هفته‌های اخیر شاهد اتفاقات مهمی در صنعت بازی بوده‌ایم و سعی کردیم نگاهی نیز به آنها داشته باشیم. از بن شدن چهره مطرحی همچون Dr Disrespect از سرویس استریم Twitch گرفته تا اتهاماتی که علیه بازیسازهایی همچون اشرف اسماعیل و کریس اولان مطرح شده و به احتمال فراوان فعالیت آنها در صنعت بازی را برای مدتی طولانی با مشکل روبرو می‌کند. در میان شایعات جدید پیرامون بازی نقش آفرینی هری پاتر و البته روزهای سخت استودیو Starbreez را نیز فراموش نکرده‌ایم.

موسیقی‌های مورد استفاده در قسمت نهم فصل چهارم بازی‌کست:

Mr.Kitty – After Dark
The New Division – Copycat
The Last of Us Part 2 Cover – Take on Me

مطالب پیشنهادی:

کسری کریمی طار

فيلم.بازي.خواب. فوتبال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.