بازی های مورد انتظار 2019

مورد انتظار ترین بازی های سال ۲۰۱۹ – قسمت سوم

در پایان هر سال وظیفه داریم که دو تا کار مهم انجام بدیم: یکی اینکه با نگاهی به سالی گذشت، یک جمع‌بندی داشته باشیم و دوم اینکه با نگاهی به سال پیشِ رو برای آینده برنامه‌ریزی کنیم. بعد از عبور از هیاهوی جوایز بهترین بازی‌های سال ۲۰۱۸ ، وقت اون رسیده که نگاهی به مورد انتظارترین بازی های سال ۲۰۱۹ داشته باشیم، سالی که هم قراره نسخه‌های جدیدی از بازی‌هایی که از سالهای سال از اونا خبری نبود عرضه بشن و هم بازی‌های جدیدی در راه هستن که با نمایش‌های خودشون تونستن نظر ما رو جلب کنن. ۴۰ بازی مورد انتظار بازی سنتر در سال ۲۰۱۹ در قالب ۸ برنامه ویدئویی تقدیم شما خواهد شد.

برای مشاهده قسمت سوم از مورد انتظار ترین بازی های سال ۲۰۱۹ در یوتوب، کلید کنید.

نگاهی کوتاه به بازی هایی که در این برنامه مشاهده خواهید کرد.

بازگشت سری توتال وار به آسیای شرقی در بازی Total War: Three Kingdom به عنوان محیطی که شاهکار تاریخی سری در اون ساخته شده، ما رو چشم به راه نسخه ی جدید نگه داشته.

وقایع بازی ۵ Devil May Cry بعد از داستان شماره دوم دنبال میشه. شخصیت مرموزی به نام V به سراغ دانته آمده تا مشکلات جدیدی که در دنیا به وجود آمده رو برطرف کنند اما …

بازی Tom Clancey’s the divison 2 از همه لحاظ از نسخه‌ی قبلی خود بزرگتر است .تغییراتی در مکانیزم های بازی صورت گرفته تا بر تجربه ی کاربر تاثیر بهتری داشته باشد.در این شماره موارد جدیدی در ساختار اثر گنجانده شده است.

در بازی The Sinking City بازیکن در نقش یک کارآگاه شخصی، به شهری سیل زده سفر میکند تا از اتفاقی که بر ای شهر رخ داده سر در بیاورد.

روح و احساس میازاکی در بازی Sekiro: Shadows Die Twice وجود دارد و در عین حال سبک بازی تفاوت های عمده ای با سری souls پیدا کرده است و جزییات و قابلیت های جدید زیادی به آن اضافه گردیده.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا