بازی های مورد انتظار 2019

مورد انتظار ترین بازی های سال ۲۰۱۹ – قسمت ششم

در پایان هر سال وظیفه داریم که دو تا کار مهم انجام بدیم: یکی اینکه با نگاهی به سالی گذشت، یک جمع‌بندی داشته باشیم و دوم اینکه با نگاهی به سال پیشِ رو برای آینده برنامه‌ریزی کنیم. بعد از عبور از هیاهوی جوایز بهترین بازی‌های سال ۲۰۱۸ ، وقت اون رسیده که نگاهی به مورد انتظارترین بازی های سال ۲۰۱۹ داشته باشیم، سالی که هم قراره نسخه‌های جدیدی از بازی‌هایی که از سالهای سال از اونا خبری نبود عرضه بشن و هم بازی‌های جدیدی در راه هستن که با نمایش‌های خودشون تونستن نظر ما رو جلب کنن. ۴۰ بازی مورد انتظار بازی سنتر در سال ۲۰۱۹ در قالب ۸ برنامه ویدئویی تقدیم شما خواهد شد.

برای مشاهده قسمت ششم از مورد انتظار ترین بازی های سال ۲۰۱۹ در یوتوب، کلید کنید.

نگاهی کوتاه به بازی هایی که در این برنامه مشاهده خواهید کرد.

بازی Judgement روایتگر داستان وکیل جوان و موفقی است که بعد از پیروزی در یک پروند به شهرت فراوانی دست پیدا میکند، اما اتفاقاتی باعث از بین رفت اعتبار او می‌شوند.

بازی Man of Medan داستان گروهی ۵ نفره را روایت می‌کند که به دنبال بقایا و گنج‌های باقیمانده از کشتی‌های جنگ جهانی دوم به اقیانوس آرام سفر کرده‌اند اما یک طوفان غیر منتظره سفر تیم رو به کابوس تبدیل میکند.

عرضه نسخه اولیه Ori به واسطه گیم پپلی جذاب و سبک هنری توانست نظر بسیاری رو جلب کند. حالا پس از ۴ سال انتظار بازی Ori and the Will of the Wisps مجددا هواداران این عنوان رو جذب خودش کرده.

قسمت اول Psychonauts از طریق پلتفرم استیم به فروش چند میلیون نسخه‌ای دست پیدا کرد و از این طریق جایگاه خوبی در بین علاقه‌مندان  سبک پلتفرمر و ماجراجویی پیدا کرد. حالا بعد از ۴ سال که از معرفی نسخه اول میگذرد، بازی Psychonauts 2 در سال جاری میلادی منتشر خواهد شد.

پس از موفقیت شعبه سنگاپور شرکت یوبی‌سافت در ساخت قسمت‌ نبردهای دریایی Assasin’s Creed 4 ، این استودیو تصمیم به ساخت بازی Skull & Bones که محوریت آن دزدان دریایی و کشتی‌رانی است گرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا